Jump to content
Dogomania

Elza i Koni w swoich własnych domkach


agnieszka24

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja akurat mimo nikłego doświadczenia uważam, ze wizyta jest bardzo potrzebna. Pierwszy dom jaki się zgłosił po sunię z poprzednich szczeniaków sprawiał b. dobre wrażenie przez tel. Na miejscu okazało się, że dwie suczki siedzą na okrągło zamknięte w sypialni właścicieli (ADHD w pełni w związku z tym), w domu sa jeszcze dwa psy, tez pozamykane po pokojach, całe towarzystwo oczywiście kipi hormonami.. A dom.. no powiedzmy oględnie, że ja słysząc słowo dom mam inne wyobrażenie.. Sorry, ale postanowiłam jednak każdy dom zobaczyć na własne oczy..

Link to comment
Share on other sites

Witajcie zajrzałam na wątek Rysia i Buby od Maady szczenięta są śliczne ale rzeczywiście już spore. Teraz jestem ciągle w rozjazdach-sama nie wiem szczenię potrzebuję więcej uwagi i socjalizacji teraz wracam do domu pod wieczór.
A w jakim one są wieku?

Link to comment
Share on other sites

Igiełka, ja ich nie zostawiam samych na więcej niż kilka godzin i wtedy sobie fajnie śpią, nie piszczą i nie psocą. No i mają ogromne apetyty... wciągają pełną miskę, chwila zabawy, drzemka 2 godziny i już siedzą z powrotem w kuchni z minami pt "umieramy z głodu" ;) Ale są przefajne :) Bardzo ładnie przesypiają całą noc, właściwie nie niszczą - wystarczają im zabawki i kilka patyków do gryzienia.
Tylko z domami kiepsko :( Ludzie sami nie wiedzą czego chcą :( Kilku niby-chętnych już odpadło. Przed chwilą kobieta z pobliskiej wsi zadzwoniła.. sympatyczna ale typowo wiejskie podejście do tematu.. obawiam się, że o sterylizacji nawet nie słyszeli a chcą suczkę.. Pojadę tam jutro, pogadam ale nadziei sobie wielkich nie robię..

Link to comment
Share on other sites

Witajcie już jestem dzisiaj prędzej. Nie wiem co mam napisać z jednej strony nie chce robić Wam złudnych nadzieji, jednak z drugiej strony nie umiem przejść obojętnie. Teraz ciągle jestem na szybkich obrotach wychodzę rano wracam pod wieczór.
Szczenięta są śliczne -całej trójce nie jestem i tak w stanie pomóc.
A Koni potrzebuje zmiany hoteliku na już.
Maada fajne masz psiaczki- trzymam kciuki za Ds.

Link to comment
Share on other sites

Jutro jadę do trzech domów... wszystko blisko mnie - ludzie zaczęli dzwonić jak w końcu oplakatowałam okoliczne słupy. Jeden wydaje się naprawdę ok, o dwóch niewiele wiem, ale to parę ulic dalej więc się dowiem :) Fajnie byłoby gdyby cos z tego wyszło - miałabym psiaki o "rzut beretem". Wzięłam dziś dziabągi na pierwszy spacerek. Ale się im podobało!! :)

Link to comment
Share on other sites

Buba ma dom! :) Z miłymi ludźmi, kotami i dużym ogrodzonym podwórkiem. W takim małym przysiółku, daleko od ulic. Mam też drugi dom chętny na sunię :) Dosłownie parę kroków ode mnie. Gość ma rękę do zwierząt , ma kilka kotów przybłęd i małą sunię, która pilnuje go jak oka w głowie :) Chce jeszcze jedną większą, żeby ją brać ze sobą do pracy (jest stróżem nocnym). Intuicja mi podpowiada, że nie będzie tam miała źle. Dajcie znać kiedy możecie zorganizować transport suni z Odrowąża. Patrząc na te koty przybłędy, które mu chodzą przy nodze myślę, że można mu dać taką nawet mało zsocjalizowaną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Buba ma dom! :) Z miłymi ludźmi, kotami i dużym ogrodzonym podwórkiem. W takim małym przysiółku, daleko od ulic. Mam też drugi dom chętny na sunię :) Dosłownie parę kroków ode mnie. Gość ma rękę do zwierząt , ma kilka kotów przybłęd i małą sunię, która pilnuje go jak oka w głowie :) Chce jeszcze jedną większą, żeby ją brać ze sobą do pracy (jest stróżem nocnym). Intuicja mi podpowiada, że nie będzie tam miała źle. Dajcie znać kiedy możecie zorganizować transport suni z Odrowąża. Patrząc na te koty przybłędy, które mu chodzą przy nodze myślę, że można mu dać taką nawet mało zsocjalizowaną.[/QUOTE]

Maada dziękujemy bardzo:) Buba bądź szczęśliwa w nowym domku:multi::multi::multi: nie mniej niż siostra Tekilka. Maada porozmawiaj z panem, który byłby zainteresowany sunią z Odrowąża. Zapytaj go czy akceptuje warunki umowy adopcyjnej (zwłaszcza sterylka). Jeśli tak będziemy organizować transport. Suczynka, która została w Odrowążu jest najbardziej "charakterna" z całego rodzeństwa. Myślę, że w roli pomocnika nocnego stróża byłaby świetna (ale mam nadzieję, że roli samodzielnego stróża nie będzie musiała przejąć:shake:).

Ulka18 Twoja wpłata czeka na realizację celu, na jaki została przeznaczona. W tym tygodniu postaram się zrobić pełne rozliczenie suczydeł i szczeniorów.

A teraz, ku pokrzepieniu serc, wstawiam maila, którego dziś dostałam:lol::lol::

[COLOR=#222222][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Arial]„Witam[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Arial]To nasza mała Tekilka, która jest grzeczna tylko jak śpi:)[/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial]Szybko rośnie, dużo je, ciągle coś obgryza. Jest w niej mega dużo[/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial]energii:)[/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial]Jest naszą przesłodką radością, która nie pozwala nam sie nudzić.:)[/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial]Za dwa tygodnie będzie drugi raz szczepiona:)[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#222222][FONT=Arial]Pozdrawiamy, dziękujemy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Arial]Kasia i Rafał”[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=#222222][/COLOR][/FONT]
[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1933/adsc04250.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1194/adsc04260.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5146/adsc04265.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9537/adsc04267.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pani Buby napisała mi smsa, że mała "śpi, je i broi" :) i że wszysko ok :) One są naprawdę ciekawą mieszanką.. Rysio zaczyna do złudzenia przypominać z sylwetki małego słonika ;) Już zaczynam się zastanawiać, czy jakiś dog się tam nie zaplątał w to ich drzewo genealogiczne.. te uszy coraz bardziej kłapciate i niezgrabność rekordowa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...