Jump to content
Dogomania

Elza i Koni w swoich własnych domkach


agnieszka24

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żadna Pakosia !!!!!!!!!!!!!!!!! Reagujemy tylko na Elzę :) :) miziamy sie i przytulamy, Elzunia ma kolegę Uszatka i Grubcia noi biduleńkę Burajka, ale i tak najbardziej kochamy tulenie się do ludzia i buziaki
[IMG]http://images50.fotosik.pl/268/4ebaab2b97387e29med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/267/77b16e3415b9148fmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ewab, jeśli masz jak to przywoź reszte szczeniorów Koni do mnie, tylko dobrze byłoby nie wczesniej niż w środę, do środy powinnam już wydać Ryśka i uzgodnić adopcję suni. Mam dużo telefonów z ogłoszeń ale nie wyrabiam się ze sprawdzaniem domów :( Gdybym miała więcej czasu to Rysiu pewnie byłby już w Ds, a jeszcze jakiś wirus mi się przyplątał i potrzebuję chwilkę, żeby wyzdrowieć. Rysiek odkąd chodzi z nami na spacery wzbudza powszechne zainteresowanie :) Pytanie, czy tamte szczeniaki są zaszczepione? I jeśli tak to kiedy? To dla mnie ważne, żebym mogła z nimi wychodzić. Prosze o info!

Link to comment
Share on other sites

Maada ja Cię chyba ozłocę:). Pozostałe szczeniory zaszczepione (1 raz). Czyli szykuje mi się tydzień podróżnika. Środa Kraków, czwartek Warszawa (z Mozartem i Rudą) i piątek Brzyście (Koni i ew. jeszcze jedna sunia). Chyba mnie z pracy nie wyrzucą, prędzej z domu:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Maada ja Cię chyba ozłocę:). Pozostałe szczeniory zaszczepione (1 raz). Czyli szykuje mi się tydzień podróżnika. Środa Kraków, czwartek Warszawa (z Mozartem i Rudą) i piątek Brzyście (Koni i ew. jeszcze jedna sunia). Chyba mnie z pracy nie wyrzucą, prędzej z domu:).[/QUOTE]

Ewab, czy to znaczy, że Koni opuści ten " hotel", w którym dotąd przebywała i zamieszka w Brzyściu już w piątek?
Czekałam na to. Chociaż nic nie pisałam, ale zawsze z nadzieją zaglądałam na wątek, oczekując takiej właśnie wiadomości.
Dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Ewab, czy to znaczy, że Koni opuści ten " hotel", w którym dotąd przebywała i zamieszka w Brzyściu już w piątek?
Czekałam na to. Chociaż nic nie pisałam, ale zawsze z nadzieją zaglądałam na wątek, oczekując takiej właśnie wiadomości.
Dziękuję!!![/QUOTE]
Być może szczeniory do Krakowa pojadą nie ze mną. Wtedy Koni byłaby w Brzyściu już w środę:)

Link to comment
Share on other sites

Ewab Postaram się wtedy pomóc najlepiej jak będe mogła. Tutaj było długie moje zastanawianie bo jeśli się czegoś podejmuje to staram się doprowadzić to do końca. Tutaj są szczenięta a ja nieraz wychodzę rano a wracam pod wieczór.
Myślę że mnie rozumiesz.

Link to comment
Share on other sites

:angel:Maado jesteś prawdziwym aniołem!! :iloveyou::angel:

Mam cioteczki do was prośbę, podrzucajcie bazarek imieninowy dla szczeniaków Koni i maluchów z Opatowa, bo ciągle spada na sam dół :( Maluchom pomoc finansowa jest bardzo potrzebna. Dlatego dobrze by by było gdyby ktoś zauważył bazarek. :painting:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180129-NOWE-FOTKI-Chcesz-chrzeA-niaka-Wybierz-imiAE-dla-szczeniaka-do-15-marca[/url]

Pomóżcie w podrzucaniu :modla:

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo się cieszę, że udało się uratować te dwie cudowne sunie , Pakosię i Koni:), obie nie miały szans na przeżycie .
Pamiętam Pakosię, kiedy zobaczyłysmy ja po raz pierwszy, facet wyciagał ja za łańcuch z piwnicy pod domem, a ona cała dygotała ze strachu i te przerażone oczy. A teraz uśmiechnięty pycholek i taka przytulanka:).

Koni znam tylko ze zdjęć, ale to jest moja ulubienica, kocham takie sunie, cudowna poczciwa mordka.
Trzymam kciuki za wspaniałe domki dla obu suniek i ich maluszków:).

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny. Znowu dzwoniła do mnie Pani w sprawie psiaka. Bardzo chciałaby jakiegoś szczeniaczka, który wyrośnie na niewielkiego psiaka. Zgadza się na wszystkie warunki adopcji. Ma dwójkę dzieci ( 5 lat i 2 msc.-to jest chyba Jej jedyny minus). Mieszka w domu z ogrodem. Psiak miałby być jak najbardziej domowy.
Potrzebny byłby jeszcze Ktoś do [B][U]wizyty przedadopcyjnej w Zawoji![/U][/B] Ktoś by dał radę? I czy macie jakieś szczeniaki, które będą niewielkimi psiakami (bo te Koni zdecydowanie odpadają niestety). Może ta czarne, o których kiedyś mówiłyście? One nadal szukają domu? Dajcie znać proszę. Pani bardzo się cieszy, że może będzie miała szansę na jakiegoś pieska i z niecierpliwością czeka na jakieś wieści.
Z racji, że zależy mi na szybkiej inf.to proszę wyślijcie mi sms'a (numer: 509 254 933) z inf.czy te szczeniaki (lub jakieś inne) będą niewielkie i czy jeszcze szukają domów. Bo na wizytę myślę, że Ktoś by się znalazł z okolicy?!

Link to comment
Share on other sites

A może Gucio erki by się im spodobał? :)

[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1240/gucio1.jpg[/IMG]

Zdjecia czarnych szczeniaków z Opatowa są tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180129-NOWE-FOTKI-Chcesz-chrzeA-niaka-Wybierz-imiAE-dla-szczeniaka-do-15-marca[/url] ale nie jestem pewna na jak duże psiaki wyrosną - trzeba by by ło się zapytać ewyb.

Link to comment
Share on other sites

Szczeniory z Opatowa będą duże. Gucio i Albin maja byc średnie. A takie całkiem małe będą te od Andzi, takie śmieszne kudłate, chyba od jakiejś osoby prywatnej.
Zdjęcia wszystkich są tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PRZEKAA-1-PSOM-Z-KIELC-info-str-1[/url]
Troche to za obszerny temat jak na smsa ;) Najlepiej byłoby jej wyslac zdjęcia ze szczeniakowego wątku emailem..

Link to comment
Share on other sites

Niestety wszystkie szczeniaki jakie mamy na stanie będą duże (no może za wyjątkiem psa nr 1 ze szczeniaków opatowskich, ale i on bewnie będzie co najmniej średni).

Igiełka dziękuje za deklaracje. Na pewno będę pamiętać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...