Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

Dziś konto Posterka wzbogaciło się o wpłaty od:
- Magdy222 - 25 zł.,
- AlfyLS 15 ZŁ.,
- siostry AlfyLS 40 zł.
Razem 80 zł. Dziękujemy!!!!!
Dziś też zapłaciłam za następny miesiąc hotelikowania - od 23.03. do 22.04.2010 r. 335 zł. / 350 zł. minus deklaracja ZuziM 15 zł./.

Posterku i co z tymi spacerkami??????????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musze przyznac, ze Posterek jakby sie uspokaja .......
Nie szczeka juz tak bez przerwy. Sporo czasu spedza leniuchujac na slonku.
Sprobuje go przypinac na smycz .... Jakis czas temu sie nie udalo.
Ale moze rzeczywiscie Poster obserwuje inne psiaki i .... zaczal im zazdroscic .... ????

Link to comment
Share on other sites

Jak będziecie mieli chwilkę zajrzyjcie proszę na wątek koleżanek Posterka - Abry i Magnatki. One na nic już nie liczą, no może na chwilę zadumania nad ich losem.......
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182122-Dwie-zapomniane-przez-wszystkich-weteranki?p=14322425#post14322425"]http://www.dogomania.pl/threads/182122-Dwie-zapomniane-przez-wszystkich-weteranki?p=14322425#post14322425[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rany, przeczytałam cały wątek i dopiero teraz do mnie dotarło, baby głupiej, ze deklarowałam dla Posterka 18 zł., a przelewam 15. W następnej wpłacie uzupełnię braki. Słowo!.
Ale najważniejsza rzecz - Poster - jesteś cudny.[COLOR=Red][B] Naszczekaj się piesku do woli, teraz już możesz. [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Rany, przeczytałam cały wątek i dopiero teraz do mnie dotarło, baby głupiej, ze deklarowałam dla Posterka 18 zł., a przelewam 15. W następnej wpłacie uzupełnię braki. Słowo!.
Ale najważniejsza rzecz - Poster - jesteś cudny.[COLOR=Red][B] Naszczekaj się piesku do woli, teraz już możesz. [/B][/COLOR][/QUOTE]
Ja miałam do Ciebie pisać PW w tej sprawie ;) ale ze względu na ciągły brak czasu nie mogłam się zebrać i tego zrobić. Teraz jak Kubuś mi odszedł za TM już bym to zrobiła ale mnie ubiegłaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filcant']Poster - daj się przypiąć :) Bardzo czekamy na ciebie i Mikunię hasających na zielonej trawce...[/QUOTE]
I co Posterku biegasz już po trawce razem z Mikunią? W końcu facet jesteś zaproś sunię na spacerek:loveu:
[quote name='zuziaM']A nie pisalam jeszcze, ze Posterk ladnie nabral cialka .... Grubasek sie zrobil teraz.
Boczkow juz nie ma zapadnietych, a okraglutkie ......[/QUOTE]
Tym bardziej musisz spacerować bo grubasek będziesz niedługo:lol:

Link to comment
Share on other sites

Posterku, słoneczko co ze spacerkami? Już chodzisz sobie z Zuzią na smyczy? Chciałabym przeczytać o tym jak super się sprawujesz:lol:.
Dziś na konto Posterka wpłynęło 60 zł. od [B]Natalijo[/B] / za 3 i 4 miesiąc/. [B]Dziękujemy!!!!! [/B]
Dziś Posterek ma na koncie 89 zł. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS'][B][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#006400"]Kochani z okazji Świąt wszystkim zaglądającym do Posterka życzę zdrowych i radosnych Świąt, a Posterkowi najlepszego domku na świecie:lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]

