Jump to content
Dogomania

Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52


AgaG

Recommended Posts

[SIZE=2]Mossi, czy aby na pewno chodzi o naszą Polcię? Gdzieś mi wlazła w oczy inna Pola :hmmmm: [/SIZE]
[SIZE=2]Kto się kontaktował? Ja już powoli :huh: [/SIZE]
[SIZE=2]Zuzia odezwij się![/SIZE]
[SIZE=2]Jeżeli nawet nie nasza, to może mogłaby się jednak zabrać :modla: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 995
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]rk66[/B] - To chodzi o nasza Polcie :multi: ! Od wczoraj blagamy dziube, najkochansza w swiecie :loveu: , bo sie zgodzila zabrac Polcie do Wroclawia. Ale niestety z Czestochowy i trzeba Polcie zawiezc do Czestochowy. Czy moglabys w tym pomoc ? Blagam !

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, nie płakać już o ten transport!
Robimy tak. Jeżeli do piątku inny transport się nie urodzi, to w sobotę odbieram Polcię od Kiwi (tak?) i zawożę samochodem do Częstochowy. Jeden problem – finansowy.
Czy możemy się zrzucić na benzynę. Z tym u mnie krucho.
Przejazd (autostradą a potem 1-ką) w obie strony to ok. 250 km (koszt tylko ok.70 zł), połowę ja zabezpieczam. No i co, może być?

Link to comment
Share on other sites

[B]rk66[/B], jestes cudowna :multi: . Ja zaplace za ten transport, podaj tylko konto.
Jesli chodzi o kiwi, to musisz sie z nia dogadac, bo nie wiem, czy da rade wziac do siebie sunie. Ma gdzies wyjezdzac, ale to ona musi potwierdzic.
No i oczywiscie trzeba sie umowic z mosii, w koncu to u niej Polcia musi zaczekac na samochodzik i tymczasowa opiekunke - dziube :lol: .
Jestem z dziuba juz w stalym kontakcie, wymienilysmy sie telefonami i tylko pozostaje czekac na niedziele :multi: .

Link to comment
Share on other sites

polcia w takim arzie pojedzie do domu, zuzia napisz mi prosze Twoje dane, imie, nazwisko zdres zdres pobytu suni i nr dowodu na prv, albo najlepiej gdybys sobie wydrukowala umowe adopcyjna, ktora jest na dogo i wypelnila te pola ktore dotycza odbiorcy i podpisala i wyslala mi poczta priorytetem, mozesz?
a ja uzupelnie reszte bo musze wpisac dokladnie tak jak indentyfikator i imie ma w karcie pola, zeby dostarczyc do schronu i podpiac do umowy adopcyjnej, ktora bedzie wypisana na mnie albo kogos kto ja zabierze

Link to comment
Share on other sites

[B]Patia[/B], dzieki za chec pomocy. Mysle, ze [B]rk66[/B] sie z Toba skontaktuje, bo to ona bedzie ewentualnie wiozla Pole do Czestochowy, wiec nie wiem skad ja bedzie jej latwiej odebrac ? Ja moge juz tylko niecierpliwie czekac na niedziele :roll: . Wielkie dzieki.

Link to comment
Share on other sites

[B]mosii[/B], czy myslisz, ze bedzie dla Poli potrzebny kontenerek ? Znasz Esse :roll: .
Jesli tak, to trzeba by poprosic o pozyczke [B]Patie[/B]. Chyba, ze [B]kiwi[/B] tez jakis ma. Ale chodz glownie o to, zeby dziuba nie miala jakiejs wojenki :evil_lol: w czasie jazdy .

Link to comment
Share on other sites

[B]Kiwi[/B], [U]mam prosbe o jak najwiecej informacji o Poli[/U]. Mysle, ze przyszlemu wlascicielowi nalezy sie to od schroniska. I wazne, co ona do tej pory dostaje do jedzenia, bo nie chcialabym, zeby znaczna i nagla zmiana diety jej zaszkodzila ( i w pewnym sensie nam ;) ).
Kupilabym jej szeleczki, ale ze zdjec nie potrafie ocenic jej rozmiarow :shake: . Poczekamy wiec, jak bedzie juz u nas. Na szeleczkach, mysle, bedzie jej latwiej chodzic. Zawsze mozna jej lekko pomagac podciagajac w gore. Myle sie :roll: ? No i czekam, czekam, czekam.....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

w przypadku kalekiego paa, te informacje powinnismy dostac
najlepsze jedzenie to gotowany ryz z marcheweczka i kurczaczkiem, po tym nie powinno byc sensacji i cos podobnego jedza w schronie
ta druga nozka nie bardzo moze utrzymac cialko poli sama, zwlaszcza ze polusia przytyla troszke moim zdaniem przyda jej sie dietka, ale nie taka zeby ja odchudzic ale zeby nabrala miesni w tej nozce, szelki to chyba dobry pomysl,ale ona jak ta druga nozka jej sie wzmocni to moze calkiem sobie dobrze radzic
najlepiej gdybys po przyjezdzie poszla do twojego weterynarza skonsultowac czy jakies ciczenia na wzmocnienie drugiej nozki, w jakim ona jest stanie i zeby ogolnie doszla do lepszej formy

