Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

Posterk jest niereformowalny ..... Nadal dziczek nie daje sie dotknac normalnie, jak kazdy pies.
Nadal nie da sobie przypiac smyczki i nadal czszeka na mnie stale .....
Dzisiaj nasiural do miski Chojrakowi ( sasiadowi obok ) i po obiedzie nasiural do miski .... swojej wlasnej .....
Swoja budke to juz tak zlal, ze mokre zolte zamrozone kaluze sa kolo calej budki .... pomimo, ze ma w rogu kojca specjalnie przytachany duzy korzen z przeznaczeniem wlasnie takim......
Przedziwny piesio ..... naprawde.....
Ja zupel nie nie wiem, jaki dom bylby dla tego uparciucha odpowiedni..... Ale mysle, ze na pewno nie mieszkanie w bloku......
Dla Posterka to domek na wsi, gdzie by mial budke swoja i ogrodek do biegania..... ale szczelnie ogrodzone wszystko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, za może naiwne pytanie ale nigdy w życiu nie miałam psa, a dopiero o d roku bardzo grzeczną suczkę, ale CO MOŻE OZNACZAĆ TO JEGO SIKANIE TAK WSZĘDZIE????????? On chce coś zamanifestować czy tak z głupia fant? Kurcze, kiedy ja się tak więcej dowiem o psach?:wallbash: żeby nie zadawać takich głupich pytań...........

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie to to jego siuranie znaczy tyle co "to mój teren i ja tu decyduję", ale być może się mylę (chociaż mam nadzieję że nie).
co do ogłoszeń to ja bym się jeszcze troszkę wstrzymała jak on taki dzikusek. a jak nie daj boże trafiłby mu się zaraz domek a on taki dzikus i domek by zrezygnował bo może trochę wystraszyłby się takiego dzikuska. jeszcze troszkę spróbować z nim popracować. kurdę ja bym mu pokazała kto tu rządzi.

Link to comment
Share on other sites

Na mojego czuja to ogłoszenia mogą jeszcze zaczekać - Posterek musi się poczuć bezpiecznie i - co ważne - zaczać współpracować z człowiekiem:shake:. On na pewno zapomniał jak to się robi więc musi sobie to dobrze przypomnieć bo to jego jedyna szansa;).
Dzięki za wyjaśnienie co z tym sikaniem - pewnie masz rację;). On podobno kiedyś w schronisku lubił rządzić, później młodsi, sprytniejsi koledzy przejęli rządy - on musiał to zaakceptować :razz:. Ba nawet obawiał się o swoją skórę, skoro kumple gryźli:shake:. A teraz jest znowu na swoim i chce to wszystkim zamanifestować :crazyeye:

Posterek otrzymał dziś 5 zł. od [B]Polubek[/B] i 25 zł. - dopłaty do deklaracji od mojej siostry. Dziękujemy!!!
Tym sposobem na dziś Posterek ma na koncie [B]294 zł.[/B]:multi:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny gdyby ktos byl zainteresowany bazarkiem alkoholowym to zapraszam do sledzenia i kupowania!
Poki co jest chivas regal 12y i super austriacka specjalnosc, freihof williamsbirne, z gruszką w butelce!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180003-LUXUSOWE-ALKOHOLE-na-Mielczaki-Do-28-02-do-21-00-ZAPRASZAMY?p=14122492#post14122492[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Posterek nie jest wysterylizowany - do niedawna był totalnie zdominowany, to teraz musi sobie odrobić zaznaczaniem i znaczeniem.
11 lat to nie mało, ale myślę, że warto go wysterylizować, będzie łatwiej znaleźć do domek. Na ogłoszenia jest z pewnością za wcześnie. Wygląda na to, że powinno się z nim sporo popracować, chyba że trafiłby na doświadczonych
psiarzy. Trener z dojazdem niestety sporo kosztuje... Przede wszystkim potrzebowałby zajęcia...
Szkoda, że mam jednak kawał drogi do Ciebie, ZuziaM, chętnie spędziłabym z Posterkiem nieco czasu (którego nie mam :)) ). Nie jestem ekspertem, ale parę psów już wychowywaliśmy, nasz Ferdynand to taki psi terapeuta, chętnie by pomógł :)
ZuziaM - jeśli masz dobre szelki, które Poster sobie nie da rady ściągnąć - może spróbuj wziąć go na spacerek - najpierw na króciutko, troszeczkę, na krótkiej linie, potem odrobinę więcej... By miał coś nowego pozytywnego, coś do myślenia i czekania.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z grazyną 9915, która niestety jest zupełnie bez komputera i tym samym bez dogo:shake: o Posterku. Grażyna stwierdziła, że być może ta jego niechęć do smyczy ma swoje uzasadnienie pobytem w schronisku:shake:. Poster nigdy nie wychodził na spacer bo spacerów w Tychach generalnie nie ma:shake:. Jedyne "okazje" żeby miał coś na sobie / czytaj smycz/ to sytuacje gdy był brany na szczepienie lub operacje:shake:. Tak czy siak nie są to miłe chwile w życiu psa i na długo to sobie psiaki zapamiętują. Tym bardziej że najczęściej przez te jego ząbki to nawet nie była smycz tylko chwytak a to przecież jeszcze gorzej :shake: Zdaniem Grażyny to dlatego on jest teraz taki niechętny do smyczy a jeśli rzeczywiście tak jest to kastracja pewnie nie pomoże - ten strach musi mu po prostu przejść;). Co nie zmienia postaci rzeczy że o kastracji i tak pewnie trzeba pomyśleć............. ;)

