Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przekazałam dzis 15 kg karmy dla Bojeczki do hoteliku u sylwiaso.Karma jeszcze z pierwszej dostawy Andzike i Aikowo.Mamanabank dopisz do wydatków.Proponuje takze ,zeby skarpeta przekazała 50zł na konto UMilki lub do rąk Argusiowej bo trzeba zapłacic Umilki za hotel Korusi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Przekazałam dzis 15 kg karmy dla Bojeczki do hoteliku u sylwiaso.Karma jeszcze z pierwszej dostawy Andzike i Aikowo.Mamanabank dopisz do wydatków.Proponuje takze ,zeby skarpeta przekazała 50zł na konto UMilki lub do rąk Argusiowej bo trzeba zapłacic Umilki za hotel Korusi.[/QUOTE]
Mamanabank gdzie jesteś!Trzeba dopisac jeszcze do skarpety 100zł(słownie:sto złotych)od p.Barbary W. z Łowicza.Bardzo dziękujemy w imieniu naszych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']masz teraz kawałek skarpetki, to dorzuć, jeśli trzeba, Figa pewnie gdzieś wakacjuje :-)
pacz pan, pacz pan, jak to się piekli :-D[/QUOTE]
Ok,to jutro wrzucę z tej 100 od p.Barbary W.50zł Argusiowej na Korę.Pacz pan nie wpadłam na to...

Link to comment
Share on other sites

Mamanabank napisz w wydatkach:50zł deklarcja skarpety dla Kory i 20zł wizyta lekarska u Bojeczki(zdjęcie szwów).Zostało mi 30żł,które przekażę Ci jutro.
Ponadto kupiłam Antosiowi i Florci karmę dla psiaków,razem:2 duże puszki karmy mięsnej i 2 małe puszki.

Link to comment
Share on other sites

Czyli do UMilki mam wpłacić 50 zł tak?? Ja nie wakacjuję, tylko się męczę...ufff...ja chcę już urodzić. Boli mnie wszystko.
A tak w ogóle to jak będziesz mogła Mamanabank to przelej pieniążki na moje konto, bo je nie wiem kiedy się z domu wygramolę. Najwcześniej 1 września bo mam wizytę u gina na Starym Rynku. Zdecyduj.OK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Mamanabank napisz w wydatkach:50zł deklarcja skarpety dla Kory i 20zł wizyta lekarska u Bojeczki(zdjęcie szwów).Zostało mi 30żł,które przekażę Ci jutro.
Ponadto kupiłam Antosiowi i Florci karmę dla psiaków,razem:2 duże puszki karmy mięsnej i 2 małe puszki.[/QUOTE]
Już Ci nie przekażę 30zł bo przekazałam UMilki za leczenie Antosia.Podlicz tylko dobrze skarpetę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Figafiga']Mamanabank jeśli będę się dobrze czuła to podjadę do Ciebie po wizycie u gina w środę. Albo przelej mi na konto.[/QUOTE]

Jesli to możliwe spotkajmy się jutro. Romka musisz ustalić ile trzeba kasy na Farę, żeby Figa mogła przy okazji podrzucić, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...