Jump to content
Dogomania

Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tia']A Dlaczego ma wrócić do schroniska?? Może jakiś inny domek tymczasowy udało by się załatwić.
To bez sensu takie barnie psa na DT i oddawanie go po kilku miesiącach bo nie można znaleźć domu.
Nie możemy na to pozwolić![/QUOTE]

[B]Usiłujemy nie pozwolić. Masz jakieś konkrety?[/B]

[quote name='ilon_n']No to jest bardzo niewskazane.. psychika Bulika ucierpi na bank[/QUOTE]

[B]Zgadzam się, ale może nie być wyjścia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

To było wiadomo że stary jamnik nie tak szybko znajdzie domek, bo teraz każdy woli młode psy, więc było by trzeba pomyśleć przed tym zanim trafi do DT co potem jeżeli nie będzie mógł tam już dłużej zostać. Teraz już się przyzwyczaił do życia w domu i to będzie dla niego wielki szokiem a tam w schronisku na pewno nie tak szybko znajdzie dom może już tam zostanie do końca życia, może tak że zostać pogryziony lub co gorsza zagryziony!
A dlaczego nie może zostać dłużej u Danki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']To było wiadomo że stary jamnik nie tak szybko znajdzie domek, bo teraz każdy woli młode psy, więc było by trzeba pomyśleć przed tym zanim trafi do DT co potem jeżeli nie będzie mógł tam już dłużej zostać. Teraz już się przyzwyczaił do życia w domu i to będzie dla niego wielki szokiem a tam w schronisku na pewno nie tak szybko znajdzie dom może już tam zostanie do końca życia, może tak że zostać pogryziony lub co gorsza zagryziony!
A dlaczego nie może zostać dłużej u Danki??[/QUOTE]

Z rzeczy wiadomych to bywały już starsze jamniki znajdujące domy. Ale opiekunki pomagały chociażby w podnoszeniu wątku.

Danka zgłaszała problem już jakiś czas wstecz. To [B]osoba dorosła i odpowiedzialna[/B], która uratowała już wiele psów. Nie wszystko może powiedzieć. Ale skoro zgłąsza ze nie może to znaczy że tak jest. Proste jak konstrukcja cepa.

Buli szukamy domeczku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Z rzeczy wiadomych to bywały już starsze jamniki znajdujące domy. Ale opiekunki pomagały chociażby w podnoszeniu wątku.

Danka zgłaszała problem już jakiś czas wstecz. To [B]osoba dorosła i odpowiedzialna[/B], która uratowała już wiele psów. Nie wszystko może powiedzieć. Ale skoro zgłąsza ze nie może to znaczy że tak jest. Proste jak konstrukcja cepa.

Buli szukamy domeczku.[/QUOTE]

Wiem że często starsze jamniki znajdują domy lecz nie zawsze (to też trzeba brać pod uwagę).
Przepraszam nie jestem opiekunką Buliego tylko wolontariuszką w tym schronisku co był tam Buli.
Wiem że Danka to odpowiedzialna osoba tylko jedno mnie zastanawia czemu musi trafić do schroniska bądź do domu,a nie tak jak tia mówi że do jakiegoś domku tymczasowego??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Wiem że często starsze jamniki znajdują domy lecz nie zawsze (to też trzeba brać pod uwagę).
Przepraszam nie jestem opiekunką Buliego tylko wolontariuszką w tym schronisku co był tam Buli.
Wiem że Danka to odpowiedzialna osoba tylko jedno mnie zastanawia czemu musi trafić do schroniska bądź do domu,a nie tak jak tia mówi że do jakiegoś domku tymczasowego??[/QUOTE]

Powtórzę za isadorą [B]konkrety poproszę,[/B] określenia typu "jakiś, gdzieś" są enigmatyczne i nic nie dają. Danka zrobiła wszystko co w jej mocy żeby Buliemu pomóc, pisała też wcześniej że nie może u niej zostać i co???

