Jump to content
Dogomania

Elza i Koni w swoich własnych domkach


agnieszka24

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybór szczeniaków duży. Powiem Wam, że dziś usiłowałam obfocić towarzystwo z Opatowa. Najpierw padła mi bateria w aparacie:oops:. A potem, doliczyłam się 5 dziewczynek i 3 chłopaków:crazyeye:, a nie jak dotychczas podawano 5 chłopaków i 3 dziewczyny. Psiurce bardzo podobne do siebie, ale chyba się nie pomyliłam:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Też mi się tak wydaje, tylko skąd dobrego weta teraz ?Wg mnie ataki są zbyt często jak na samą padaczkę ...[/QUOTE]



Mogę wiedzieć co z Psinką,,, Bo miałam podobny przypadek u mojej suni Twierdzili że to padaczka jak cos to mogę pomóc....

Link to comment
Share on other sites

To dobrze że wszystko ok:) Ja walczyłam z niby padaczką, bo lekarz stwierdził że padaczka ok 3 miesięcy, była na LUMINALU, a okazało się że była strasznie zarobaczona mimo iz była odrobaczana, sama po przewertowaniu stron w internecie doszłam co jest przyczyna takich ataków. Z mojego doświadczenia te tabletki najtańsze co lekarze dają na odrobaczenie są nie skuteczne...kurcze nie pamietam ich nazwy, dopiero po takich za 20 zł odrobaczyło ją i ataki ustały.... To jest za młody psiak na padaczkę wrodzoną.

Link to comment
Share on other sites

Hej, czy sytuacja Koni i szczeniaków bez zmian? tzn siedzą w tym kiepskim hotelu? jakoś ostatnio mało łażę po dogo.. Niestety na moje słodziaki na razie nie ma chętnych fajnych domków :( Jutro jakies następne ruchy zaczynam robić..
Urosły przez tydzien że ho ho.. ważą po 5 kg grubasy :) Robali się w końcu pozbyliśmy chyba na dobre.. błeee
Super sa psiaki.. naprawdę, reklamujcie je gdzie możecie. Jeśli się wdały w mamę to też musi być świetna sunia, trzeba ją tylko odchuchać :)

Link to comment
Share on other sites

Ulka18, niestety sytuacja się zmieniła i Jaaga nie przyjmie Koni ze szczeniakami. Gdyby dla 3 szczeniaków znalazł by sie dt, to Koni można by przenieśc do innego hotelu.

Pakoszka jest w Brzyściu. Bardzo potrzebne jest wsparcie finasowe na hotel i sterylkę, która odbędzie się na początku marca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']poszła moja deklaracja lutowa - wpłaciłam 30 zł - [B]z dopiskiem DLA PAKOSI[/B] - MAM TEŻ DLA PAKOSI KARMĘ 15 KG ARION Adult Maintenance Large Breed - mam nadzieję, ze będzie dla niej dobra.[/QUOTE]


Basiu - bardzo dziękuję:loveu: zabrałaś od ust wielkopsowi, żeby dać Pakosi:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki drogie! Po pierwsze i najważniejsze to Zaria jest już od wczoraj chyba w najlepszym domku jaki można sobie wymarzyc dla psa! Bedzie miała wspaniale! Pani cuuudowna:loveu:

A ja mam do Was ważna i pilną sprawę! Bo dziś dzwonił Pan jeszcze w sprawie Zarii. Przepytałam Go pobieżnie i wydaje mi się byc w porządku. Oczywiście zgadza się na wizytę przedadopcyjną, więc możnaby jeszcze wszystko sprawdzic dokładnie.
Obiecałam, że dziś wyslę Mu zdjęcia jakiś innych szczeniaków.
On ma labradora (2 lata). Chciałby sunię, która wyrośnie na psa raczej średniego, w każdym razie nie olbrzyma (mniejszego od labradora), ale też nie zbyt małego.
Mam ciagle utrudniony dostęp do neta, ale czy któryś ze szczeniaków z tego wątku by się nadawał (może któryś od maady? chyba, że one wielkie mają byc?!)? Jeśli tak to błagam wklejcie tu proszę ich zdjęcia i jakiś minimalny opis, to ja bym Mu je zaraz wysłała.
Wydaje mi się, że warto.

Link to comment
Share on other sites

Evelko, może któryś ze szczeniaków z Opatowa? Nie znamy dokładnie ich płci, ale wszystkie są prawie identyczne - czarne. Jeden szczeniak jest tylko brązowy. Tutaj sa fotki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180129-Chcesz-chrzeA-niaka-WejdA-i-wybierz-imiAE-dla-szczeniaka-do-01-marca?p=14133568&viewfull=1#post14133568[/URL]

A oto i one:
szczeniak nr 1
[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9434/rajmund001.jpg[/IMG]
szczeniak nr 2
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9673/rajmund002.jpg[/IMG]

szczeniak nr 3
[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/289/rajmund004.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Evelka - a pan był z ok. Krakowa? i z jakiego ogłoszenia dzwonił? bo ja w ogłoszeniach pisałam, ze to onkowata sunia, więc powinien wiedzieć, ze mała nie będzie...;)

w każdym bądź razie proponuj maluchy od Koni - je trzeba jak najszybciej zabrać z tego pseudohotelu:(

tu w skrócie:


[IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/fd/7f/7c-orig.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem z jakiego ogłoszenia, w każdym razie taka drobna onkowata chyba mu jeszcze pasuje, raczej (z tego co zrozumiałam) chodzi o to, żeby to nie był pies znacznie większy od labradora;)
Podeślę Mu te zdjęcia w każdym razie i mam nadzieję, że będzie ok. Pan jest ze Staniątek (to jest koło Niepołomic, czyli koło Krakowa, ale na wizytę Ktoś by się znalazł na pewno, nawet ja mogłabym jechac gdyby co:))

A ta Pani od Zarii to znalazła nas na krakowskich zwierzakach!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...