Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czyli 130 powinno pójść na Farę ze skarpety, a stałe deklaracje musza być zebrane. Jutro podrzucę swoją deklarację na czerwiec do argusiowej i potrzebne pieniążki ze skarpety, niech tylko napisze ile ma na Farę, bo z Mysi zostało...moze ze skarpety pójdzie mniej niż 130zł. Argusiowa napisz ok

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, otrzymałam dzisiaj zawartość skarbonki Fary (to co jej i to co po Mysi) 165zł

dodatkowo 50zł od p.Krzysztofa.

Figa dla Fary brakuje jeszcze 15zł i na jedzenie dodatkowe grosze.
W tym miesiącu ze skarpety dla Fary dokładamy 65zł + jedzenie

Link to comment
Share on other sites

przekazane dziś 60 zł ze skarpety na Farę i ode mnie 5 zł,
Można odjąć [COLOR=Red][B]60 zł[/B][/COLOR]
zapłaciłam za Tolę [COLOR=Red][B]465 zł[/B][/COLOR]
zapłaciłam za Balbinkę[COLOR=Red] [B]230 zł[/B][/COLOR]
opłata za ryż, marchew i mięso z indyka dla Fary [B]34.72 zł + 6.35[/B] [B]zł[/B], zaokrąglam do [COLOR=Red][B]40 zł[/B][/COLOR] (ode mnie dorzucę ta resztę, bo nie lubię bawić się z groszami w skarpecie :-)

można odjąć te czteryy kwoty, skarpeta maleje w szybkim tempie, jeszcze dojdzie opłata za strzyżenie Dafne.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie odejmujcie tych pieniędzy ze skarpety.Jest bardzo mało pieniędzy!ZAPŁACĘ ZA FRYZJERA DAFNE!Mamanabank uwzględnij to w rozliczeniach. Dopisz jeszcze ,ze przekazałam na potrzeby Gucia(psiaka,który powrócił do właściciela)obrożę,jedna z dwóch przekazanych przez Argusiową.To dopisz do wydatków.Ma też u siebie karmę,którą przekazała nam Aikowo(była u Argusiowej).Argusiowa jeden worek karmy kociej przekazała pani,która ma 7 kotów i nie jest zbyt zamożna.Drugi worek i karma Frolic są u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dodać,że przekazałam Pani Tymczasowej od Fary 230zł ,mam potwierdzenie.Przekazałam też porcje indyka z ryżem i marchewką na 8 dni oraz kropelki na zmiany skórne,które dziś trzeba bedzie zakroplić.Byłam wczoraj z wizyta u Fary,która jest bardzo radosna i kochana.

Link to comment
Share on other sites

Kolega, który ma puszkę na datki w sklepie uświadomił mnie dziś, że do 19go czerwca trzeba je rozliczyć. Postaramy się być z aikowo w następny weekend u Was, wezmę obydwie puszki - pewnie jakieś grosiki do skarpety wpadną :D

Link to comment
Share on other sites

Przekazałam wczoraj dla bezdomnych psiaków i kotów karmionych przez p.Wandę 10kg karmy kociej i 10 kg karmy dla psiaków z ostatniej dostawy Aikowo(otrzymałam ja od Argusiowej)Mamanabank dopisz to do wydatków w czerwcu.Pamietaj tez o obrozy dla Gucia!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...