[B]I nic...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Wiem że często starsze jamniki znajdują domy lecz nie zawsze ([B]to też trzeba brać pod uwagę[/B]).
Przepraszam nie jestem opiekunką Buliego tylko wolontariuszką w tym schronisku co był tam Buli.
[B]Wiem że Danka to odpowiedzialna osoba tylko jedno mnie zastanawia czemu musi trafić do schroniska bądź do domu[/B],a nie tak jak tia mówi że do jakiegoś domku tymczasowego??[/QUOTE]

Już odpowiadam.

[B]ad. 1[/B]
Dziękuje za informacje co trzeba brać pod uwagę. W życiu bym na to nie wpadła (sarkazm zamierzony). Pewnie nie przewinęłoby się tyle jamników (i nie tylko) przez mój dom. Aż do czasu gdy się nadziałam na 5 (pięć) dzikich jamniczek, nie znających czystości, wygłodzonych etc. Ileż było na wątku achów, ochów, cukru-pudru i lukru. Potem zostałam sama z problemem, a życie jest życiem i lubi płatać figle.

A skoro[B] tak wiesz, że trzeba coś przewidzieć to powinnaś też wiedzieć, że trzeba tez przewidzieć ze istnieją zawirowania losu które mogą dotknąć dom tymczasowy również[/B]. I uwierz że nie każdy chce, może, umie opowiedzieć wprost o swoim problemie. I nie musi. Złotą zasadą życiową którą i tobie polecam jest "całej doo...y nigdy się nie odkrywa". Kumasz czaczę?

Jak tak to czaisz kolejne podkreślenie. A jak nie to przeczytaj jeszcze raz. A już najlepiej przeczytaj wątek kilkanaście stron wstecz. Jak przeczytasz ze zrozumieniem będzie dla ciebie problem jasny.

[B]ad. 2 [/B]
Niezmiernie cieszę się, że "[B]Wiem że Danka to odpowiedzialna osoba..." - [/B]zatem albo wiesz albo wątpiszpisząc[B] "[/B][B]tylko jedno mnie zastanawia czemu musi trafić do schroniska[/B]". A teraz zobacz jaki ruch się zrobił na wątku i sprawdź od kiedy Danka woła o pomoc. Dopiero jak padło zagrożeniem schronem zaczęło być wam po drodze na watek. Po to by pies znalazł dom potrzebne są ogłoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia... ale nie jest tajemnicą że ważne jest aby wątek nie ginął w czeluściach dogo.
[B]
Psa oddałyście i żadna z was nawet nie zainteresowała się co się dzieje, pobiegłyście do innych psów, nie słysząc wołań Danusi.[/B]
[B]Podobnie zrobiłyście z Ząbkiem, o którym tu już parę razy przypomniałam a jeszcze tam nie pobiegłyście. [/B]I nie mówcie mi proszę wytartych tekstów o małoletności, szkole itd. Nie wy pierwsze nie ostatnie, a jak nie dajecie rady może zmniejszyć ilość psów. Znam na dogo małoletnie osoby które robią ogłoszenia na bezpłatnych portalach, propagują wątek, reklamują bazarki psiaka a nawet bywa robią bazarki.

Wy obudziłyście się teraz, jak [COLOR=Blue][B]rzuciłam zagrożenie schronem. Bo to zagrożenie ja rzuciłam[/B][/COLOR] (nie Danka) po to by was zmusić do odpowiedzialności do końca. [B]Jak widać skutecznie bo Danusia grzecznie prosiła od pewnego czasu, a żadna z was nie weszła aby chociaż podbić wątek.[/B] I wybaczcie jeszcze macie czelność mówić [B]"co trzeba przewidzieć". To wy jak chcecie ratować psy bądźcie odpowiedzialne do końca, zrozumcie ze dużo robi nawet sama bytność na wątku.

