Jump to content
Dogomania

Rudi który już tyle przeżył w swoim krotkim życiu jest w DS w Obornikach!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie, że go widziałam zrobiłam mu zdjęcia ale wstawię dopiero wieczorem bo koleżanka ma aparat.
Na moje oko wygląda lepiej niż wtedy:) I nawet troszkę urósł:cool3: To piękny psiaczek, bardzo chce żeby przeżył:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Pewnie, że go widziałam zrobiłam mu zdjęcia ale wstawię dopiero wieczorem bo koleżanka ma aparat.
Na moje oko wygląda lepiej niż wtedy:) I nawet troszkę urósł:cool3: To piękny psiaczek, bardzo chce żeby przeżył:loveu:[/QUOTE]
TO bardzzo sie ciesze:) JAk juz wyzdrowieje poszukamy mu najlepszego domku na swiecie:)

Link to comment
Share on other sites

TRzeba poszukac kogos od ogloszeń:) No i Allegro by sie przydalo jakies fajne:D...
NAjpierw jednak tekścik chwytający za serce:) DZiewqczyny- Wy znacie Maluszka najlepiej- ułózcie sensowny tekst z namiarami do kontaktu no i jakies jeszzce foteczki ladne by sie przydaly:) WTedy ostro z kopyta ruszamy z ogłoszeniami:):)Ale sie ciesze...:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']A jaki on jest na wielkość? Mam siostrę cioteczną w Poznaniu, mówiła, że ktoś z jej przyjaciół będzie chciał małego psa ze schroniska...[/QUOTE]
Z tego co wiem jest niewielki..taki pod kolanko:).ale za to wilelki duchem i wola zycia:):)

Link to comment
Share on other sites

MAM TAKIEGO PSIKA LILU ZE SCHRONU W KRAKOWIE!!jest identyczny!!!

to bardzo delikatne psiurki, i wspaniałe male pokłady wielkiej miłości. bardzo polecam.
Ninti dzwoń natychmiast bardzo Cię proszę , będą mieć z niego wielką pociechę tak jak ja.
Ma dużo zalet, dobry w podróży, krótka sierść, łatwy do utrzymania w czystości no i śliczny. działaj kochana. chcemy go już widzieć w dobrym domeczku!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...