Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za wiadomość nie na temat, ale... tyskie schronisko może tonąć! Duże ryzyko, możliwa ewakuacja zwierząt... Szczegóły:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185929-TYCHY-ryzyko-ewakuacji-zwierz%C4%85t!!-NIE-MA-MIEJSC!!-KTO-POMO%C5%BBE-W-RAZIE-NAJGORSZEGO-!?p=14705517#post14705517[/url]

Link to comment
Share on other sites

Alfa, piszę na wątku, bo chyba masz pełną skrzynkę...

Dziś wysłałem 201 złotych: za trzy miesiące Mikuni (20 x 3 = 60), Posterka (22 x 3 = 66) i Dylanki (25 x 3 = 75)...
W poniedziałek powinny dojść. Mam nadzieję, że nie pomyliłem się w rachunkach, ale na wszelki wypadek sprawdź...

Pozdrawiam Wszystkich Majowo...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Alfa, piszę na wątku, bo chyba masz pełną skrzynkę...

Dziś wysłałem 201 złotych: za trzy miesiące Mikuni (20 x 3 = 60), Posterka (22 x 3 = 66) i Dylanki (25 x 3 = 75)...
W poniedziałek powinny dojść. Mam nadzieję, że nie pomyliłem się w rachunkach, ale na wszelki wypadek sprawdź...

Pozdrawiam Wszystkich Majowo...:lol::lol::lol:[/QUOTE]
Skrzynkę zaraz sprawdzę, możliwe, że zapchana:oops: Pieniążki jeszcze na konto nie wpłynęły ale pewnie jutro już będą. Wyliczenie super - pasuje co do złotówki:lol:. Dziękuję pięknie w imieniu wszystkich piesów tym bardziej, że kasa bardzo się przyda bo dziś poszedł przelew za hotelik Miki i Postera za kolejny miesiąc i na Dylankę brak kasy:shake:. Ale dzięki Tobie będzie zapłacone w terminie :multi:

Na konto Posterka wpłynęło dziś 20 zł. od Agaty51.
Zapłaciłam dziś za kolejny miesiąc hotelikowania od 23.05 do 22.06.2010r. Dziś Posterek jest na małym minusie [B]-28 zł. [/B]

Zuziu napisz jak tam nasz Posterek? Czy można go ogłaszać z czystym sumieniem ? I co pisać o tym szczekaczu naszym? Chodzi już na smyczy?

Link to comment
Share on other sites

Posterk nadal uparciuch. Czmycha przede mna zawsze, kiedy wchodze do kojca.
Ale nie do budki, tylko lata po kojcu i mnie obszczekuje.
Najgorsze, ze nie ma mozliwosci przypiac mu smycz. Musialabym na niego napasc i na sile doslownie trzymac i zapinac.
No uparciuch straszliwy. Nie boi sie juz tak bardzo, jak na poczatku.
Jedzonko, parowki i ciastka bierze ode mnie z reki, ale kiedy jestem za drzwiami .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Poster, popraw się :) . Ostrzegam, że mam do ciebie niedaleko :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Poster słyszysz???????? Popraw się !!!!!!!!!! Nie mówiąc o tym że na miejsce w takim SPA inne psiaki czekają .............:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak. Dawno cioteczki nie ogladaly tego malego krzykacza-jazgola ????

No to prosze bardzo. Wiele sie nie zmienil, no moze poza ty, ze grubasek sie zrobil ...

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aeff0c6c51b74a56.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/294/aeff0c6c51b74a56med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f986249df580e1a4.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/298/f986249df580e1a4med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy, jak zacznie biegac 3 x dziennie na spacerki .... To najlepsza dieta !
Tylko jak do tego doprowadzic ????
ten uparciuch nadal nie daje sie dotknac.
I tak sukces, ze z reki mi jedzenie bierze, kiedy przez szczeline podaje .... np smakowita paroweczke !
Uwielbia paroweczki !

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przyznać że Posterek to śliczny psiak:loveu:. I jaki cwaniaczek - z budki świat jest na pewno ciekawszy niż z dołu to co będzie sobie żałował???????

Kochani mam problem z finansami Posterka:shake:. Wciąż nie wiem na 100 % co z deklaracjami [B]filcant[/B]. Ona deklarowała na Posterka od siebie 20 zł. Jak już kiedyś pisałam ostatni przelew od niej był w marcu, teraz trochę zaległości za filcant zapłaciła [B]hana4 [/B]ale to niestety kropla w morzu:shake:. Niestety filcant nie odpowiada na PW, nie odpowiada na mejla, innego kontaktu np. telefonicznego z nią nie ma :shake:. Hana4 zaś tak w 100 % nie wypowiada się na temat tej deklaracji. Myślę, że musimy poszukać nowej osoby na tą deklarację...Może nie być łatwo bo wszyscy mają moc deklaracji i o każdą złotówkę trudno ale może ktoś się zlituje nad Posterkiem, da choć 5 zł. stałej albo jakąś - choćby skromną - jednorazową, może ktoś zrobi bazarek??? Chciałabym w związku z tym jakoś zmienić tytuł tylko nie mam sensownego pomysłu - może komuś z Was coś mądrego przyjdzie do głowy????????? Bardzo proszę o podpowiedź;). A teraz idę coś podobnego pisać na wątku Miki i Dylanki :-(:-(:-(.

[B]Bardzo proszę pomóżmy Posterkowi......[/B]

Link to comment
Share on other sites

A może warto byłoby rozesłać do deklarowiczów Posterka, Dylanki, Miki taki mały apel z wyjaśnieniem sytuacji i prośbą, oczywiście na miarę możliwości, o drobną wpłatę jednorazową 5-10 zł. Jeśli będzie odzew, zyska się na czasie łatając ten brak - a w tym czasie można spokojnie poszukać deklaracji stałej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']A może warto byłoby rozesłać do deklarowiczów Posterka, Dylanki, Miki taki mały apel z wyjaśnieniem sytuacji i prośbą, oczywiście na miarę możliwości, o drobną wpłatę jednorazową 5-10 zł. Jeśli będzie odzew, zyska się na czasie łatając ten brak - a w tym czasie można spokojnie poszukać deklaracji stałej...[/QUOTE]
Sęk w tym, że prawie wszyscy deklarowicze / oprócz filcant i hany4/ odwiedzają na bieżąco watki tyszaków to znają sytuację, więc nie wiem czy to coś pomoże:roll:. Chyba muszę powysyłać trochę zaproszeń na PW do osób zupełnie nowych. Tylko to zawsze jest tak, że wyślesz 20-30 zaproszeń a 1-2 osoby zajrzą na wątek. Ale coś robić trzeba :mad:
[quote name='Maruda666']Posłałam Posterkowi dodatkowo 20 zł na załatanie kawałka dziury :)[/QUOTE]
Maruda666 bardzo, bardzo dziękujemy za łatanie Posterkowej dziury!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Posłałam Posterkowi dodatkowo 20 zł na załatanie kawałka dziury :)[/QUOTE]
Wpłynęło 20 zł. od Marudy666 na łatanie dziury :evil_lol: i stała deklaracja od Anielicy 15 zł. Dziś Posterek ma całe 73 zł. :lol: Bardzo dziękujemy za wpłaty!!!!!!!!!!

Posterku i kiedy będą te spacery??????????

Link to comment
Share on other sites

posterku ty już u zuzi a to biedactwo nawet nie może się pokazać bo będzie cudowna adopcja

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy[/url]

pomóżcie tam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...