Pytam czy pamiętacie ze od was jest również Ząbek? [/B]Bywa tylko ana666 jak trzeba zmienić tytuł. Zobaczcie na sochaczewskie wątki i tam są tez osoby małoletnie. Jakoś potrafią... Trzeba tylko chcieć. Mam propozycje wyjdźcie dziewczyny na chwile z siebie, stańcie obok i spójrzcie... Pomogło? Jak nie to wracamy i czytamy watek od początku... pomogło? Jak nie to wracamy i czytamy wątek... do skutku.[B]

I czekam na waszą pomoc na wątku Ząbka[/B], a może też tam napiszę że pójdzie do schronu? Zlecicie się wtedy i powiecie "co trzeba było przewidzieć"?[B] To ja powiem że istotnie Danka, Kasia powinny rzeczywiście przewidzieć, że olejecie wątek psa który jest już w DT. Wasza statystyka wyglądałaby lepiej gdybyście mniej na ilość, a więcej na jakość załatwionych psich spraw patrzyły.

Proste jak konstrukcja cepa. Dla mnie EOT dopóki nie uwierzę w wasze dobre chęci. Trudno mi wierzyć gdy jedynym powodem waszego wejścia na wątek po długim czasie jest moja taktyczna wypowiedź że pies pójdzie do schronu.

O i widzę powyższy wpis... treściwy, klarowny:
[/B][quote name='a.piurek']Powtórzę za isadorą [B][COLOR=Red]konkrety poproszę[/COLOR],[/B] określenia typu "jakiś, gdzieś" są enigmatyczne i nic nie dają. Danka zrobiła wszystko co w jej mocy żeby Buliemu pomóc, pisała też wcześniej że nie może u niej zostać i co???

[B]I nic...[/B][/QUOTE]

[B]podpisuję się wszystkimi łapkami po całości.[/B]

.

Link to comment
Share on other sites

To ja już nic nie wiem, szukam domku cały czas pytam po znajomych i innych czy ktoś by nie chciał starszego jamnika, teraz szukam innego DT żeby nie trafił do schroniska,a ty mówisz że napisałaś to o powrocie do schroniska tylko dlatego żebyśmy zjawiły się na wątku (ja cały czas przeglądałam wątek wchodziłam na niego tylko że się nie udzielałam-jak nie chcesz to mi nie wierz).
[B]Nie chce tu prowadzić żadnych kłótni i dojdźmy do porozumienia i razem pomóżmy BULIEMU! [/B]Bo takie pisanie że myśmy coś zrobiły to też nie ma sensu bo cały czas szukam mu domku!
Niestety nie mogę dać ogłoszeń do mojego miasta bo stąd jest Buli a wszyscy myślą że poszedł do DS, jeszcze wynikła z tego afera ja pamiętacie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']To ja już nic nie wiem, szukam domku cały czas pytam po znajomych i innych czy ktoś by nie chciał starszego jamnika, teraz szukam innego DT żeby nie trafił do schroniska,a ty mówisz że napisałaś to o powrocie do schroniska tylko dlatego żebyśmy zjawiły się na wątku (ja cały czas przeglądałam wątek wchodziłam na niego tylko że się nie udzielałam-jak nie chcesz to mi nie wierz).

[B][COLOR=Blue]Dzięki za zezwolenie, istotnie nie wierzę bo tu nie tylko o Bulim mowa ale i o Ząbku. Bo zareagowałaś jednak jak mowa o schronie.[/COLOR][/B]


[B]Nie chce tu prowadzić żadnych kłótni i dojdźmy do porozumienia i razem pomóżmy BULIEMU! [/B]

[COLOR=Blue][B]Dokładnie i mnie o to biega, ale tez marzę o tym aby uwierzyć że tez tego chcecie.[/B][/COLOR]

Bo takie pisanie że myśmy coś zrobiły to też nie ma sensu bo cały czas szukam mu domku! [COLOR=Blue][B]

No o sensie pisania pisałam wyżej [U]odnosząc się między innymi do twojego tekstu o tym co trzeba przewidzieć.[/U][/B][/COLOR]

