Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro nasze psiaki ze schroniska dostana 2 nowiutkie budy od jednej z firm łowickich,bardzo fajni ludzie!Psiaki będa miały naprawde przyzwoite budy!Oczywiście maczałam w tym palce!:roll:Ale czego nie robi się dla psiurów!DZIEKUJEMY BARDZO!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

PO raz drugi wyjmuję mój kajecik i teraz napiszę jakie psiaki dostały karmę i ile tego było:
Brysiek,psiak porzucony przez właścicieli 18kg
Frania suczka,ktora urodziła szczenieta oprócz budy dostała 5kg karmy
Szczygieł,towarzysz suczki Soni ze wsi pod Łowiczem 18kg karmy
12 psów p.Wandy z ul.Ułańskiej,Mickiewicza i Os.Dąbrowskiego 10kg+15kg=25kg + 5kg kaszy jęczmiennej

Link to comment
Share on other sites

5 kg dr Popławska dla naszych psiaków będących pod opieką lecznicy
dodam,ze dziś oprócz 2 bud (pięknych,ocieplanych jak powiedział p.Marek ze schroniska)Ania i Łukasz wlasciciele jednej z łowickich firm przywiezli dla psiakow suszony chleb ok 50 kgDZIĘKUJEMY!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny prosze o przekazanie z łowickiej skarpety 30 zł jednorazowo na potrzeby psiaka Mozarta link poniżej [url]http://www.dogomania.pl/threads/177527-ZAGA-ODZONY-MOZART-Z-ODLEA-YNAMI-Z-METROWEGO-A-AA-CUCHA-prosi-o-DT-i-wsparcie-finasowe?p=13875197#post13875197[/url]

Link to comment
Share on other sites

Psiak jest w tragicznym stanie pod opieką dziewczyn z Kielc m.inAndzi69,która sprawdzała nam domek dla Mokki w Kielcach,uwazam ,że ze psiak powinien dostać od nas wsparcie!Przeczytajcie watek, jak ludzie moga robic takie rzeczy innym czującym istotom. Figula p.Marek na pewno ucieszy sie z bud!Pamietaj o zdjeciach Punia,bo sama nie moge sie ich doczekać! Informuje,ze przekazałam dzis 15 kg karmy dla Fado psiaka o którym pisze na watku łowickim!Mamanabank wpisz to w rozliczenia. Konto dla Mozarta w pierwszym poście jego watku.

Link to comment
Share on other sites

:angryy:Czy ci "ludzie" mają sumienie, holender aż mnie szlak trafia jak takie coś widzę, kary nie ma na tych drani? :angryy: Czy w Łowiczu mamy Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt czy nie, bo nie widać działań z ich strony w kierunku pomocy zwierzętom.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęło kolejne 20zł od Figafiga :loveu: :loveu: :loveu: , aktualizowałam pierwsze posty, wkleiłam zdjęcie Fado i Szczygła, Szczygieł jest bardzo rozczulający, starszy już psiaczek

[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/535ff3b2b98913064434bb6268728409,10,19,1.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/cab3b2b82d1a278e6c1b078d878c4460,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mamanabank przekazałam 10 opakowań gryzaczków czyszczących zęby psiakom na potrzeby lecznicy dla zwierząt zajmującej się schroniskiem z darów otzymanych od Aikowo i Andzike!Nasze psiaki ich nie wykorzystają a pani doktor chętnie je wykorzysta w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...