Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

[quote name='UBOCZE']A które to są jeszcze oprócz Dylanki, Postera i Mikuni? Możesz, Magda, podać linki?
Jako miłośnik tyszaków zaraz sobie zaznaczę...;)[/QUOTE]

Proszę bardzo:

RUMEK

[url]http://www.dogomania.pl/threads/143182-Ostrzy%C5%BCony-Rumek!-Ju%C5%BC-w-hotelu-u-ZuziM-BRAKUJE-150z%C5%82-DEKLARACJI-POMOCY[/url]!!!!!!!

DAGUSIA

[url]http://www.dogomania.pl/threads/104533-Dygusiowa-ma-nowe-%C5%BCycie-jest-ju%C5%BC-w-hotelu!-D-POTRZEBNE-OG%C5%81OSZENIA[/url]

i jest jeszcze BALBINKA

[url]http://www.dogomania.pl/threads/75334-Od-10-lat-w-schronie.-Szansa-na-HOTELIK!-Pilnie-potrzebne-DEKLARACJE-PIENI%C4%98%C5%BBNE[/url]!

Zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Magdusiu, rozchmurz czółko i ciesz się, że tyszaki mają tylu fanów.[/QUOTE]
Magda obiecuję, że dopóki nie wyadoptujemy jakiegoś tyszaka już nie będę namawiała na kolejną zbiórkę:evil_lol:. To dla spokoju ducha nas wszystkich:lol:. Teraz mocno ruszamy z prośbami o ogłoszenia i staramy się zatkać dziury;). Ale jak tylko się coś zwolni to ja już "mam pomysła" jak mawia Ferdek Kiepski:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Wolontariuszki drugiego bliskiego mi schronu w Łowiczu organizują teraz bazarek ogłoszeniowy (60 ogłoszeń).
Gdyby było można, dajcie treść ogłoszenia tych tyskich psiaków, które są już gotowe do adopcji - z fotkami, jakie najlepiej pasowałyby do ogłaszania (tu zdaję sie na Wasze uznanie) i kontaktem mail, tel. na PW...
Może zrobić to teraz na końcu każdego z takich wątków (jeśli treść ogłoszeń jest już gotowa, skopiować razem wybranymi fotkami, żeby łatwo było je odnaleźć)?

Zamówiłbym takie ogłoszenia na bazarku i za jednym zamachem wsparłbym Tychy i Łowicz... Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Jestem jak najbardziej za :lol:. Myślę że wszystkie tyszaki są do adopcji, rzecz tylko w tym żeby trafiły na swojego człowieka;). Na pewno na już mogą iść do domu Rumek i Dylanka oraz Dagusia czy Balbinka choć w ich przypadku to musiałby chyba być "ten" domek. Do Rumka tekst pisałam, jest gdzieś na jego wątku, Grażyna go przekopiowała na stronę schroniska. Dylance mogę coś napisać... UBOCZE o ilu psiakach Ty myślisz? To wszystko przygotujemy...;)
Bo i Mika i Poster jakby znalazł się dla nich cierpliwy i kochający dom to mogą dać sobie radę......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Jestem jak najbardziej za :lol:. Myślę że wszystkie tyszaki są do adopcji, rzecz tylko w tym żeby trafiły na swojego człowieka;). Na pewno na już mogą iść do domu Rumek i Dylanka oraz Dagusia czy Balbinka choć w ich przypadku to musiałby chyba być "ten" domek. Do Rumka tekst pisałam, jest gdzieś na jego wątku, Grażyna go przekopiowała na stronę schroniska. Dylance mogę coś napisać... UBOCZE o ilu psiakach Ty myślisz? To wszystko przygotujemy...;)
Bo i Mika i Poster jakby znalazł się dla nich cierpliwy i kochający dom to mogą dać sobie radę......[/QUOTE]

O tylu, o ilu napisałaś, Alfa...;) A naliczyłem sześć psiaków...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja teksty mogę napisać albo jak w przypadku Rumka przekopiować - nie ma sprawy, gorzej ze zdjęciami, chyba nie potrafię zdecydować, które by były dobre:shake:.
Kontakt to chyba teraz najlepiej do ZuziM ;). NA KIEDY MAJĄ BYĆ TEKSTY?

