Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

[quote name='polubek']posterku ty już u zuzi a to biedactwo nawet nie może się pokazać bo będzie cudowna adopcja

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy[/url]

pomóżcie tam[/QUOTE]

polubek miły, my tam już dawno były.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jo37']Niestety nie mogę powiększyć mojej deklaracji.[/QUOTE]
Jo37 najważniejsze, że nie wycofujesz sie z deklaracji!!! A o powiększenie to nic sie nie martw już cos wymyślimy;). Może u Posterka by zainteresował deklarowiczów mój pomysł, który napisałam u Dylanki - Poster ma chyba 18 deklarowiczów, gdyby np. połowa z tych osób powiększyła swą deklarację o [SIZE=3][COLOR=blue]1 zł[/COLOR][/SIZE]. to "dziura" Posterkowa już by się zmiejszyła o połowę;). Czy ktoś może podarować Posterkowi dodatkową złotówkę???? Bardzo, bardzo prosimy:modla::modla::modla: - to tylko mała buteleczka wody mineralnej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']W tym miesiącu przelałam dodatkowo 5,00 zł więcej by choć odrobinę załatać Posterkową dziurę[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy!
Pieniądze już wpłynęły;), dosżła także wpłata od Kakachny 20 zł.
Razem to 40 zł. Dziękujemy bardzo!!!!!!! Dziś Posterek ma na koncie 113 zł.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Coś pusto u Ciebie Posterku:shake:. Pewnie dlatego że taki nieprzystępny chłop jesteś :diabloti:

Na konto Posterka wpłynęlo:
- od Marudy666 15 zł.,
- od Bambino 27 zł.,
- od Jo37 25 zł.,
- od Polubek 5 zł.,
- od UBOCZE 22 zł.,
- od Nikusa 10 zł.
[B]Razem 104 zł. DZIĘKUJEMY BARDZO !!!![/B]
Dziś Posterek ma na koncie 217 zł.

Kochani przypominam że Posterkowi brak deklaracji stałych w kwocie tylko 20 zł. Może ktoś mu pomożę????????? Liczy się nawet najdrobniejsza deklaracja!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Napisałam do Alfy, że z powodu kupna i remontu domu od lipca jestem zmuszona wycofać większość stałych deklaracji, w tym tez niestety na Postera.[/QUOTE]
Bambino bardzo dziękujemy za dotychczasowe wspieranie Posterka:Rose:. Dziękuję też że napisałaś jasno i otwarcie, że musisz się wycofać z dalszego wspierania Posterka - najgorsza jest niewiedza na czym się stoi :shake:. Jeszcze raz pięknie dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

Na konto Posterka wpłynęło:
- od Magdy222 - 25 zł.,
- od Siostry AlfyLS - 40 zł.,
- od AlfyLS 20 zł.
Razem 85 zł.

Dziś przelałam ZuziM za hotelik / od 23.06.do 22.07.2010r./ 335 zł. i konto Posterka tradycyjnie na minusie [B] - 33 zł.[/B] :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam wspomóc chociaż jednorazową wpłatą nasze tyszczaki.
Lidziu ile psiaków z Tychów jest teraz pod Twoją opieką wirtualną?
Tzn. ile ma braki w deklaracjach?
Chciałabym zwiekszyć stałą deklarację, ale niestety narazie nie mogę.
Rumek i Dagusia też mają problemy z zebraniem kasy na hotel i nie wiem jak to będzie dalej.