Niestety nie mogę dać ogłoszeń do mojego miasta bo stąd jest Buli a wszyscy myślą że poszedł do DS, jeszcze wynikła z tego afera ja pamiętacie...
[COLOR=Blue]
[B]a czy ja dałam ogłoszenia do mojego miasta czy waszego miasta. Przecież ogłoszenia daje się na rejony te które sie zaznaczy w opcjach.[/B][/COLOR] [/QUOTE]

[quote name='Tola^^']I jeszcze jedno pytanie czy może zostać u tej Danki czy szukać innego DT? Bo już nic z tego nie rozumiem co wyszło na tym wątku...[/QUOTE]

W kwestii zrozumienia skorzystaj z mojej rady... przeczytaj jeszcze raz watek i jeszcze raz do skutku. [B]Nadal trzeba szukać ewentualności innego DT bo jak sama pisałaś czyli wiesz "trzeba przewidzieć co może być" .[/B] Natomiast szukanie DT płatnych też ma w sobie konieczność "przewidzenia"... [B]mianowicie "przewidzenia konieczności płacenia za DT". [/B]

Jasne?

A i przypomniało mi się mam pytanie:
[B]Nie wiecie co u Ząbka słychać?[/B]


[quote name='Angel']właśnie..mamy mu szukac innego DT ? i co jeśli sie nie znajdzie ? jezeli w ciągu tych 2 tyg sie nie znajdzie to buli skazany na powrot do schroniska ? :([/QUOTE]

Angel przeczytaj mój wcześniejszy post, dokładnie powoli ze zrozumieniem i tam jest odpowiedź.
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Isadora, ale strzeliłaś z bicza :diabloti:
A tak na marginesie, masz może coś wspólnego z informatyką?algorytmiką? :cool3:
bo w Twoim tekście (tym "obszernym") wyraźnie wyczuwam myślenie algorytmiczne .. hmm?[/QUOTE]

Uwielbiam strzelać z bicza, nie robię tego za często ale jak już robię to punktuję do skutku, systematycznie, systemowo z prędkością 25 MB na minutę i z pojemnościa 2 gigabajty. Uogólniając jestem ścisłym humanistą lub humanistycznie ścisła. Dodatkowo jestem w wieku ongiś zwanym [I]pobalzacowskim[/I], obecnie [I]moherowym[/I].

I uwielbiam robić w jajo wyżelowanych dupków pod krawatem w bankach, urzędach itp traktujacych mnie początkowo z "protekcjonalną litością nad starą babą" a po paru chwilach rozmowy, mających przerażenie w oczach zalanych stopniałym żelem.

Bywa już że ustępują mi miejsca w komunikacji i ja skwapliwie siadam bez hipokrytycznego zawołania [I]"ach nie ja tylko jeden przystanek"[/I]. Siadam nawet jak de facto jest jeden. No to przybliżyłam siebie... mam nadzieję :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Uwielbiam strzelać z bicza, nie robię tego za często ale jak już robię to punktuję do skutku, systematycznie, systemowo z prędkością 25 MB na minutę i z pojemnościa 2 gigabajty. Uogólniając jestem ścisłym humanistą lub humanistycznie ścisła. Dodatkowo jestem w wieku ongiś zwanym [I]pobalzacowskim[/I], obecnie [I]moherowym[/I].

I uwielbiam robić w jajo wyżelowanych dupków pod krawatem w bankach, urzędach itp traktujacych mnie początkowo z "protekcjonalną litością nad starą babą" a po paru chwilach rozmowy, mających przerażenie w oczach zalanych stopniałym żelem.

Bywa już że ustępują mi miejsca w komunikacji i ja skwapliwie siadam bez hipokrytycznego zawołania [I]"ach nie ja tylko jeden przystanek"[/I]. Siadam nawet jak de facto jest jeden. No to przybliżyłam siebie... mam nadzieję :):):)[/QUOTE]

Jassssssssssssssssssssssssssne

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie mam ochoty udzielać się na tym wątku szczerze mówiąc bo to do niczego nie prowadzi!
Chce pomóc Buliemu (bo to się tu liczy, lecz ty wolałaś się kłócić lecz to psu nie pomoże) lecz niestety w takiej atmoswerze to jest wykluczone!
I proszę nie mów mi, że mam czytać wątek bo wiem co tam jest napisane, bo jestem na wątku codziennie!

