Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda222']Przelałam na tyszczaki moje deklaracje.
W sumie 40 zł na Postera,Mikę i Dylankę.
Zrobiłam jeden przelew, ale chyba nasza główna księgowa poradzi sobie? ;)[/QUOTE]
Chyba da radę ;).
Na konto Posterka wpłynęło:
- od Kasitatry 15 zł.,
- od Magdy222 25 zł.,
- od AlfyLS 20 zł.,
- od siostry AlfyLS 40 zł.
Razem 100 zł. [B]Dziękujemy wszystkim wpłacającym!!!!!!!!![/B]
Ponieważ dziś przekazałam ZuziM 335 zł. za hotelik / 23.07-22.08.2010r. / to Posterkowi zostało na koncie [B]75 zł.[/B]

[COLOR=Red][B]Przypominam, że Posterkowi brak deklaracji stałych na 38 zł./m-c . Jeśli ktoś ma złotówkę błagamy o ofiarowanie jej Posterkowi. [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przypominam o treści ogłoszeń dla Miki, Posterka i Rumka...
Błagam, bo teraz już naprawdę sprawa pilna... Ogłoszenia są opłacone, dziewczyny z bazarku chciałyby już wziąć się za robotę, bo bazarek niedługo się skończy...

PS. Jeśli sytuacja któregoś innego z tyskich psiaków bardziej skłania do robienia mu ogłoszeń (np. Chica, który pojednym dniu wrócił z adopcji), to jeszcze można psiaki podmienić... Bow wiem, ze teraz Mika i Poster wymagaliby właścicieli cierpliwych, ale w ich przypadku czas oswajania się u Zuzi gra na ich korzyść...

Link to comment
Share on other sites

No cioteczki i wujkowie.... wczoraj wymeczylam Posterka porzadnie.
Koniec z leniuchowaniem w kojcu i czas sie wybrac powoli na spacerowanie.
Postanowilam Postera wyczesac porzadnie, bo wygladac zaczal jak zuzyta szczotka do zamiatania z wystajacymi pedzlami.
No i wzielam szczote i czesalam .... przeciagalam nia po Posterku za kazdym razem kiedy obok mnie przebiegal ....
I tak ze 200 razy .... a moze wiecej, bo chyba z 1,5 godziny mi to zajelo.
Ale juz pod koniec to Postera tak wymeczylam, ze juz nie przebiegal a przechodzil powoli. Moglam go wtedy glaskac reka po grzbieciku. Czasem nawet juz przystawal sobie. I juz naprawde nie bylo w nim takiego dzikiego strachu.
To sliczny piesek. Wyczesany i zadowolony bedzie naprawde piekny. On ma taka labradorkowata urode, a reszty dopelniaja te sliczne oczka ....
Mysle, ze jeszcze kilka takich sesji i sprobujemy zapiac niunka na smycz.
No z pewnoscia zacznie sie od paniki, bo ta przestrzen wokol naprawde go przeraza, ale musi to przemoc przeciez.
Najwazniejsze, ze jest mocno mna zainteresowany.
Musze powiedziec, ze nawet macha ogonkiem, kiedy przez siatke do niego gadam i do reki mi podchodzi.
Podczas tego wyglaskiwania wyczulam na jego grzbiecie ... wlasciwie to na jednym z tych gnatkow na pupie wystajacych, ze ma z jednej strony wlasnie ta kosc bardziej wystajaca.
Wyglada na to, ze niuniek mogl oberwac czyms twardym po pupie i kostka ucierpiala. Oblala sie pewnie chrzastka i dlatego jest teraz grubsza i bardziej wystajaca.
No to tyle ....
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Urzekający pychol aż się prosi o buziaka [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_105v.gif[/IMG][/QUOTE]
Zgadzam się z tym całkowicie :lol:.

Wpłynęło 25 zł. od Agaty51 20 zł. deklaracji stałej i 5 zł. dodatkowo:lol:. [B]Agatko dziękujemy bardzo!!!!!!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochani jak możecie to podnieście od czasu do czasu bazarek na Mikunie, Posterka i Dylankę . Brak kasy na utrzymanie psiaków bo deklaracje niestety trochę się wykruszyły, a nowych brak [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][URL]http://www.dogomania.pl/threads/190315-Ciuszkowy-bazarek-na-quot-tyszaki-quot-brakuje-im-na-hotelik-do-15.08.2010-godz.-24.00[/URL]
Bardzo proszę [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Smutno tu strasznie bez wiadomości od Zuzi:-( ale ona pewnie bardzo zajęta........