Widzę, że Dylanka też tekst już ma, tylko nie wiem czy te moje teksty nie są za długie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Ja teksty mogę napisać albo jak w przypadku Rumka przekopiować - nie ma sprawy, gorzej ze zdjęciami, chyba nie potrafię zdecydować, które by były dobre:shake:.
Kontakt to chyba teraz najlepiej do ZuziM ;). NA KIEDY MAJĄ BYĆ TEKSTY?[/QUOTE]

Kiedy zgłosimy, będzie dobrze. Ale im szybciej, tym lepiej, bo potem na bazarku może zrobić się kolejka i wtedy będziemy czekać (ogłoszenia pewnie będą robione w kolejności zgłaszania)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Kiedy zgłosimy, będzie dobrze. Ale im szybciej, tym lepiej, bo potem na bazarku może zrobić się kolejka i wtedy będziemy czekać (ogłoszenia pewnie będą robione w kolejności zgłaszania)...[/QUOTE]
O Matko ależ poczułam się zmobilizowana :mad:, już wieczorem zabieram się o pracy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Aż mi głupio...:oops::oops::oops:

Naprawdę nie chciałem poganiać...:evil_lol:

A wczoraj w ogóle tyszaki miały szczęśliwy dzień. Bo Parysek przecież w hoteliku:multi:,a Filip- jak pisała na wątku Mada - ma dom:lol::lol::lol: i musimy trzymać kciuki za to, żeby adopcja była udana...
Też jestem optymistą, że tę pozytywną tendencję utrzymamy...;)

PS. Jeśli niektóre ogłoszenia są już gotowe, to mogę podrzucać na bazarek na raty...;)

Link to comment
Share on other sites

Przyklejam ze strony bazarku:

[B][SIZE=2]Czego potrzebujemy do zrealizowania pakietu ogłoszeń:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]1. Tekstu ( najlepiej wersja długa i krótka)[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]2. Tytułu ogłoszenia[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]3. Zdjęć ( max. 5)[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]4. Kontaktu ( mail i telefon)[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]5. Informacji gdzie zwierzak przebywa[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]6. Informacji o szczepieniach, sterylizacjach itd.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]7. Linku do wątku zwierzaka[/SIZE][/B]

I będę przesyłał na bazarek po kolei po jednym psiaku...;)

Link to comment
Share on other sites

Jaki Filip?????????? Gdzie pisała????????Ja też chcę się cieszyć :mad:
Już wiem, byłam czytałam i bardzo się cieszę!!!!!:multi::multi::multi:

Zrobiłam bazarek m.in. na Posterka - pomóżcie podnosić ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188240-Bazarek-na-quot-tyszaki-quot-do-11.07.2010-godz.-24.00?p=14947023#post14947023[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']O tylu, o ilu napisałaś, Alfa...;) A naliczyłem sześć psiaków...:lol:[/QUOTE]

Wykupiłem dla tyszaków sześć zestawów ogłoszeniowych.
Ogłoszonko Dylanki wraz z fotkami już wysłałem. Tak jak pisałem, sukcesywnie, w miarę przesyłania materiału, będę wysyłał następne...:lol:

Dowiedziałem się dziś, że Dagusia teraz ogłoszeń nie potrzebuje, bo ma je od Agaty51. Czy mógłbym więc jeden zestaw przeznaczyć dla Cykorka z innego schronu, bo on w bardzo dużej potrzebie...:-(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/128596-12-letni-Cykror-ma-guza.Jeżeli-315-osób-podaruje-Mu-1-zł-mies-Cykor-będzie-bezpieczny[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Magdusiu, rozchmurz czółko i ciesz się, że tyszaki mają tylu fanów.[/QUOTE]

[quote name='AlfaLS']Magda obiecuję, że dopóki nie wyadoptujemy jakiegoś tyszaka już nie będę namawiała na kolejną zbiórkę:evil_lol:. To dla spokoju ducha nas wszystkich:lol:. Teraz mocno ruszamy z prośbami o ogłoszenia i staramy się zatkać dziury;). Ale jak tylko się coś zwolni to ja już "mam pomysła" jak mawia Ferdek Kiepski:diabloti:.[/QUOTE]


Bardzo się cieszę, że nasze psiaki są takie kochane przez Was :)
Tylko uważam, że teraz trzeba zrobić zmasowaną akcję ogłoszeniową i zacząć znajdować domy.
Bardzo bym chciała, żeby tyski schron świecił pustkami...
Ale jak narazie hotelowane tyszczaki nie znajdują domów...
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam tym co piszę, ale taka jest prawda.