A ty Isadoro wszystko tutaj pokręciłaś. I nie wiem do czego prowadzisz!
I wiem, że jak jest płatyny DT to trzeba płacić za niego!
I proszę Cię możesz już nie cisnąć bo przepraszam bardzo ja tego nie robię umiem opanować swoje emocje!
Sama prowadzę wątek dwóch psiaków, które są w Hotelikach płatnych i wiem co się z tym wiąże!

Człowiek uczy się na błędach więc skończmy tą niepotrzebną rozmowę i pomóżmy Buliemy!!!

Był awaryjny hotelik domowy PŁ lecz przez naszą kłótnie, prowadząca hotelik stwierdziła, że nie ma zamiarów wtrącać się między nasze kłótnie...i stwierdziła, że z tego co tu pisze na wątku to psem kierują osoby niepełnoletnie:(

Obie podajmy sobie ręce i starajmy się pomóc...
Jestem młodsza więc pierwsza wyciągnę dłoń:)

Link to comment
Share on other sites

Piękne dzięki za zoom na Twoją osobę, Isadora! :)
osobiście bardzo gustuję w takiej humanistycznej ścisłości, by nie rzec, że jestem reprezentantem tej klasy abstrakcji ;)
To magnetyzuje.

Przemycam Bulika tu i ówdzie na dogo, jak też podbijam Jego anons na NK.
Na tle wątku Bulika tak ekspresowe wyadoptowanie Nitki wydaje się cudem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Ja już nie mam ochoty udzielać się na tym wątku szczerze mówiąc bo to do niczego nie prowadzi!
Chce pomóc Buliemu (bo to się tu liczy, lecz ty wolałaś się kłócić lecz to psu nie pomoże) lecz niestety w takiej atmoswerze to jest wykluczone!
I proszę nie mów mi, że mam czytać wątek bo wiem co tam jest napisane, bo jestem na wątku codziennie!


[COLOR=Blue][B]Jasne każdy pretekst dobry. Rób co uważasz tylko uważaj co robisz. Króka piłka albo chcesz pomóc to pomóż. [/B][B]I nie szantażuj atmosferą.[/B][/COLOR] [COLOR=Blue][B]Bierzemy się za Buliego, po drodze zaczepimy o Żabka i będzie gites, a nawet very gites.
[/B][/COLOR]
A ty Isadoro wszystko tutaj pokręciłaś.
[COLOR=Blue][B]konkretnie co pokręciałam?[/B][/COLOR]

I nie wiem do czego prowadzisz!
[COLOR=Blue][B]Jedynie do pomocy Buliemu i Danusi, któa do tej pory pomagała każdemu kto o to prosił.[/B][/COLOR]


I [B]wiem, że jak jest płatyny DT to trzeba płacić za niego[/B]!
I proszę Cię możesz już nie cisnąć bo przepraszam bardzo ja tego nie robię [B]umiem opanować swoje emocje![/B]
Sama prowadzę wątek dwóch psiaków, które są w Hotelikach płatnych i [B]wiem co się z tym wiąże![/B]

[B][COLOR=Blue]Super to mamy uzgodnione, ciesze się że jest zgodność w temacie, cieszę się że mam consensus[/COLOR][/B].

[B]Człowiek uczy się na błędach więc skończmy tą niepotrzebną rozmowę i [COLOR=Red]pomóżmy Buliemy!!![/COLOR][/B]

[FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=Blue][B]Zgadzam się po całości[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT].

