Jump to content
Dogomania

Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!


danka1234

Recommended Posts

[quote name='danka1234']allegro dla Bulinka -moje pierwsze,siedziałam nad nim długo ale jest.;)

[URL]http://upload.allegro.pl/item919764055_jamnik_bulinek_uratowany_przed_zamarznieciem.html[/URL][/QUOTE]

Co do allegra,miał zrobione przeze mnie,wstawiłam tu link,niestety na drugi dzień zostało ono usuniete jako zgłoszone za naruszenie zasad przez jakiegos zyczliwego.Czekam na obszerniejsze wyjaśnienia w tej sprawie.
Nie było wówczas jeszcze allegra wystawionego przez Isadore wiec nie to było powodem usuniecia.
Isadora ,dziekuje za allegro,czy Twoje bazarkowe zakupy +przesyłka pokryją te koszty?jesi nie to pisz bym dopłaciła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka1234']Co do allegra,miał zrobione przeze mnie,wstawiłam tu link,niestety na drugi dzień zostało ono usuniete jako zgłoszone za naruszenie zasad przez jakiegos zyczliwego.Czekam na obszerniejsze wyjaśnienia w tej sprawie.
Nie było wówczas jeszcze allegra wystawionego przez Isadore wiec nie to było powodem usuniecia.
Isadora ,dziekuje za allegro,czy Twoje bazarkowe zakupy +przesyłka pokryją te koszty?jesi nie to pisz bym dopłaciła.[/QUOTE]


E jasne nawet jakby było nie sądze aby usuneli z tego powodu. Ja ostatnio sobie robie allegra i wyznaczam date kiedy maja odpalić. Nie widziałam aukcji, faktycznie doczytałam że była. Powioedz mi czy masz gdzieś jej treść? Pewne słowa sa zabronione, przećwiczyłam to na własnej skórze niestety.

Ostatnio miałam usunietą aukcje Amisia. Allegro nie poda życzliwego, ael w przypadku Amisia "życzliwy" sam sie do mnie zgłosił/ła. Przedstawiła się jako oburzona pani lekarz weterynarii, napisała do mnie maila. Pouczała mnie że nie me czegoś takiego jak morbital. Że taka aukcja to pożywka dla bandytów i tylko dawki brakuje i takie różne pierdoły. Odpisałam paniusi że jestem jej ogromnie wdzięczna za porady, a ponieważ jak pisze jest wetem to gdzie jej mam podesłać wyniki Amisia żeby pomogła, bo zapewne ma w sobie ogrom empatii i pomoże. No i że z radością czekam kiedy zadziała na stronę >>> [URL="http://www.biowet.pl/index.php/pl/component/content/article/35-produkty/96-morbital.html"]o morbitalu[/URL] bo aukcja trwa kilka dni, a ona już obawia się o bandytów, a ta strona wisi od miesięcy i z niej właśnie korzystałam.

Zamierzam właśnie napisać do paniusi że jeszcze nie dostałam adresu aby przesłać wyniki, że Amiś nie dożył czekając na jej pomoc, a strona dla bandytów nadal wisi.

Danusiu bazarkowe zakupy są ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Ano kiepsko z zostawaniem w domu,biadoli pomimo ze zostaje z Toficzkiem nie moge sobie pozwolic by śpiewał sasiadom ,nie mam tak wyrozumiałych sąsiadów dlatego ma organizowaną opieke na czas mojej nieobecnosci.[/QUOTE]

Czyli przychodzi dziewczyna, która też opiekowała się Guciem.
Z tego wnioskuję że ponosisz kolejne wydatki :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Czyli przychodzi dziewczyna, która też opiekowała się Guciem.
Z tego wnioskuję że ponosisz kolejne wydatki :shake:[/QUOTE]

Niestety ale liczyłam sie z tym zabierajac Buliego,nie powinnam go zabierac a zostawic nie mogłam.
Mam nadzieje ze sie pomału przyzwyczai do zostawania z Toficzkiem bez biadolenia.

Link to comment
Share on other sites

Buliś jeszcze biadoli ale coraz ciszej i mniej.Jest juz spokojniejszy jak wychodze ,nie biegnie od razu pod drzwi z płaczem tak jak na poczatku,widac zaczyna rozumiec ze wychodze i wracam ale dla niego te 10 h to jeszcze zbyt długa rozłaka.
Natomiast jak wracam to nie odchodzi odemnie na krok.Wypycha Toficzka by być jak najblizej mnie i przytulac sie przy kazdej okazji.Najchętniej pozbył by sie Toficzka ale sie go boi.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Natomiast jak wracam to nie odchodzi odemnie na krok.Wypycha Toficzka by być jak najblizej mnie i przytulac sie przy kazdej okazji.Najchętniej pozbył by sie Toficzka ale sie go boi.;)[/QUOTE]

No pięknie:loveu:!, pozbyć się Toficzka:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Było wczesniej kilku zainteresowanych ale to nie były domki jakich szukam dla Bulisia.
Bulinek ma jednak szanse na super domek i to blisko mnie pod warunkiem ze zaakceptuje mieszkającą w nim suczke z kotkiem i nawzajem.Miałby w nim warunki jakich potrzebuje i przede wszystkim duzo miłosci ale poczekamy i zobaczymy jak sie sprawy potoczą.

Link to comment
Share on other sites

u mnie chciał gryzc kota,swinke tez tak podgryzał tylko ze duzo go nie widział bo chory kotek był i nie chcilam go stresowac, nie wiem, moze buli by sie przyzwyczaił. bo z psami tez sie nie zgadzał moimi a danka pisze ze z jej toficzkiem jest ok. u mnie tylko z sunia sie dogadywał na psy szczekał

Link to comment
Share on other sites

u mnie chciał gryzc kota,swinke tez tak podgryzał tylko ze duzo go nie widział bo chory kotek był i nie chcilam go stresowac, nie wiem, moze buli by sie przyzwyczaił. bo z psami tez sie nie zgadzał moimi a danka pisze ze z jej toficzkiem jest ok. u mnie tylko z sunia sie dogadywał na psy szczekał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Czy będzie robiony oddzielny test na kota, czy ten test przeprowadzisz Danusiu w potencjalnym nowym domu :roll:[/QUOTE]

Oczywiscie wszystko sprawdzimy osobiscie na miejscu.
Buliś ma dzisiaj sciagniete cześciowo szwy po kastrcji ,troche sie papra wiec reszta ma byc ściagnieta w srode .
Wybrał 2 zastrzyk,został mu do wybrania jeszcze jeden za 2 tygodnie i na tym byłoby zakonczone jego leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...