Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

witam i tez się bardzo cieszę ;-)

zaksięgowałam 20 zł ;-)


i uwaga dostałysmy na psiaki [COLOR="#ff0000"][B]45 zł[/B][/COLOR] od p. Ewy S. z Łowicza, której bardzo bardzo dziękujemy w imieniu łowickich psiaków. Dopisz Mamanabank tę kwotę ;-) :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę doliczyć wpłatę z bazarku ogłoszeniowego [B][COLOR="#ff0000"]15 zł[/COLOR][/B] od kini1984 i wpłata już tylko na skarpetę w wysokości [B][COLOR="#ff0000"]50 zł[/COLOR][/B] od p. Roberta z Łowicza dziękujemy bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ratmac']dzien dobry,poprosze o numer konta:) chcialbym przekazac pieniazki:)[/QUOTE]
Ratmac,Argusiowa dostała 230zł na Antosia!BARDZO DZIĘKUJEMY!Te pieni ądze będa rozliczane na wątku Antosia.Argusiowa zaraz je pewnie tam wpisze,wróciła właśnie od lekarza.Wpisz się na wątku Antosia,będzie nam bardzo miło!

Link to comment
Share on other sites

Banerku nie moge zmienić coś mi się poprzestawiało!!To samo z kopiowaniem opisów w kolorach na wątku Antka. Dogo jest straszne!!!!

Mamanabank wpisz [COLOR="#ff0000"][B]15 zł[/B][/COLOR] z bazarku od Ivonny oraz [B][COLOR="#ff0000"]15 zł[/COLOR][/B] od Gazzy. Bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Mamanabank dopisz swoje [SIZE=4][COLOR=Red][B]20 zł[/B][/COLOR][/SIZE], jeśli tego nie zrobiłaś ;-) i moje [B][SIZE=4][COLOR=Red]20 zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=1][COLOR=Black]właśnie pensja wpłynęła[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...