Był awaryjny hotelik domowy PŁ lecz przez naszą kłótnie, prowadząca hotelik stwierdziła, że nie ma zamiarów wtrącać się między nasze kłótnie...i stwierdziła, że z tego co tu pisze na wątku to psem kierują osoby niepełnoletnie:(

[SIZE=2][COLOR=Blue]Słoneczko nie mów mi takich rzeczy, bo spotkałam się nieraz z tekstami że już było ale ...[/COLOR][/SIZE] . [B][COLOR=Blue]A jeżeli tak było to podaj mi któż to taki bardzo jestem ciekawa i nie mów, że tajne bo zwyczajnie nie uwierzę (moze być na pw).[/COLOR][/B]

Obie podajmy sobie ręce i starajmy się pomóc...
Jestem młodsza więc pierwsza wyciągnę dłoń:)[/QUOTE]


Ależ jak najbardziej jestem za zgodą i podaniem ręki. Dlatego licze jednak że Ząbek tez cos zyska :) A teraz Buli w górę.

[SIZE=4][B]No i pytanie czy i gdzie możecie zrobić ogłoszenia jeszcze dla Buliego i Ząbka?[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']I jeszcze jedno pytanie czy może zostać u tej Danki czy szukać innego DT?
Bo już nic z tego nie rozumiem co wyszło na tym wątku...[/QUOTE]
Widze ze nadszedł czas bym i ja zabrała głos;
Moze zostac [B]u tej Danki[/B] (pomine brak szacunku w tym zwrocie,tym bardziej ze Wiesz ze zwracasz sie do dorosłej osoby)[B]i zostanie do czasu[/B] [B]znalezienia domku stałego[/B] pomimo trudnosci i okolicznosci jakie u mnie zaszły a o których nie widze powodu by tu opisywac tak jak nie widze powodu by sie ustosunkowywac do wczesniejszych Twoich wypowiedzi ze powinnam była wcześniej pomyślec co bedzie z psem jesli nie znajdzie domu ale odpowiem .No niestety,wówczas myślałam tylko o tym by Bulisia zabrac ze schronu jak najszybciej by tam nie zamarzł bo wszystko ku temu zmierzało.Nie dla chwały czy przyjemnosci jechałam po niego w takich warunkach 500km by go zabrać do siebie gdyż nie znalazło sie dla niego miejsce tam na miejscu u Was.
Zabierajac Bulisia liczyłam sie z tym ze moze nie znalezć szybko domu jak kazdy psiak którego brałam na tymczas.
Niestety nie miałam wplywu na to ze sytuacja sie u mnie zmieniała i poszukiwania domku dla Bulisia stało sie pilne dlatego zaczełam prosic na watku o pomoc ale to był błąd bo jak widac najlepiej kazdemu wychodzi ocenianie innych i uświadamianie co powinni byli przewidzieć.Jestem osoba dorosłą i odpowiedzialna i nie podoba mi sie by mnie pouczała czy oceniała 14 letnia dzierwczynka od której nigdy nie wymagałam pomocy finansowej czy znalezienia domu dla psa tylko prosiłam o pomoc w poszukiwaniach i obecnosc na wątku by nie został zapomniany jak inne.
Faktycznie atmasfera na watku zrobiła sie nieprzyjemna ,nikt nie lubi jak sie mu wytyka,ja tez tego nie lubie ale pewnie z racji swojego wieku potrafie to zrozumieć.
Prosiłam o bytnosc na watku ale jesli ktos nie ma juz ochoty na nim bywać to dziekuje za dotychczasowa pomoc i nie bede miała do nikogo pretensji ze go opusci.
[B]Bulis jesi i zostanie opod moja opieka tak długo jak bedzie trzeba,nie trafi do schronu i nie ma potrzeby szukac mu nowego tymczasu [/B]który pewnie i tak by sie nie znalazł, skoro nie znalazł sie wówczas gdy pies zamarzał.
Pisałam ze Buli ma mase ogłoszeń zrobionych przeze mnie i DG,linków nie ma na 1 stronie bo nie mam czasu na ich wstawienie,prosiłam o pomoc w poszukiwaniach domku droga pantoflowa bo nie wszyscy maja internet szczególnie ludzie starsi a najlepiej by do takich Bulis poszedł gdyż nie akceptuje dzieci i innych zwierzat.
Dziekuje wszystkim za dotychczasowa pomoc ale lepiej bedzie jak zakonczymy dyskusje i ten watek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Czy wszystkie ogłoszenia Buliego są wypisane na pierwszej stronie???
Jeżeli tak to zaledwie garstka:(
Mogę mu kilka dorobić, może to coś pomoże:)[/QUOTE]