Na konto Postera wpłynęło 25 zł. od magdy222. [B]Dziś chłopak ma na koncie 319 zł.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Przekazuję na konto ZuziM opłatę za hotelik za okres 23.02.-22.03.2010r. -[B] 260 zł.[/B]
Z opłaty 350 zł. odejmuję:
- [B]15 zł[/B]. deklaracja ZuziM
- [B]35 z[/B]ł. "spadek" po Tosi (*), nie odliczony w poprzednim miesiącu bo przeniesienia nie były pewne,
- [B]40 z[/B]ł. bazarek, który ZuziaM zrobiła dla Posterka - DZIĘKUJEMY!!!!

Po opłaceniu hoteliku na koncie Postera zostało[B] 59[/B] zł.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Grażyną na temat tego sikania Postera. On w schronisku tak nie robił:shake:. Widocznie teraz chce zamanifestować że "ten teren jest jego" - odreagować to że w schronisku musiał się podporządkować.Zuziu podpytaj swoją wetkę o tą kastrację Postera - jeśli po tym nie będzie tak robił to myślę że nazbieramy jakoś na zabieg......

Link to comment
Share on other sites

ludziska.... są jeszcze ludzie którzy biorą psiaki niewysterylizowane i potrafia je pilnować - i nawet starszak ma szanse na adopcję.... daliście Posterowi wolność , nie zabierajcie mu zdrowia.... dla 11 letniego psa narkoza to naprawde duże obciążenie dla nerek, itd ....napewno skrócicie mu tym życie....

to że tak sika tzn że odżył : P

jesli chodzi o smycz i przyuczenie to ja sie trochu znam na behawiorystyce <tak sądzę> jesli zuzia ma ochote pogadac to napisz mi na PW swój nr kontaktowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betta']ludziska.... są jeszcze ludzie którzy biorą psiaki niewysterylizowane i potrafia je pilnować - i nawet starszak ma szanse na adopcję.... daliście Posterowi wolność , nie zabierajcie mu zdrowia.... dla 11 letniego psa narkoza to naprawde duże obciążenie dla nerek, itd ....napewno skrócicie mu tym życie....

to że tak sika tzn że odżył : P

jesli chodzi o smycz i przyuczenie to ja sie trochu znam na behawiorystyce <tak sądzę> jesli zuzia ma ochote pogadac to napisz mi na PW swój nr kontaktowy[/QUOTE]
Trzeba to co napisałaś poważnie przemyśleć, myślę że jest w tym dużo racji, ciekawe co Zuzia na to?

Link to comment
Share on other sites

Posterku, to nasza wspólna tyska sprawa, bo właśnie wyciągamy ze schronu, gdzie jeszcze niedawno byłeś, Twoją tyską koleżankę, staruszkę Dylankę:

Czy ktoś chce kupić za jedyne 5 złotych ... butelkę z benzyną?:evil_lol: To naprawdę możliwe;), ale tylko na bazarku na podróż Dylanki:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180396-benzynowy-dla-Dylanki-juA-czas-ruszyAE-w-drogAE-do-28-II-2010-godz-24-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jade jutro do pani doktor z dalmatynka na badania przed sterylka. Wypytam o Posterka.
Ale jestem tez zdania, ze nie ma potrzeby tego robic juz.
jesli sie natomiast okaze, ze ewentualny przyszly wlasciciel-opiekun Posterka bedzie chcial go wykastrowanego .... to wtedy to zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...