Przyłączam się do życzeń :)
Lepiej tego nie można ująć :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Postera wypuscilam z kojca.
Nie dalam rady go uwiazac na smycz, wiec otworzylam drzwi i sobie wybiegl.
Poganial po ogrodzie .... ale niestety, nie sprawialo mu to chyba przyjemnosci.
Ganial, jak w amoku ..... bal sie ...... biegal w kolo ogrodzenia .... probowal od tylu dostac sie do kojca ....
Otworzylam mu wiec drzwiczki i Poster po jakims czasie trafil do siebie .... i juz zostal.
W sumie trwalo to ok. po godziny. Jak juz go zamknelam, to trzasl sie jak galaretka i ujadal bez przerwy .....
Nie wiem, czy bylo to dla niego mile.
Dam mu teraz spokoj, a za jakis czas to powtorzymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Wczoraj Postera wypuscilam z kojca.
Nie dalam rady go uwiazac na smycz, wiec otworzylam drzwi i sobie wybiegl.
Poganial po ogrodzie .... ale niestety, nie sprawialo mu to chyba przyjemnosci.
Ganial, jak w amoku ..... bal sie ...... biegal w kolo ogrodzenia .... probowal od tylu dostac sie do kojca ....
Otworzylam mu wiec drzwiczki i Poster po jakims czasie trafil do siebie .... i juz zostal.
W sumie trwalo to ok. po godziny. [B]Jak juz go zamknelam, to trzasl sie jak galaretka i ujadal bez przerwy .....[/B]
Nie wiem, czy bylo to dla niego mile.
Dam mu teraz spokoj, a za jakis czas to powtorzymy.[/QUOTE]

O kurcze... On był przerażony...
Może się poradzimy jakiegoś behawiorysty jak z nim postępować?

Link to comment
Share on other sites

To rzeczywiście Zuziu miałaś :shake: Ja myślę, że mu mimo wszystko trzeba ten kojec otwierać....... Sądzę, że następnym razem już tak jak wariat nie wybiegnie a jak kojec będzie częściej otwarty to powolutku zacznie wychodzić. Mam wrażenie że jest przerażony ale też zaciekawiony i ta ciekawość wygra ;)

Kochani, przepraszam że ostatnio troszkę zaniedbałam bieżące wpisywanie wpłat Posterkowych ale już wszystko nadrabiam;).Na konto Posterka wpłynęło:
- od Jolanty08 15 zł.,
- od Marudy666 15 zł.,
- od Bambino 18 zł. - rata bieżąca plus "drobne zaległości" 2x3 zł. = 24 zł. razem,
- od Kakachny 20 zł.,
- od Anielicy 15 zł.,
- od Nikusa 10 zł.
Razem 99 zł.[B] Dziękujemy!!!!!![/B]

Dziś Posterek ma na koncie 188 zł.:lol:

Mam jeszcze wpłatę 50 zł. na Mikę i Posterka od Joanny Marii K. z Warszawy - kochani kto to? Bo nie wiem do którego psiaka ile i od kogo dopisać. Bardzo proszę się przyznać do kasiorki;)

Link to comment
Share on other sites

Po ponad 10 letnim zamknieciu ... od razu taka przestrzen ..... Byl przerazony, to prawda, talk to wygladalo .....
Biedny psiak ... Dobrze by bylo rzeczywiscie sie poradzic kogos .... Chociaz to wlasnie jedna osoba zajmujaca sie szkoleniem psow mi poradzila, zeby otworzyc kojec z takim psiakiem i dac mu sie oswajac .....
Ja przy tym troche sie boje tez o to, zeby mi taki Poster, Mika czy np. Dagusia nie uciekly ......
Co innego , kiedy psiak jest juz u siebie w stalym domu i takie sposoby sa stosowane ... a co innego u mnie, gdzie psiak musi pobiegac, oswoic sie, ale potem wrocic do kojca ..... A wiadomo, ze na zawolanie nie zareaguje przeciez .... nie zna takich komend, nie ufa czlowiekowi tak do konca .....
Dylanka juz sama chodzi do kojczyka za mna, kiedy juz przychodzi czas na spanie ...... Kochana psinka.
W dzien spi sobie na ganku pod drzwiami. Wczoraj ja szukalam, o sie gdzies zaszyla .... i znalazlam ja na kocyku, w garazu .... spala sobie.
No i potwierdzam, ze Dylanka slyszy slabo .... slyszy, ale nie tak jak powinna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...