[B]Brawo, działaj zatem kążde ogłoszenie na wage złota/domku dla Buliego i Ząbka (już 7 miesięcy u Kasi).[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Moze zostac [B]u tej Danki[/B] (pomine brak szacunku w tym zwrocie,tym bardziej ze Wiesz ze zwracasz sie do dorosłej osoby)[B]i zostanie do czasu[/B] [B]znalezienia domku stałego[/B] pomimo trudnosci i okolicznosci jakie u mnie zaszły a o których nie widze powodu by tu opisywac tak jak nie widze powodu by sie ustosunkowywac do wczesniejszych Twoich wypowiedzi ze powinnam była wcześniej pomyślec co bedzie z psem jesli nie znajdzie domu ale odpowiem .No niestety,wówczas myślałam tylko o tym by Bulisia zabrac ze schronu jak najszybciej by tam nie zamarzł bo wszystko ku temu zmierzało.Nie dla chwały czy przyjemnosci jechałam po niego w takich warunkach 500km by go zabrać do siebie gdyż nie znalazło sie dla niego miejsce tam na miejscu u Was.
Zabierajac Bulisia liczyłam sie z tym ze moze nie znalezć szybko domu jak kazdy psiak którego brałam na tymczas.
Niestety nie miałam wplywu na to ze sytuacja sie u mnie zmieniała i poszukiwania domku dla Bulisia stało sie pilne dlatego zaczełam prosic na watku o pomoc ale to był błąd bo jak widac najlepiej kazdemu wychodzi ocenianie innych i uświadamianie co powinni byli przewidzieć.Jestem osoba dorosłą i odpowiedzialna i nie podoba mi sie by mnie pouczała czy oceniała 14 letnia dzierwczynka od której nigdy nie wymagałam pomocy finansowej czy znalezienia domu dla psa tylko prosiłam o pomoc w poszukiwaniach i obecnosc na wątku by nie został zapomniany jak inne.
Faktycznie atmasfera na watku zrobiła sie nieprzyjemna ,nikt nie lubi jak sie mu wytyka,ja tez tego nie lubie ale pewnie z racji swojego wieku potrafie to zrozumieć.
Prosiłam o bytnosc na watku ale jesli ktos nie ma juz ochoty na nim bywać to dziekuje za dotychczasowa pomoc i nie bede miała do nikogo pretensji ze go opusci.
[B]Bulis jesi i zostanie opod moja opieka tak długo jak bedzie trzeba,nie trafi do schronu i nie ma potrzeby szukac mu nowego tymczasu [/B]który pewnie i tak by sie nie znalazł, skoro nie znalazł sie wówczas gdy pies zamarzał.
Pisałam ze Buli ma mase ogłoszeń zrobionych przeze mnie i DG,linków nie ma na 1 stronie bo nie mam czasu na ich wstawienie,prosiłam o pomoc w poszukiwaniach domku droga pantoflowa bo nie wszyscy maja internet szczególnie ludzie starsi a najlepiej by do takich Bulis poszedł gdzy nie akceptuje dizeci i innych zwierzat.
na ich wstawienie.Prosiłam[/QUOTE]

Danusiu za to co robisz dla psiaków każdego dnia chylę pokornie czoło...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ma Buli już ogłoszeń bardzo dużo z tego co napisała Danka1234, to ja już nie będę robić.
(zrobię mu na pies.pl - bo tam nie widziałam żeby był, a Ząbek już tam jest:))
No nie wiem zobacze gdzie chłopcy nie mają ogłoszeń i tam zrobię:)
Może chociaż tak mogę pomóc:)
Ciężko u nas w Obornikach porozwieszać ogłoszenia ręczne, gdyż wszyscy w schronisku myślą, że Buli już
w DS!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...