Jump to content
Dogomania

Elza i Koni w swoich własnych domkach


agnieszka24

Recommended Posts

Wczoraj znowu rozmawiałam z tą Panią. Jej Mama ma dużą, wysterylizowaną sukę na podwórku. Sama Pani też jest świadoma konieczności sterylki i w odpowiednim czasie obiecała ją wykonać. Zasadniczo cały czas jest w domu, więc ewentualna wizyta mogłaby być w dowolnym terminie. Problem jest taki, że ona nie ma internetu w domu (wtedy kiedy znalazła ogłoszenie była u kuzyna), więc nie ma Jej jak przesłać zdjęć:/ Ja Jej tylko mniej więcej opisywałam niektóre szczeniaki...:roll: Ale poza tym, żeby szczeniak wyrósł na niewielkiego psiaka i ewentualnie, żeby choćby zaczynał coś kumać z zachowaniem czystości to Pani nie ma jakiś konkretnych wymagań wyglądowych. Można by Jej ewentualnie przywieźć na wizytę jakieś zdjęcia proponowanych szczeniaków, żeby mogła sobie na nie spojrzeć choćby. Co Wy na to?
Tylko czy orientujecie się czy da radę załatwić Kogoś z okolic Zawoji na tą wizytę?????
Aha, problem jeszcze jest taki, że im się psuje auto, więc nie bardzo mogliby pojechać po szczeniaka, ale mogliby się dorzucić do ewentualnego transportu psiaka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te szczeniaki o których pisała Maada będa niewielkie: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9383/maluchzmatk.jpg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PRZEKAA-1-PSOM-Z-KIELC-info-str-1?p=13150919&viewfull=1#post13150919[/url] reszta fotek jest w poście 8

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mam złą wiadomość :( Nie jestem w stanie wziąć szczeniaków Koni w tym tygodniu.. jestem przeziębiona i w dodatku moja córka też podłapała to świństwo. Z dwoma psami, trzema kotami i chorym dzieckiem nie pociągnę jeszcze dwóch szczeniaków nawet jakbym była zdrowa a nie jestem :( Zdaję sobie sprawę, że psuję już jakieś ustalenia i plany.. tym bardziej mi przykro :( Dam znać jak tylko sytuacja się poprawi. W dalszym ciągu chcę pomóc ale muszę dojść do siebie... przy szczeniakach jest kawał roboty... nie dam rady w tym momencie :(

Link to comment
Share on other sites

Zdrowiej Maada, zdrowiej. Masz taka dobra, szczesliwa ręke do szczeniakow i do ich adopcji :fadein: Koni tez mialaby lepiej w Brzysciu u Pani Asi. Kaskadaffik, wolontariuszka z Mielca, pomaga Pani Asi przy piesach i sa naprawde wszystkie zadbane, wyglaskane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Aha to dla niej robiłyśmy miejsce, zaczynam się połapywać mniej więcej kto skąd :)[/QUOTE]
Ano dla niej, przyznasz, że troszkę podobna do Waszej Zorzy (kogucik już wisi:), chociaż musiał przejść rekonstrukcję grzebienia:eviltong:).

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Koni trafi już do hotelu, myślę, że szczeniaki sobie poradzą w trójkę. Dzisiaj dogrywam dom dla suni u tego stróża nocnego i wieszam kolejne ogłoszenia. Powoli staję na nogi (chcę czy nie chcę.. muszę). Myślę, że do weekendu powinnam już odżyć.
Dziewczyny, zróbcie jakieś dobre zdjęcia Koni i mi je przyślijcie, bardzo proszę. Dobrze byłoby móc ludziom pokazac przynajmniej jednego rodzica a dotychczasowe zdjęcia Koni są kiepskie.

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja:
1. Pan stróż nocny zdecydowany na sunię od Koni
2. Rysio ma na 90% dom - czy na 100% okaże się w sobotę
3. w sobotę jadę też sprawdzić dom pod Alwernią - wydaje się ok
4. jutro ma dzwonić jeszcze jeden gość dość sensowny
5. czuję się dużo lepiej :)
Mam nadzieję, że będzie szansa na jakiś transport reszty szczeniaków do mnie od niedzieli (w sb jadę z Rysiem pod Olkusz i sprawdzić Alwernię - oba te domy odezwały się dziś z wyróżnionego Allegro, które zrobiłam Rysiowi wczoraj)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Aktualizacja:
1. Pan stróż nocny zdecydowany na sunię od Koni
2. Rysio ma na 90% dom - czy na 100% okaże się w sobotę
3. w sobotę jadę też sprawdzić dom pod Alwernią - wydaje się ok
4. jutro ma dzwonić jeszcze jeden gość dość sensowny
5. czuję się dużo lepiej :)


Mam nadzieję, że będzie szansa na jakiś transport reszty szczeniaków do mnie od niedzieli (w sb jadę z Rysiem pod Olkusz i sprawdzić Alwernię - oba te domy odezwały się dziś z wyróżnionego Allegro, które zrobiłam Rysiowi wczoraj)[/QUOTE]

Maada, bardzo kibicuję Koni i Elzie, chociaż na wątku nic nie piszę.
Napisałaś, że sunia od Koni ma miejsce u stróża nocnego.
Na placu targowym we Wrocławiu, przez cały dzień siedzi samotna sunia i czeka na stróża, który przychodzi wieczorem, daje jej jeść i dopiero wypuszcza. Może jestem przewrażliwiona, ale żal mi jej, bo całymi dniami jest sama. Owszem ma dużą obszerną budę i pewnie jest już do tego przyzwyczajona.
Dlatego nie chciałabym, żeby nasza sunieczka od Koni też żyła w samotności, tym bardziej, że to jeszcze szczeniaczek i potrzebuje kontaktu z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Chociaz tu jakies dobre wieści:), dobrze Maada ,że wracasz do zdrowia , mam tez nadzieję,że z tymi domkami wszystko się uda.:)

Havanka , ta sunieczka do stróża, o ile wiem ma iść do jego domu, a nie na teren do pilnowania. Ale trzeba to jeszcze chyba zastrzec w umowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Chociaz tu jakies dobre wieści:), dobrze Maada ,że wracasz do zdrowia , mam tez nadzieję,że z tymi domkami wszystko się uda.:)

Havanka , ta sunieczka do stróża, o ile wiem ma iść do jego domu, a nie na teren do pilnowania. Ale trzeba to jeszcze chyba zastrzec w umowie.[/QUOTE]

Maada, wracaj szybko do zdrowia !!!
A suni życzę człowieka z wielkim, czułym sercem !

Link to comment
Share on other sites

Koni ma się bardzo dobrze, jest bardzo lękliwa narazie, ale to się naprawi :) Do miski wyszła ładnie z budki, jadła przy mnie, więc jest na dobrej drodze, lekko tylko wypchnełam ją na zewnątrz, ale zaraz powrót był... Sadzę że jak jest sama, to wychodzi się załatwiać na zewnątrz, bo czyściutko w boksie :) Będziemy próbować na smyczy na początek, potem jej jakiegoś kolegę poszukamy do zabawy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...