Jump to content
Dogomania

Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi


rybon36

Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie znam "osobiście" Bajki. Najwięcej wie o niej Rybon, a teraz to właściwie p. Grażynka z hotelu, w którym Bajka teraz przebywa.
[quote name='Fela']Coś już wiemy.
P. Grażyna mówi, że to bardzo piękny i mądry pies. :loveu: Kiedy odżyje, nie powinna mieć kłopotu ze znalezienim domu.
Nie jest ani bardzo przestraszona, ani szczególnie brykająća. Przeszczęsliwa, że znalazła się w domu. Na spacery wychodzi niechętnie, a kiedy już wyjdzie, na krok nie odstępuje człowieka. [B]Zero problemów z załatwianiem potrzeb[/B]! Wszystko elgancko na spacerku. Idealny pies do mieszkania!!!
Jest pogodna i przede szystkim widać, że bardzo, bardzo kocha ludzi! Mimo tego, co jej zrobili.[/quote]

aha- Rybon na początku wspominała coś, że Bajka nie toleruje kotów i kur. Z psami i sukami chyba wszystko OK.

Link to comment
Share on other sites

Tak, przepraszam ale do tej chwili nie miałam czasu zasiąść przed kompem, wczoraj odbyłam długą rozmowę z panem Piotrem, wstaliliśmy, że umówi się z Panią Grażynką i pojedzioe zobaczyć Bajkę. pani Grażynka przez telefon opowiedziała Panu Piotrowi wszystko, co wiadomo o suni, umówili się na piątek na 11 a jesłi coś wypadnie roboczego panu Piotrowi , to na sobotę. Pan Piotr jest gotów na dowiezienie Bajeczki na sterylkę do mnie , wolałby jednak aby pozostała po zabiegu kilka dni w hoteliku na jego koszt ze względu na to,że obawia się, że nie będzie umiał dobrze się nią zaopiekować jako początkujący psiarz.

Link to comment
Share on other sites

Otóż Bajka ma juz nowego pana - Pana Piotrka i jego Panią, w tym tygodniu zostanie wykąpana przez panią Grażynkę i wysterylizowana przez mnie, potem pojedzie jeszcze na kilka najtrudniejszych pooperacyjnych dni do hoteliku a potem już do swego nowego domku i państwa:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rybon36']Otóż Bajka ma juz nowego pana - Pana Piotrka i jego Panią, w tym tygodniu zostanie wykąpana przez panią Grażynkę i wysterylizowana przez mnie, potem pojedzie jeszcze na kilka najtrudniejszych pooperacyjnych dni do hoteliku a potem już do swego nowego domku i państwa:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]


Cieszę się, ze kolejna psia biedota znalazła domeczek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...