kontenerka ja nie mam, ale tzreba to zrobic tak zbey go Patia odzyskala potem jak juz polcia pojedzie do domu
:)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki [B]kiwi[/B]. Jasne, ze Patia odzyska kontenerek. Nam nie bedzie potrzebny, nie zamierzam Poli w nim zamykac :lol: .A co do nozki, to oczywiscie skonsultuje sie z lekarzem i jeszcze z Ola ( tez z dogomanii ), ktora w schronisku w Jel. Gorze opiekowala sie moja Ina. Obiecala nas odwiedzic ( mieszka niedaleko i pracuje teraz w lecznicy, a jej maz jest lekarzem weterynarii ). Wiec Pola bedzie konsultowana, ze HO HO :lol: . Obiecalam Oli, ze ja zawiadomie, jak juz Pola bedzie u mnie. Teraz jade juz do domu, wiec do jutra, bo nie mam w domu internetu. Ew. gdyby sie cos mialo zmienic ....TFU, TFU, TFU...
tel. 0695 555 221.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM'][B]mosii[/B], czy myslisz, ze bedzie dla Poli potrzebny kontenerek ? Znasz Esse :roll: .
Jesli tak, to trzeba by poprosic o pozyczke [B]Patie[/B]. Chyba, ze [B]kiwi[/B] tez jakis ma. Ale chodz glownie o to, zeby dziuba nie miala jakiejs wojenki :evil_lol: w czasie jazdy .[/quote]

Bez problemu mogą jechac razem:lol: Kontenerek nie będzie potrzebny

Link to comment
Share on other sites

Pan marek też oferuje pomoc, gdyby trzeba może wziać do Wrocławia polę z Krakowa. jedzie tą trasą 7 marca wyjazd rano. ale watku nie miałam czasu czytac i nie wiem, jaka sytuacja

Link to comment
Share on other sites

[B]mosii[/B], dziekuje bardzo za pomoc. Slyszalam, ze bedzie tez z nimi jechala dzikuska Lusia ( ale ona musi w kontenerku ). No to bedzie wesolo :lol: !
Lusie zabieram do siebie i ode mnie bedzie zabrana do Gorzowa - do domku. Jeszcze raz tylko powiem, ze jestescie [B]wszystkie[/B] cudowne :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: ! TO LZY WZRUSZENIA ! DZIEKUJE !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM'] :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: ! TO LZY WZRUSZENIA ! DZIEKUJE ![/quote]

[SIZE=2]Zuzia, to co to będzie jak Polcię na kolankach trzymać będziesz, ciepłe słówka w uszka będziesz wypowiadać i miziać po całym ciałku. :evil_lol: [/SIZE]
[SIZE=2]Wiesz, zazdroszczę Ci, :cool1: ale to ja ją pomiziam wcześniej – tyle mojego :evil_lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66']" [SIZE=2]Zuzia, to co to będzie jak Polcię na kolankach trzymać będziesz, ciepłe słówka w uszka będziesz wypowiadać i miziać po całym ciałku. :evil_lol: "[/SIZE]

Martwie sie tylko , czy ona mnie polubi :shake: i mi nocha nie skroci, jak bede sie do niej mocno przytulac :placz: !

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Zuzia, no co Ty! Sunia zakocha się w Tobie od pierwszego wejrzenia, zobaczysz. :lol: [/SIZE]
[SIZE=2]Wszystkie psiaki wyciągane ze schroniska są zapatrzone w nowych opiekunów i oddane całym jestestwem. W pierwszy dzień może być zdezorientowana, zwłaszcza po takich wojażach, ale potem sama rozkosz![/SIZE]
[SIZE=2]Moją mam już miesiąc i codziennie po prostu mnie rozczula swoim zachowaniem. Cud nie pies. [/SIZE]
[SIZE=2]Zresztą Ty też już jedną masz. Nie ma obawy!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Co z Polą – gdzie ją odbieram – coś już wiadomo?[/SIZE]
[SIZE=2]Jeszcze muszę ustalić miejsce odbioru „dzikuski”, więc chciałabym coś wiedzieć żeby jakoś to wszystko ułożyć.[/SIZE]
[SIZE=2][B]Mosii[/B], podaj mi na PW dokładny adres i nr tel., a najlepiej zadzwoń – 660293597.[/SIZE]
[SIZE=2]Wyjazd z Krakowa w sobotę, nie później niż o 10-tej, żeby mi coś z tej soboty jeszcze zostało. :evil_lol: [/SIZE]
[SIZE=2]Mężuś obiecał, że ze mną pojedzie – no, no, może coś jeszcze z niego będzie... żeby sobie tak sobotę zarwać? :crazyeye: [/SIZE]
[SIZE=2]Jutro do 16-tej jestem dostępna tylko pod komórką.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

jezeli w sobote to polcia pojedzie prosto ze schronu, moge byc na 10 w schronie i ja odebrac i przekazac rk66, bo ja w piatek mam zawalone totalnie - nie ma mnie caly dzien, nie zdaze jej odebrac przed 5
potreebujecie transporterek od patii? czy nie boicie sie wiezc potfora bez ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Sledze rozwoj zdarzen i trzymam kciuki, zeby cos sie nie wydarzylo :cool3: !
Miala sie z Wami kontaktowac [B]swan[/B], bo nie moze znalezc transporterka dla Lusi. A [B]mosii[/B] pisala, ze nie ma obawy, zeby [U]Essa potraktowala Polcie[/U] [U]jak " kanapki na droge "[/U] :lol: , wiec ten transporterek mozna pozyczyc dla Lusi.
Kiwi, czy dostalas juz poczte ? Chodzi o umowe. Wyslalam wczoraj o 15-tej priorytetem.

Link to comment
Share on other sites

JA JA JA JA :multi: JA POTRZEBUJĘ TRANSPORTEREK:multi: :multi:

Lusia nie zna smyczy, boi się ludzi. Chcę to zmienić, ale muszę ją mieć tutaj.
Ona ma jechać z Wami, rk66 zgodziła się ją przewieźć, dziuba też, Mosii ją przenocuje, dalej przejmie ją ZuziaM a potem ja ją odbieram.

Tylko nie mamy transporterka dla suni 40 cm w kłębie.

Można pożyczyć??? :modla::modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...