Jump to content
Dogomania

Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 995
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy to przez upaly, czy cos innego jest przyczyna, ale Polcia - ten maly zarloczek - nie chce nic jesc - nawet mieska :razz: - tez samego - bez ryzu i marcheweczki !
Jedyne, co zjada chetnie, to chlebek z maslem i pasztetem :roll: - dwie kromy wciska w ciagu 20 sekund :crazyeye: !

Co mozna dac psinie takiego, co zje chetnie ? Nie chce jej futrowac chlebem, a cos musi jesc !
.
.

Link to comment
Share on other sites

Zuziu,
moja sunia tez nie je z powodu upalow. Zasiada do miski wieczorem, jak jest chlodniej. A jak juz zywcem nie chce jesc, wtedy sie bawimy w chowanie smakolykow Eukanuby i jakos twtedy pare zje, moze z radosci, ze znalazla.
Nie martw sie. To chyba normalne, ze psiaki w upaly maja mniejszy apetyt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii'][IMG]http://images1.fotosik.pl/93/1238c419f9494b99.jpg[/IMG]


Ale Polcia ma mine:lol: :lol: :lol: :lol:

i chyba urosła:crazyeye:[/quote]

Dziwne, ale rzeczywiscie na tym zdjeciu wyglada na znacznie wieksza, niz jest w rzeczywistosci - a moze uchwycilam akurat moment WDECHU :grin: ?
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Hehe poprsotu Polci sie powodzi;)[/quote]

I to jeszcze jak !
Ona jest przeurocza :iloveyou: i straszliwie muzykalna :siara: ! Spiewa cudownie w chwilach powitania po dluzszej rozlace z nami. Od jakiegos czasu bardzo sie cieszy, kiedy jej pancio wraca do domku:laugh2_2: . Dlugo to trwalo, bo o ile do mnie przekonala sie od razu, to do mojego meza i reszty rodziny podchodzila z ogromnym dystansem - odsuwala sie za kazdym razem, kiedy ktos wyciagal w jej kierunku reke, aby ja poglaskac - taki maly dzikusek z niej byl :fadein: .
.

Link to comment
Share on other sites

czytam ogladam zdjecia... i nie moge wyjsc z podziwu, bo:
ja tez mam 3 łąpcia i on :) tez siedzi tak ja Pola- jakby na tyleczku i tez spiewa!!
no i wybebesza poduszki, a ze nie wolno to misie traca zycie :)
a moze oni sa poprostu rodzienstwem? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']hehe:) za to ze łapki nie mają, pięknie śpiewają (o nawet umiem rymować...)[/quote]
Cos w tym jest - jak juz drugi psiak bez lapki uzdolniony muzykalnie.....:roll: .
Los jedno odbiera - w drugie wyposaza....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']hehe, a co dał mojemu Denisowi? zdolność do wchodzenia w ściany? niewiem, mam nadzieje ze odkryje w nim jakiś talencik!:):):) a co u Poluni?[/quote]

Drzemia w nim talenty - jestem pewna !

Polcia wczoraj zostala skarcona i dostala klapusia w pupke :mad: !
Wczoraj podarla poszewke na poduszce w strzepki :diabloti: - nie nadaje sie do zszycia ! Tak sie gniezdzi na poslaniu i drapie, ze wlasnie tak sie to konczy ! Odwrocilam ja na druga strone, a dzisiaj w nocy - podarla ja z drugiej :angryy: ! Ale obylo sie juz bez klapsa..... To juz trzecia poszewka do wyrzucenia :angryy: ....
Taka jest Polusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Hehe ale łobuzik!!!!!!!!! Poluniu bądz grzeczna!!!!!!!! Śłodki urwis, nie ma co! Nie rozumiem dlaczego te słodkie psiurki zawsze zjadają to, na czym śpią![/quote]

Tak, nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Moze to z goraca ? Nie moze sie ulozyc wygodnie - z kazdej strony parzy !
Zlosci sie na to rozgrzane poslanko :evil_lol: i daje mu wycisk :evil_lol: .

Wczoraj nastepna poszewka - w strzepkach.......... juz mi sie koncza :lol: . Bede musiala znowu wybrac sie na zakupy do sklepu pt. :" Z drugiej reki ;) " ( to sklep - jak znalazl - dla moich panienek ; dla Polci kupuje w nim poszewki , a dla Inusi - zabawki - po 1, - zl, ktore " zyja " 2 - 3 dni :lol: ).
Gdyby nie te "Boutiki " - juz bym zbankrutowala :lol: :lol: :lol: .

Acha... i [I]slepa Berusia[/I] jedzie do Wroclawia do domku tymczasowego, a po wakacjach - do mnie - do nowego domku :lol: :lol: :lol: .
[B]Pilnie szukamy dla niej [U]transport ze schroniska w Lublinie do Wroclawia [/U]! Pomozcie :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: ![/B]

Link to comment
Share on other sites

zuziu cudne wieści, kojejna słodka mordka do ciebie zawita:):):):)
Ja też kupuje w secondhandach dla mojego zbira;)
On wszystkie koce i materacyki wynosi gdzieś daleko, daleko, wyciąga z budy i znikają w ogrodzie. Ale raczej ni gryzie, tylko strasznie ślini, wszystko ślini! Moje ręce, moje ubrania, moje buty, smycz, zabawki, kocyki wczystko fe fe fe. Mam nadzieje że twoje damy nie robią choć tego;) Wycałuj pieknotki odemnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']zuziu cudne wieści, kojejna słodka mordka do ciebie zawita:):):):)

Ale raczej ni gryzie, tylko strasznie ślini, wszystko ślini!
Mam nadzieje, że twoje damy nie robią choć tego;) Wycałuj pieknotki odemnie![/quote]

Ja tez bardzo sie ciesze z powodu Berusi. Ta biedna psina juz tyle czasu siedzi w schronisku i jest niewidoma :-( - jak ona sobie radzila tyle czasu ! Przeciez to jest chyba najgorsze ze wszystkich kalectw swiata !

A jesli chodzi o slinienie, to nie . Polcia za to slicznie daje buziaczka - nie robila tego nigdy wczesniej chyba, bo nie umiala :lookarou: ! Kiedy sie nad nia pochyle ( a ona ma nastroj :evil_lol: na rozdawanie buziaczkow - a to nie jest czesto :evil_lol: ), to wtedy tak szybciutko podskakuje i liznie jezorkiem, a potem nagle opuszcza glowke i wyglada wtedy na tak uroczo zawstydzona :oops: :loveu: ! Jest wtedy taka smieszniutka !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Kochane stworzonko:) Moj Denis woli gryśc w nos...
A co do biednej Berusi... to wielkie szczescie dla niej ze chcesz ja przygarnąć, twoje zwierzatka to bedzie najfajniejszy zwierzyniec na swiecie![/quote]

I sa juz pierwsze - niesmiale propozycje dotyczace zaadoptowania w komplecie z Berusia jej kolezanki Zosi :evil_lol: . Nie wiem.......................

A Polcia ma sie dobrze. Uszko nie boli juz, ale od wczoraj bardzo brzydko ropieje jej oczko ! Nie wiem, co moze byc powodem ? Czy np. to, ze w nocy sa otwarte okna ? Moze jakis przeciag to powodowac ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...