Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a dzis trzeba poodejmować sporą sumkę

dokonałam przelewu za Tolę, przebywającą u Jamora, czyli 15 zł * 30 dni = [B]450 zł [/B]za miesiąc kwiecień

oraz za Balbiniastą, przebywającą u Renaty [B]230[/B] zł z góry za miesiąc maj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']no to odejmuję, nie ma to tamto

[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][U][B][SIZE=4][COLOR=Red]W skarpecie jest 941zł[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

No to musimy mobilizowac siły może cos wpadnie ,jak sie postaram!W skarpecie ubywa bardzo szybko a z przybywaniem zawsze jest kłopot!

Link to comment
Share on other sites

Figa, dostałam 20zł od Romki, dopiszę do skarpety i nie będę Ci przesyłać, ok? Żebyśmy się nie wymieniały w tę i nazad (17zł za karmę + 5zł za talon balbiny od kizimizi), zostanie u Ciebie wtedy tylko 2zł z tego talonu. Jasno napisałam? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']nie no zakręcona jestem i nie kapuję - czyli 17 zł co miałam Ci dać tak to dorzucę do skarpety, a oddać jedynie 2 zł do Balbiny[/QUOTE]


no no, właśnie tak :-)

Ty masz dla mnie 17zł + 5zł
A ja mam dla Ciebie 20zł od Romki

czyli prawie równo, jeszcze tylko te 2zł i będzie OK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Mamanabank proszę dopisz 10 zł do skarpety od pani Elżbiety z Łowicza.[/QUOTE]

Dostałam 10zł od Romki i przelałam do skarpety.

Dodatkowo na moje konto wpłynęło 20zł od Pani Wilka, która o nas nie zapomina :-) również przelałam do skarpety, czyli do Ciebie Figa :-)

DZIĘKUJEMY!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...