Na konto Posterka wpłynęło ostatnio:
- od Anielicy 15 zł.,
- od Marudy666 15 zł.,
- od Jolanty08 20 zł.,
- od Kakachny 20 zł.,
- od Nikusia 10 zł.,
- od Jo37 25 zł.
Razem 105 zł.[B] Bardzo dziękujemy wszystkim wpłacającym!!!!!!!![/B] Dziś Posterek ma na koncie 205 zł. a biorąc pod uwagę że 22-go musimy zapłacić za hotelik 335 zł. to nie jest wesoło :-(.

Bardzo proszę - czy mógłby mi ktoś pomóc w rozsyłaniu wątku Posterka i Mikuni i zapraszaniu do naszych tyszaków - naprawdę nie damy rady jak im co miesąc brakuje po 40-50 zł.:-(:-(:-(. Sami wiecie, ze trzeba wysłać kilkadziesiąt zaproszeń żeby była jakaś choćby jedna deklaracja stała :-(..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Smutno tu strasznie bez wiadomości od Zuzi:-( ale ona pewnie bardzo zajęta........

.......[/QUOTE]

To tez .... mam chora starowinke, ktora przestala mi chodzic ... Codziennie u lekarza na zastrzykach ...

Przepraszam, ze nie pisalam dlugo ... bylam odcieta od internetu przez tydzien.
Teraz juz bede na biezaco .. no p;rawie codziennie ...
Roboty na caly dzien tyle, ze trudno usiasc na chwilke przed komputerem.

U nas wciaz pada. Na szczescie jest cieplo w miare...
Posterek kochana psina ... ma te swoje bystre oczyska takie sliczne ....
Nadal nie daje sie przypiac, ale pracuje nad tym wciaz ....

Link to comment
Share on other sites

Na konto Posterka wpłynęło:
- od Polubek 5 zł.,
- od Magdy222 25 zł.,
- od AlfyLS 20 zł.,
- od siostry AlfyLS 40 zł.
Razem: 90 zł. [B]Bardzo dziękujemy za wpłaty!!!!!!!!!!
[/B]Dziś Posterek ma na koncie 295 zł. Do zapłacenia za hotelik brak 40 zł. a przelew powinien być zrobiony za 3 dni:-(

Link to comment
Share on other sites

A ja korzystam z okazji i zapraszam na bazarek z darami od Cioteczki ranias. Dochód z bazarku w całości idzie na tyszaki tj. na naszą Dylankę,Mikunię, Postera i Rumka przybywajcie, kupujcie, podnoście
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/191226-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-ciekawego-na-tyszaki-do-5.09.10r.-do-24.00"]http://www.dogomania.pl/threads/191226-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-ciekawego-na-tyszaki-do-5.09.10r.-do-24.00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Alfa, ja chyba deklaracje na nasze tyszaki mam opłacone do ok. 20 września (jeśli jest inaczej, popraw mnie). Jest to w sumie 91 zł (20+22+25+24). Zaokrąglijmy to w następnych miesiącach do równej setki i dorzuć, proszę, te symboliczne kilka złotych do deklaracji Miki albo Posterka, albo rozdziel między nich według własnego uznania - bo im właśnie chyba deklaracji brakuje... Wprawdzie to tylko parę groszy, ale grosz do grosza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Alfa, ja chyba deklaracje na nasze tyszaki mam opłacone do ok. 20 września (jeśli jest inaczej, popraw mnie). Jest to w sumie 91 zł (20+22+25+24). Zaokrąglijmy to w następnych miesiącach do równej setki i dorzuć, proszę, te symboliczne kilka złotych do deklaracji Miki albo Posterka, albo rozdziel między nich według własnego uznania - bo im właśnie chyba deklaracji brakuje... Wprawdzie to tylko parę groszy, ale grosz do grosza...[/QUOTE]
UBOCZE bardzo dziękuję w imieniu tyszaków :lol:. Zobaczymy jak to będzie - na razie chodzę z akcją żebraczą na Mikę i Postera, może jakimś cudem uda się wyrównać chociaż te deklaracje stałe....... Na razie efekt mizerny ale co mi zostało????????? My, zaangażowani w tyszaki już więcej nie damy rady, jak nie pojawia się nowe osoby to będzie kaplica :-( . Już są dziury a z każdym kolejnym miesiącem są one większe.........Bazarkami trochę zapchamy ale stałe muszą być..........

Zapłaciłam za kolejny miesiąc w hoteliku. Dziś Poster ma na minusie 40 zł. :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...