Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przybywam z dobrą nowiną :-) Magiczna kwota została przekroczona :-)

Dzisiaj Sylwiaso przekazała mi do skarpety 100zł od Agi z Łowicza. Sylwiaso dostała pieniądze na pomoc psiakom i wspólnie z Rodziną Agi postanowili przekazać kwotę na ratowanie łowickich psiaków. Za co serdecznie dziękujemy!!!

W skarpecie mamy 1004,30zł :-)

Link to comment
Share on other sites

No ,Sylwiaso,podziękuj Adze z całego serca od nas!
Mamanabank wpisz proszę do wydatków karmę od Aikowo i Andzike,tę która jest u Sylwiaso.W sobotę jadę do UMilki to podliczę pozostałą część karmy dla Antka i Kory i podam Ci ile tego jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Przybywam z dobrą nowiną :-) Magiczna kwota została przekroczona :-)

Dzisiaj Sylwiaso przekazała mi do skarpety 100zł od Agi z Łowicza. Sylwiaso dostała pieniądze na pomoc psiakom i wspólnie z Rodziną Agi postanowili przekazać kwotę na ratowanie łowickich psiaków. Za co serdecznie dziękujemy!!!

W skarpecie mamy 1004,30zł :-)[/QUOTE]

Z czego 684,30 zł jest u mnie na koncie, reszta u Mamanabank ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']No ,Sylwiaso,podziękuj Adze z całego serca od nas!
Mamanabank wpisz proszę do wydatków karmę od Aikowo i Andzike,tę która jest u Sylwiaso.W sobotę jadę do UMilki to podliczę pozostałą część karmy dla Antka i Kory i podam Ci ile tego jest.[/QUOTE]

Policzyłaś juz tę pozostałą część karmy? :-)

Dopisałam do skarpety 20zł od Pani Wilka, które jest również u mnie. Dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Przekazałam UMilki dla Antka i Kory 19kg karmy oraz 10 puszek z karmą mięsną a także prześcieradło frotte do budy dla Antka lub Kory.Jedna puszka karmy mięsnej została zjedzona przez psiaki w schronisku.Wszystko oczywiście z dostawy Aikowo i Andzike.Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Opłaciłam dziś;
- Balbinkę za październik [COLOR="#4169e1"]200 zł[/COLOR]
- Korę - deklaracja na październik [COLOR="#008080"]50 zł[/COLOR]
Na koncie miałam 684, 30 zł, teraz po opłatach mam 434,30 zł, resztę ma Mamanabank ;-)[/QUOTE]

Super, bardzo dziękuję. Ja ze swojej działki opłacę brakującą część dla Fary i wieczorem wszystko podliczę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...