Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą zrobiłam przelew do skarpety [B]20zł - moja czerwcowa deklaracja [/B]- dopisałam do skarpety + [B]1,50zł [/B]- pieniądze, które zostały mi ze skarpety (30,50 - wcześniej zaksięgowane), ponieważ [B]29zł poszło jako wsparcie dla Balbiny, [/B]co też dopisałam do wydatków. Za DT Balbiny już zapłaciłam 200zł (171 z jej skarbonki i wspomniane wyżej 29zł ze skarpety).

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze, ze wpłynęła przed chwilką wpłata Conceited z dogomanii- bazarek ogło*szeniowy (2 psy, Aza i Niunia) w wysokości [COLOR=Red][B]30 z[/B][B]ł[/B] [/COLOR];-) bardzo dziękujęmy :multi::multi::multi::multi:

i teraz edytuję, bo doszło teraz [COLOR=Red][B]30 zł[/B][/COLOR] z bazarku ogłoszeniowego od Szarotki na Owcę i Henia ;-)
Bardzo bardzo dziękujemy!!! :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

To ja już się zajmuję rachunkowością, bo mam jeszcze [COLOR=Red][B]50zł [/B][COLOR=Black]deklaracji od Camisiowej (Figa jakoś będę musiała Ci przekazać przy okazji)

A co do wydatków:

Karma
15kg Frolica dla niewidomego Fado
7,5kg Frolica dla Diany
11kg Puffi dla Brysia
(z darów aikowo i andzike)
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank'][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][U][B][SIZE=4][COLOR=Red]W skarpecie jest 969,95zł[/COLOR][/SIZE]
[/B][/U][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

No to do dzieła,podobało mi się,ze przekroczylismy magiczną cyfrę 1000zł!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ratmac']dzien dobry,poprosze o numer konta:) chcialbym przekazac pieniazki:)[/QUOTE]

Wtam serdecznie i ciesze się,ze mieliśmy okazję porozmawiac chwile telefonicznie.juz prosze Figę Figę o przekazenie konta.Figa jest naszym skarbnikiem.Zapraszam do schroniska. Dziewczyny ratmac jest tą osobą ,która przekazała pieniądze na Antosia.BARDZO DZIĘKUJEMY!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ratmac']dzien dobry,poprosze o numer konta:) chcialbym przekazac pieniazki:)[/QUOTE]

Ratmac w poście 645 watku Antosia pytamy o Ciebie!Zajrzyj! [url]http://www.dogomania.pl/threads/174602-ANTEK-umrze-w-schronie-bez-cz%C5%82owieka!potrzebne-sta%C5%82e-deklaracje!jeszcze-27-z%C5%82-brak[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Ratmac w poście 645 watku Antosia pytamy o Ciebie!Zajrzyj! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174602-ANTEK-umrze-w-schronie-bez-cz%C5%82owieka!potrzebne-sta%C5%82e-deklaracje!jeszcze-27-z%C5%82-brak[/URL][/QUOTE]

Dla jasności Figa jest skarbnikiem skarpety i Toli Argusiowa skarbnikiem ANTOSIA i FARY, Mamanabank skarbnikiem BALBINY Wątki wszystkich psiaków są w pierwszym poście Skarpety Łowickiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ratmac']dzien dobry,poprosze o numer konta:) chcialbym przekazac pieniazki:)[/QUOTE]

Ja też witam na pokładzie pomocników łowickich psiaków i bardzo bardzo serdecznie dziękuję w ich imieniu!


Figa przelałam właśnie 50zł od camisiowej, ktroe już wcześniej wpisałam do skarpety :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Ja też witam na pokładzie pomocników łowickich psiaków i bardzo bardzo serdecznie dziękuję w ich imieniu!


Figa przelałam właśnie 50zł od camisiowej, ktroe już wcześniej wpisałam do skarpety :-)[/QUOTE]
Figa jest poza Łowiczem,wieczorem będzie na forum.

Link to comment
Share on other sites

jestem sywliaso z Łowicza, bardzo sie ciesze ze moge z wami współpracować i omagać pieskom, prowadzę pensjonat dla piesków "W lesie brzozowym" w Szczudłowie " (5 km od Łowicza) [URL="http://www.hotel-dla-psow.prv.pl/"]www.hotel-dla-psow.prv.pl[/URL] zapraszam dogomaniaków (ceny do uzgodnienia) i nasze psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...