Link to comment
Share on other sites

Magda ja w tej chwili zbieram na 4 tyszaki: Mikę, Postera, Dylankę i Parysa, który jak dobrze pójdzie to w sobotę pojedzie do ZuziM. W tej chwili mamy tam troszkę dziur bo filcant się wycofała, bambino też, nie wiem co np. z haną4 - w zeszłym miesiącu mi pisała, ze deklaracja aktualna ale w tym pieniędzy nie ma i na PW nie odpowiedziała:shake: ale może jest na urlopie. Na inne PW też na razie nie mam odpowiedzi, trzy mam jeszcze do wysłania więc na tą chwilę:
- Mika ma brak stałych deklaracji 45 zł.,
- Poster ma brak stałych deklaracji 38 zł.,
- Dylanka ma brak stałych deklaracji 15 zł.
Razem 98 zł.
Parysowi w tej chwili brak 35 zł. deklaracji. Jak to nazbieramy to wyjdzie ze schroniska w sobotę, jak nie nazbieramy to będzie musiał poczekać:shake:. Jak skończymy zbierać na Parysa to ponowię akcję żebraczą na Mikę i Postera. Jednak chcę wszystkich bardzo poprosić od przyszłego tygodnia o robienie ogłoszeń gdzie się da i ile się da, żeby jakiś nasz tyszak poszedł do domu. Wtedy jest szansa na załatanie dziur ;). W sobotę zrobię bazarek na tyszaki, drobiazgi ale może ktoś coś kupi ;)
[SIZE=1]Bo przecież Abra i Magnatka też chcą wyjść wreszcie ze schroniska, nie?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Magda ja w tej chwili zbieram na 4 tyszaki: Mikę, Postera, Dylankę i Parysa, który jak dobrze pójdzie to w sobotę pojedzie do ZuziM. W tej chwili mamy tam troszkę dziur bo filcant się wycofała, bambino też, nie wiem co np. z haną4 - w zeszłym miesiącu mi pisała, ze deklaracja aktualna ale w tym pieniędzy nie ma i na PW nie odpowiedziała:shake: ale może jest na urlopie. Na inne PW też na razie nie mam odpowiedzi, trzy mam jeszcze do wysłania więc na tą chwilę:
- Mika ma brak stałych deklaracji 45 zł.,
- Poster ma brak stałych deklaracji 38 zł.,
- Dylanka ma brak stałych deklaracji 15 zł.
Razem 98 zł.
Parysowi w tej chwili brak 35 zł. deklaracji. Jak to nazbieramy to wyjdzie ze schroniska w sobotę, jak nie nazbieramy to będzie musiał poczekać:shake:. Jak skończymy zbierać na Parysa to ponowię akcję żebraczą na Mikę i Postera. Jednak chcę wszystkich bardzo poprosić od przyszłego tygodnia o robienie ogłoszeń gdzie się da i ile się da, żeby jakiś nasz tyszak poszedł do domu. Wtedy jest szansa na załatanie dziur ;). W sobotę zrobię bazarek na tyszaki, drobiazgi ale może ktoś coś kupi ;)
[SIZE=1]Bo przecież Abra i Magnatka też chcą wyjść wreszcie ze schroniska, nie?[/SIZE][/QUOTE]

łącznie to jest dość duża dziura budżetowa :(

Link to comment
Share on other sites

To będzie okrutne co napiszę, ale czy jest sens wyciągać teraz Parysa ze schroniska jak wszystkie tyszczaki mają duże braki finansowe? Mamy na utrzymaniu 5 psów i nie dajemy rady...
Przelewam na konto AlfyLS 30 zł jednorazowej wpłaty.
Po 10 zł dla każdego psiaka.
Przepraszam, ale tylko tyle w tej chwili mogę :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']To będzie okrutne co napiszę, ale czy jest sens wyciągać teraz Parysa ze schroniska jak wszystkie tyszczaki mają duże braki finansowe? Mamy na utrzymaniu 5 psów i nie dajemy rady...
Przelewam na konto AlfyLS 30 zł jednorazowej wpłaty.
Po 10 zł dla każdego psiaka.
Przepraszam, ale tylko tyle w tej chwili mogę :oops:[/QUOTE]
Magda dzięki za przelew ale nie martw się, damy radę. Damy bo musimy!!! W sobotę zaczynam kolejną akcję żebraczą na "dziury" więc może się sytuacja polepszy. Poza tym ciągle mam nadzieję, i nigdy jej nie stracę, że jakiś tyszak znajdzie dom i będzie lżej :evil_lol:. Ja to urodzona optymistka jestem i nigdy nie tracę nadziei że będzie lepiej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Magda, rozumiem Twoje rozterki. Tu cały czas balansujemy między sercem a rozsądkiem. Jednak gdyby wiecej byłoby w nas chłodnego rozsądku, to pewnie nigdy tu nie znaleźlibyśmy się. A jednak jesteśmy i wiele spraw nam się udaje Też najpierw bardzo sceptycznie podchodziłem do zbiórki na Paryska. Ale gdy nieoceniona Ketunia zaoferowała opłatę hotelikową na pierwszy miesiąc, a niezastąpieni Livka i Nikus zaraz obiecali bezpłatny transport, to - podobnie pewnie jak inni - stwierdziłem, że tyle sprzyjających okoliczności może się dla niego nie powtórzyć...

Podobnie jak Ty, dodam na łatanie dziury budżetowej 30 zł. Pójdą teraz z moimi deklaracjami dla Paryska...

A od 20 września będę płacił za całą czwórkę nie 91 zł., a 100 zł. miesięcznie, dla równego rachunku.
Tę symboliczną dziewiątkę dopisz proszę AlfaLS;) do deklaracji najbardziej potrzebującego z nich.
Zajmiemy się ogłaszaniem. I będziemy dalej szukali pieniążków na załatanie dziury. Zobaczycie, będzie dobrze...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Mnie chyba wystraszyło to, że 5 psiaków ma problemy finansowe a domów ani widu ani słychu...
Nawet wydawałoby się w 100 % adopcyjny Rumek zasiedział się u zuziM...[/QUOTE]

A które to są jeszcze oprócz Dylanki, Postera i Mikuni? Możesz, Magda, podać linki?
Jako miłośnik tyszaków zaraz sobie zaznaczę...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...