Link to comment
Share on other sites

Magda, my się martwimy że Ty się martwisz :evil_lol:. Teraz jak Parysek jest bezpieczny to nastawiamy sie przede wszystkim na ogłoszenia. Musimy jakiemuś tyszkowi /co najmniej jednemu/ znaleźć dobry dom a co będzie później???????? Już na pewno coś niebanalnego wymyślimy :diabloti:. Ważne że tyszaki mają swoich wielbicieli co ich nie zostawiają w potrzebie. I to z całej Polski :multi:

Link to comment
Share on other sites

Posterku a jak Twoje spacerki???????? Parysek tak krótko w hoteliku a na spacerki wychodzi a Ty szczekaczu?????? Może już pora się poprawić i być grzecznym hotelowiczem????? :evil_lol:

Na konto Posterka wpłynęlo:
- od Anielicy 15 zł.,
- od Hany4 40 zł.,
- od Agaty51 25 zł.
- od UBOCZA 38 zł.- wpłata "na braki"
Razem: 118 zł. [B]Dziękujemy za wpłaty!!!!![/B]
Dziś Posterek ma na koncie całe 195 zł.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Najpierw to Posterka trzeba wyczesac.....
On juz w takich pedzlach na boczkach chodzi, ze az wstyd .....
I mysle, ze musze podjac radykalne i malo przyjemnie srodki niestety zeby temu zaradzic.
Ponieaz sie Posterek za nic nie da upiac do smyczy, bede musiala sie zabawic w kowboja i mu petle na szyjke zarzucic.....
Tylko wowczas bede mogla go do siebie przyciagnac i sprobowac poczesac ... jesli mi oczywiscie rak nie poodgryza najpierw.....
Dzisiaj u nas lalo .... jutro tez ma padac, ale juz przelotnie ..... Moze dam rade, a jesli nie to pojutrze sprobuje.

Link to comment
Share on other sites

AlfaLS, Magda222...W poniedziałek wyjeżdżam na kilka dni, więc na dogo będę jeszcze tylko jutro...:roll:
Gdyby w tym czasie któryś z trójki psiaków (Poster, Mika, Rumek) miał już treść ogłoszenia i wybrane fotki, skontaktujcie się w moim imieniu z bazarkiem i prześlijcie materiały. Wszystkie trzy zestawy są już opłacone...:lol:

Wątek bazarku:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188208-Wakacyjny-bazarek-ogłoszeniowy!-60-ogłoszeń-za-jedyne-15-zł!-Do-końca-lipca!?p=15015298#post15015298[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']AlfaLS, Magda222...W poniedziałek wyjeżdżam na kilka dni, więc na dogo będę jeszcze tylko jutro...:roll:
Gdyby w tym czasie któryś z trójki psiaków (Poster, Mika, Rumek) miał już treść ogłoszenia i wybrane fotki, skontaktujcie się w moim imieniu z bazarkiem i prześlijcie materiały. Wszystkie trzy zestawy są już opłacone...:lol:

Wątek bazarku:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188208-Wakacyjny-bazarek-og%C5%82oszeniowy%21-60-og%C5%82osze%C5%84-za-jedyne-15-z%C5%82%21-Do-ko%C5%84ca-lipca%21?p=15015298#post15015298"]http://www.dogomania.pl/threads/188208-Wakacyjny-bazarek-ogłoszeniowy!-60-ogłoszeń-za-jedyne-15-zł!-Do-końca-lipca!?p=15015298#post15015298[/URL][/QUOTE]

U Rumka tekst przypomniałam ale ponieważ w ubiegłym tygodniu bywałam na dogo dosłownie na 5 min. to napisałam, żeby może ktoś zrobił krótszą wersję i dobrał zdjęcia - jesli tego nikt nie zrobił to zajmę się tym jutro i Rumka podeślę jak najszybciej :lol:. O reszcie też pamiętam;)

Link to comment
Share on other sites

Na konto Posterka wpłynęło:
- od Polubek 5 zł.,
- od Kakachny 20 zł.,
- od Nikusa 10 zł.,
- od Kasitatry 15 zł.,
- od Marudy666 15 zł.,
- od Jolanty08 20 zł.
- od Jo37 30 zł. - Jo37 Twoja deklaracja to 25 zł. Ponieważ razem przekazałaś na Mikę i Postera 5 zł. więcej to pozwoliłam sobie tą "5" dopisać Posterowi - jak coś nie tak to poprawię ;)
Razem: 115 zł. [B]Wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!!! [/B]Dziś Posterek ma na koncie 310 zł. Do opłaty za hotelik brak już tylko 25 zł.;)

Zuziu a jak tam Poserek? Wychodzi wreszcie na spacery? Czy dalej strajkuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...