Jump to content
Dogomania

Elza i Koni w swoich własnych domkach


agnieszka24

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozwole sobie na offa...
Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL]

Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Divia, odpisałam na wątku czarnego.. tylko konta nie znalazłam??
A co do małej - ja bym ją wzięłam na DT ale mam wziąc szczeniaki Koni.. chyba, ze uznacie, że ona wazniejsza.. Ja bym nawet wolała dorosłego pieska, bo się przynajmniej wyspać można ;) No i takie małe toto to mi kotów raczej nie zagryzie ;) decydujcie

Link to comment
Share on other sites

Erka, pisanka pomknęła dziś do Ciebie.
Z bazarku wielkanocnego zebrałam 124 zł. Zgodnie z obietnicą, pieniądze przeznaczam po połowie na hotelik dla Koni i Pakosi.
Pieniądze prześlę na konto Świętokrzyskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami "Zwierzak" w Kielcach.
Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy brali udział w licytacji.

Link to comment
Share on other sites

A jak tam maluszki Koni? Kiedy do mnie przyjadą? Tak jakoś łyso jak nic w kuchni po kostkach nie gryzie ;) Wzięłabym jednego pieska i tę sunię śmiesznie umaszczoną, żeby je łatwo odróżniać, jeśli nie ma jakichś przeciwskazań, dobrze? Podobno Linssi jeździ regularnie to może by je przywiozła? Przy okazji postaram się znowu nie zapomnieć i oddać transporterek.

Link to comment
Share on other sites

Maada, a ewab sie z Toba nie kontaktowała? Bo może ona ma jakąs możlwiośc transportową . Niestey Linssi ma przerwę i dopiero jedzie do Krakowa 17.02.
W takim razie trzeba by szukac innego transportu, tylko ewab musiałaby przywieźć szczeniorki z Odrowąża do Kielc.
Trzeba by to zrobić jak najszybciej , bo znowu idą podobno mrozy , a dwa maluszki mogłby już być w ciepełku.:)

Link to comment
Share on other sites

Kolejne wpłaty:

z bazarku Havanki 124 zł:loveu: . (Havanka wklej link do bazarku to napiszę info)
divia_gg 10 zł:loveu:
maada 20 zł:loveu:
nie wiem czy wpisałam już wpłatę od magenki (z 2 lutego) 10 zł:loveu:

Za hotelik Koni zapłaciłam 600 zł, odrobaczanie towarzystwa w Odrowążu 45 zł.

Przyznam, że rozksięgowywanie wpłat na: Koni, Pakoszkę/Elzę, sunie i szczeniaki, i poszczególne szczeniaki jest karkołome. Czy pozwolicie mi połączyć te konta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...