Jump to content
Dogomania

Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kakadu']kiedy sie konczy wyroznione allegro? czy missy87 wplacila swoja deklaracje? jesli nie to trzeba sie chyba bedzie przypomniec;[/QUOTE]

umówiłam się z kaja555, że kiedy wyróżnienie Mrówki się skończy odezwie się na PW i wtedy wpłacę na kolejne wyróżnienie

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że odbiegam od tematu
ale Pikuś [około 17 letni psiak] potzrebuje domu!
Pomóżmy znaleźć mu dom..!

Jego wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/176991-17-letni-staruszek-na-wspA-lnym-wybiegu-ze-180-psami?p=13826508#post13826508"]http://www.dogomania.pl/threads/176991-17-letni-staruszek-na-wspA-lnym-wybiegu-ze-180-psami?p=13826508#post13826508[/URL]

Link to comment
Share on other sites

odnowie malej kilka ogloszen ale tak pomyslalm ze Mrowcia nadaje sie dla osoby straszej jakoze sama jest w kwiecie wieku;)takie osoby rzadko korzystaja z internetu wiec moze jakies plakaty ogloszenia etc przynioslyby lepszy skutek??martwi mnie ta malizna....:-(

Link to comment
Share on other sites

tym bardziej, że Mrówcia miała już dużo ogłoszeń w necie wystawionych...
Taki ogłoszenia porozwieszane na mieście, pozostawione w sklepach tez duzo czasami dają...
Tak sobie własnie pomyslałam, ze chyba podrukuje sobie w pracy kolorowe ogłoszenia Mrówci, tekst z ogłoszeń dam i jakies zdjęcia i porozwieszam na mieście u mnie. Zresztą tu często tak ogłaszam psiaki z przytuliska z mojego miasta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']odnowie malej kilka ogloszen ale tak pomyslalm ze Mrowcia nadaje sie dla osoby straszej jakoze sama jest w kwiecie wieku;)takie osoby rzadko korzystaja z internetu wiec moze jakies plakaty ogloszenia etc przynioslyby lepszy skutek??martwi mnie ta malizna....:-([/QUOTE]
tak, to jest pomysl - sprobuje tak zrobic; tylko musze sklecic to ogloszenie ze zdjeciem, a to z moimi talentami nie bedzie latwe..., wiec gdyby ktos mial gotowy do wydrukowania....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Proszę trzymać kciuki! Dzisiaj miałam telefon w sprawie Mrówci. Dzwoniła starsza Pani spod wrocławia, której 30 letni syn (wnuk?) miał identyczną suczkę, która odeszła w wieku 13 lat i bardzo po niej rozpacza i przeszukuje internet w poszukiwaniu jej następczyni. Od rana próbował się do mnie dodzwonić, ale byłam na zajęciach więc gdy pojechał do pracy to pani dzwoniła do mnie.
Pani cieszyła się, że sunia wysterylizowana.
Pan jutro ma do mnie dzwonić o 11.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...