Jump to content
Dogomania

Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

porozsyłałam watek buliego troche i oby sie coś znalazło. I Isadora nie masz nas o co obwiniać.! Bo robimy co w naszej mocy dla każdego psa z naszego schroniska.!! Staramy sie jak możemy..więc nie patrz nam na ręce mówiąc ze tego i tego nie robimy bo tak nie jest.!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']porozsyłałam watek buliego troche i oby sie coś znalazło. I Isadora nie masz nas o co obwiniać.! Bo robimy co w naszej mocy dla każdego psa z naszego schroniska.!! Staramy sie jak możemy..więc nie patrz nam na ręce mówiąc ze tego i tego nie robimy bo tak nie jest.!![/QUOTE]

[B]EOT tematu[/B] jak napisałam.
Na podsumowanie - oby wasza aktywność pozostała na wątku Buliego (a może sobie przypomnicie i Ząbka) jak dzisiaj.



.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie kłócić mi się tu ;) Wątek jest już najwyraźniej porozsyłany -skoro ja tu trafiłam, więc może w tym miejscu "skondensujcie" wiedzę o Bulim, żeby każdy kto wejdzie od razu wiedział czego dla niego potrzeba, jaki domek byłby najlepszy, jaki jest stan jego zdrowia, jakie usposobienie, preferencje, jak wygląda możliwość ewentualnego transportu, jakie namiary dawać w ogłoszeniach... Zdjęcia i Konkrety :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Potrzebne Bulliemu też papierowe ogłoszenia i takie do wywieszenia też, może akurat ktoś go wypatrzy. Idealnie byłoby w Metrze[/QUOTE]


Sorry ze wzgledów technicznych jeszcze nie ma papierowego, ale juz komp wyczyszczony więc kończę. O METRO sie staram ale jak ktoś ma tez jakieś dojścia to byłoby super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Sorry ze wzgledów technicznych jeszcze nie ma papierowego, ale juz komp wyczyszczony więc kończę. O METRO sie staram ale jak ktoś ma tez jakieś dojścia to byłoby super.[/QUOTE]

Wysłałam do Danki na pw, ale nie wiem czy się uda :( Kiedyś raz się udało

Szukamy domku w całej Polsce? W Krakowie też się starać coś zamieścić?

Link to comment
Share on other sites

Leni w całej Polsce szukamy domku, sprawa jest naprawdę poważna. Danusia dowiezie, pomoże byle domek się znalazł. Ja w ulotce świadomie nie umieściłam nazw miejscowości. Tak ktoś może zobaczyć że Słupsk i od razu zrezygnuje. A może ktoś się zakocha i zadzwoni do Danusi a Danusia powie ze dowiezie.

Ulotki dla Bulisia. Miniaturka i link do pobrania z hostingu. Mogę tez wysłać na maila. Danusi wysyłam na maila. Ja jutro podrukuję i popodrzucam do wetów i zoologów. Ulotka wyjdzie poprawnie również jako czarno-biała.

[B]Adres do pliku:[/B]
[URL]http://www.sendspace.pl/file/delete/f921597c1cd9216514cbfa4[/URL]


[CENTER][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7039/buli123mini.jpg[/IMG]




.
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Buli co tu wejdę to mam łzy w oczach, jesteś tak identyczny jak Mój Daffik Kochany.... Piesku szczęscia ....[/QUOTE]

[quote name='ilon_n']Buli ma niezłą "oglądalność" na NK ..mam nadzieję, że trafi w końcu na kogoś "swojego".[/QUOTE]


[B]Bardzo Wam dziękuję, że zaglądacie. To bardzo ważne aby wątek nie ginął w tłumie. Mamy tak mało czasu.[/B]



.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]No cóż Buli, jest jak jest.
Czas chyba przypomnieć, że zegar Buliego bije coraz szybciej, myslę że kwestia powrotu do schroniska to góra 2 tygodnie.[/B][/QUOTE]

A Dlaczego ma wrócić do schroniska?? Może jakiś inny domek tymczasowy udało by się załatwić.
To bez sensu takie barnie psa na DT i oddawanie go po kilku miesiącach bo nie można znaleźć domu.
Nie możemy na to pozwolić!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...