Jump to content
Dogomania

Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))


mysza 1

Recommended Posts

[quote name='Greven']Ja już nic nie rozumiem. Pies jest pod opieką finansową myszy, a na allegro fundacyjne konto do wpłat.
Idusiek chyba z rozpędu się pomyliła, warto poprawić ;)

I mam prośbę - wyodrębnijcie wątki obu suniek, bo momentami nie wiadomo, o której mowa.[/QUOTE]

Właśnie dzisiaj weszłam i sama zaczęłam się gubić.
Poszukam zdjęć Klary i jej założę ale prawda taka, że ja mam ze 2 jej zdjęcia tylko. Zaraz poszukam na ostrowskim...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysza teraz dopiero zobaczyłam co napisałaś parę postów wyżej;)
Czyli Luna jest na plusie [B]141 zł[/B] ( 30 zł z poprzedniego rozliczenia, 11 zł od Gusi, 100 zł, które wpłaciłaś ale jeszcze nie doszło). I ja już nie zaśmiecam, przepraszam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Mysza teraz dopiero zobaczyłam co napisałaś parę postów wyżej;)
Czyli Luna jest na plusie [B]141 zł[/B] ( 30 zł z poprzedniego rozliczenia, 11 zł od Gusi, 100 zł, które wpłaciłaś ale jeszcze nie doszło). I ja już nie zaśmiecam, przepraszam:roll:[/QUOTE]
Nie zaśmiecasz przecież, to wątek Luny, jej kasa, wszystko dobrze.
[quote name='Agata,Sonia']I co Mysza?Jakie wrażenia po rozmowie z potencjalnym domkiem?[/QUOTE]
Bardzo pozytywne, wysłałam zdjęcia i czekam ;)
[quote name='Ewanka']Piękna Luna, na allegro nadal jest pod opieką fundacji, a nie Myszy.[/QUOTE]
Tak, Idusiek ma zmienić na innego psa ale jakoś nie zmienia...

Dzisiaj miałam fantastyczny telefon w sprawie Luny. Pan, sądząc po kierunkowym z okolic Mszczonowa (ok 60 km od Warszawy), mówi Macie tam jakąś sukę Lu.. coś tam. Czy ona jest sterylizowana? Mówię, że nie ale oddamy po sterylce. Na co facet "o to nie, ja na matkę chciałem". Burak taki, że koniec.
Tłumaczę, że namnoży, potem pooddaje a schroniska pękać będą w szwach. A on na to- "a kto mówi, że pooddaję- ja je sprzedam" Dramat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']meggi- na PÓŁ KOSZTY ODROBACZENIA TYLKO. za hotelik całość za Klarę i kąpanie i weta płacimy my.
zrobiłam Lunie wstępne allegro - podałąm numer myszy, mam podać tez Twój megii?

Ja nie mam telentu do pisania o psach... więc jak wiemy coś wiecej to proszę zgłaszać :)
[URL]http://www.allegro.pl/item881788100_luna_suka_owczarek_niemiecki_tylko_w_dobre_rece.html[/URL]

aa wejscia są po innym psie[/QUOTE]


proszę bardzo ciotki niecierpliwe. na wizytę się spoźnię a mam dzisiaj 2...
a opisu Bratka nie zrobiłam i mamy taką ....partyzantkę.

Zamienione:

[URL]http://www.allegro.pl/item881788100_bratek_ast_szuka_domu.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Dzisiaj miałam fantastyczny telefon w sprawie Luny. Pan, sądząc po kierunkowym z okolic Mszczonowa (ok 60 km od Warszawy), mówi Macie tam jakąś sukę Lu.. coś tam. Czy ona jest sterylizowana? Mówię, że nie ale oddamy po sterylce. Na co facet "o to nie, ja na matkę chciałem". Burak taki, że koniec.
Tłumaczę, że namnoży, potem pooddaje a schroniska pękać będą w szwach. A on na to- "a kto mówi, że pooddaję- ja je sprzedam" Dramat.[/QUOTE]

Na czarne kwiatki buraka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']... i jeszcze na samym dole strony na allegro, zostało zdjęcie Luny, co może wprowadzić w błąd potencjalnych chętnych ... wiem, że to z braku czasu, ale może w wolnej chwili ... ;)[/QUOTE]
Jak się odświeży stronę to już jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

ciotki, spieszyłam się, chciałam dobrze, zeby niedomówien nie było, oczywiście ze to allegro Bratka, bo podmieniłam, aukcji nie zlikwiduje bo 12 zł za tydzien się zmarnuje.

poprawię płec, opis wstawi Fela, bo Bratka widziała i wie o nim wiecej niż ja.

A co tam u Luny? Ciotki pojechały robic zdjecia?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...