Jump to content
Dogomania

Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewanka']Mnie się wydaje, że Klara była mniejsza od Luny ... ale może to złudzenie optyczno - fotograficzne ;)

Mam nadzieję, że Megii wstawi nowe fotki nowych lokatorek ... i ciekawa jestem co znaczą słowa Megii, że Klara trochę gnębi Lunę?[/QUOTE]

Gnębi oznacza ze jak na razie Klara chce zdominować Lunę ale długo to nie potrwa bo w niedzielę będzie zmiana miejsc i rozdzielenie dziewczynek. Ale bez obaw - nic niebezpiecznego się nie dzieje - dominacja kontrolowana, bezkrwawa i chwilowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']A gdzie tam. Nawet na tej fotce gdzie mąż Megii trzyma ją na rękach widać, że malutka jest ;)[/QUOTE]

Ładne fotki będą w weekend:) a co do rozmiarów Luny to powiem tak - Mała czarna, Mysza i Gusia widziały moją Korę - Luna jest jak góra 2/3 Kory:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Gnębi oznacza ze jak na razie Klara chce zdominować Lunę ale długo to nie potrwa bo w niedzielę będzie zmiana miejsc i rozdzielenie dziewczynek. Ale bez obaw - nic niebezpiecznego się nie dzieje - dominacja kontrolowana, bezkrwawa i chwilowa.[/QUOTE]

Megii, dzięki za info :) ... trochę się przestraszyłam, to Klara wydawała się bardziej wycofana, a mała Luna to właściwie jeszcze dzieciak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Nie wiem czy najpierw Was zapisac do okulisty a potem do psychiatry czy odwrotnie..........

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]


ja do psychiatry nie chcę
mi tam z moimi schizami dobrze
Gremlin tez nie narzek atylko czasami się tak dziwnie na mnie patrzy ;)
ale to on ma cos z oczami chyba ;)

btw wybaczcie mi ze byc moze nie w temacie
ale chyba nie tylko ja ;)

Link to comment
Share on other sites

No jak to nie w temacie. Wystarczy mieć coś z głową, coś z oczami, lub wykazywać się kreatywnością w wymyślaniu imion i już człowiek jest idealnie w temacie. Ponad 3 lata studiowałam w Warszawie i pojęcia nie miałam, że Wy tacy fajni jesteście :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Ona nie docenia inwencji twórczej, zobaczycie, że zostanie Luna, ehh....[/QUOTE]
Ładnie to tak o nieobecnych? ;)
[quote name='Greven']Psy wyciągamy ze schronisk, to i jedną małą myszę z Tworek wyciągniemy, a co![/QUOTE]
Nie wybieram się, bez obaw.
[quote name='idusiek']mysza a dołożysz do wątku tez i Klarę?
One na tym samym wózku jadą.....i u jednego dorożkarza :D[/QUOTE]
Idusiek, nie bardzo mi pasuje. Zbieram tu kasę na nią, na swoje konto; ciężko mi będzie potem to rozdzielić. Za Klarę Wy chyba płacicie.
Załóż jej watek, ja tez mogę to zrobić, nie ma problemu.

[quote name='Greven']No jak to nie w temacie. Wystarczy mieć coś z głową, coś z oczami, lub wykazywać się kreatywnością w wymyślaniu imion i już człowiek jest idealnie w temacie. Ponad 3 lata studiowałam w Warszawie i pojęcia nie miałam, że Wy tacy fajni jesteście :diabloti:[/QUOTE]
Nie gadaj, a tak gadałaś na Warszawkę:diabloti: Jeszcze obrywam za to elitarne pochodzenie:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margolcia69']Luna, Luna - tak już o niej myślę :lol:, poproszę o numer konta na pw[/QUOTE]
I słusznie, te wariaty by ją od Brunhild powyzywały.:evil_lol:
Uprzejmie dziękuję:loveu:, zaraz wysyłam pw.

Aha, doszły wpłaty od Ewy Marty 50 i Iv 100 czyli razem 150 zł. Wielkie dzięki:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Witam,
Mam potencjalny domek dla suni.Państwo mieli owczarka,ale niestety odszedł za TM ze starości.
Domek jest w Poznaniu...[/QUOTE]
Dlaczego mnie to nie dziwi.:evil_lol: Poznań- 80% moich psów tam ląduje:evil_lol:

Mogę prosić o kontakt do Państwa? Czy wolą zadzwonić do mnie- 507 443 597.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Dlaczego mnie to nie dziwi.:evil_lol: Poznań- 80% moich psów tam ląduje:evil_lol:

Mogę prosić o kontakt do Państwa? Czy wolą zadzwonić do mnie- 507 443 597.[/QUOTE]

Jutro zadzwonię i podam Twój numer,ok? Wizytę przedadopcyjną mogę przeprowadzic,Państwo są za...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Jutro zadzwonię i podam Twój numer,ok? Wizytę przedadopcyjną mogę przeprowadzic,Państwo są za...[/QUOTE]
Ok, dziękuję.
[quote name='gusia0106']Mówiłam Mysza, żebyś się tam przeprowadziła;)
Po co jeździć w kółko :)[/QUOTE]
Kocham Warszafffkę:loveu:

Przelewam jeszcze 100zł zaliczki za hotel, zawsze staram się zaliczkować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tora&Faro']Mysza a finanse Lunki jak wyglądają? hotel, szczepienia, odrobaczenie.....pewnie do tego karma by się przydała?[/QUOTE]
Wysłałam wczoraj 100zł na odrobaczenie i szczepienie. Drugą 100 wysyłam hotelowi jako zaliczkę w razie czegoś. Wpłacone mam już 150 więc jest ok ;)
Wszystko w pierwszym poście.

Zajrzycie do tych pięknot- proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/177506-Moje-Nowodworskie-onki-i-MiluA[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...