Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

[quote name='Andzike']Można spróbować, nawet jeśli włosy jej się od tego nie zrobią bardziej puszyste, to przy wizycie w schronisku wszystkie potencjalne pchły będą uciekać gdzie pieprz rośnie ;)[/QUOTE]

A Pieprz rośnie w Warszawie :-) To taki jamnik z Łowicza :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Andzike']Można spróbować, nawet jeśli włosy jej się od tego nie zrobią bardziej puszyste, to przy wizycie w schronisku wszystkie potencjalne pchły będą uciekać gdzie pieprz rośnie ;)[/QUOTE]
Będziecie mnie prosic o tę odzywkę jak pójdziemy do schroniska.:evil_lol:Jak dobrze ,że moje psiaki gładkowłose bo reszta towarzystwa ma kudłacze!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Ja liczyłam przy rozkładaniu, wyszło mi ok.200-210kg suchej (cieżko było ogarnąc te Froliki;) + ok. 30 puszek, kołdra, kuweta, miska, jakieś cudo na pchły, szampony, Nelkowe szelki, przysmaki i to chyba wszystko ;)[/QUOTE]

tak cudo na pchły było, chyba wszystko wylistowane:)
next time przywiozę kilka dywaników to romka wymieni sobie te zasikane ;)

Link to comment
Share on other sites

W kajeciku zapisałam w taki oto sposób rozdysponowanie karmy z nowej dostawy: 33kg psiaki p.Wandy, 12kg dla Perełki, 15kg Fado, 10kg piesek Pana Bezdomnego, 10kg lecznica weterynaryjna .Karma dla kotów:6,50kg lecznica weterynaryjna, 6 puszek karmy i 7kg karmy suchej koty z Nowego Rynku. Grazynko sprawdż mnie i popraw jak cos pominęłam. W najbliższym czasie wybieram sie do Szczygła .Puszki z karma dla psiaków zostawiłam dla Brysia i troche suchej karmy też.Została nam jeszcze karma z poprzedniej dostawy i tę tez rozdzielimy jak psiaki będa w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

Mamanabank dopisz jeszcze:kuweta zamykana i miska plastikowa czerwona -lecznica weterynaryjna,kołderka pikowana zawiozłam do schroniska.Szampony i aerozol przeciwpchelny zostawiłam dla naszych psiaków.Szampony przydadzą się latem do kapieli naszych psiaków,np.dla Motka i drugiego kudłacza.A preparat na pchły dla psiaków,które wozimy do hotelu dla zwierząt.Pozostałe rzeczy będę wpisywać jak będę je przekazywać!

Link to comment
Share on other sites

Zaraz to zrobię.Pani Anno,BARDZO DZIĘKUJEMY!Mamanabank dodaj do listy obdarowanych p.Wandę przekazałyśmy dla kotów ,które karmi 2,50 kg karmy suchej i 6 puszek karmy mięsnej.Byłyśmy wczoraj z Grazynką po karmieniu Brysia,który pochłonął 2 kolejne puszki karmy mięsnej przywiezionej przez Aikowo i Andzike.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...