Jump to content
Dogomania

Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52


AgaG

Recommended Posts

Moje male dziewczynki maja slonka i swiezego powietrza pod dostatkiem. W sobote, kiedy wrocilismy po 6 godzinach do domu - obie rzucily sie na poslania, a do jedzenia nawet glowek nie podniosly :lol: .
Byly tylko na chrupeczkach i kosciach z golonki ( z obiadku TZ ) i nie mialy ochoty na nic wiecej. Widac nasze wiejskie swieze powietrze jest bardzo sycace :lol: .

Musze Wam powiedziec, ze [B]Polcia[/B] bardzo polubila jazde samochodem....ba, nawet siedzenie w stojacym aucie uwielbia :roll: :lol: . Wprost sie domaga, kiedy jestesmy na dzialce, zeby ja wsadzic do auta i tam sobie lezy albo spi na tylnej kanapie :lol: . I w dodatku ten maly [B]Swierszczyk[/B] ( a [B]Pitbul[/B] albo [B]Baton[/B], jak nazywa ja moj maz , ewentualnie [B]Prezencik[/B], bo to moj prezent od TZ na zareczyny - nie mowilam chyba o tym :roll: ?) sam zaczyna wlazic i wyskakiwac z auta :crazyeye: - ma dosc noszenia na raczkach, widac :cool3: .
[B]Inusia[/B] natomiast woli lezenie w cieniu pod domem i obserwowanie okolicy - zaczyna juz pilnowac swojego terytorium :-o - szczeka na obcych ( od tego szczekania tez ma w domu przydomek nadany przez mojego TZ - [B]Lady Bu[/B] , a przeze mnie - [B]Buczydelko[/B]- od tego wiecznego : [I]"...bu, ...bu,...bu,...bu....bu......bu...bu [/I]" - uroczego zreszta :loveu: ).
Nie mozemy sie juz doczekac przeprowadzki :razz: .

Pozdrawiamy kochane cioteczki :calus: .
.
.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 995
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rk66']A kto to jest Świerszczyk?
Coś przeoczyłam - czyżby nowy piesek :hmmmm:[/quote]

Nie, jeszcze nie nowy piesek - ale to moja Polcia !
Roznie ja nazywam - Polaczek, Jazgolek, Myszka, Batonik, Statywek....no i : Skarbek, Sloneczko, Serduszko......i tez Swierszczyk. Zaleznie od sytuacji :lol: .

O nowego pieska juz zaczelam zabiegi. Miala to byc slepa Berusia, ale pojawila sie [B]czarodziejka[/B] i byc moze wezmie Bercie do siebie. Ja zastanawiam sie wiec nad jakas inna psia bidula. Wlasnie sie zabieram do czytania o 14-letniej Azie, ktora ponoc 12 lat :crazyeye: :angryy: jest juz w schronisku ! Jest duza i moze mieszkac na dworze, a takiej suczki (!) wlasnie bede szukala. Serce sie sciska z zalu, ze nie mozna pomoc wszystkim :-( .
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66']:splat:
Niepociumana jakaś jestem....[/quote]

Nie slyszalam tego okreslenia, ale podoba mi sie :lol: .

Wczoraj zrobilysmy z Polcia male kapanko - byla juz niemilosiernie brudna ! Mimo tego, ze wiele nie chodzi, a jak juz to tylko po czystym trawniczku, to woda byla, jak po gorniku :cool3: . Ale to tez efekty chowania sie przed sloneczkiem pod auto :cool3: - jak juz tam wlazla, to zadna sila jej nie mogla wyciagnac :mad: .
Po kapieli w sunie wstapil maly diabelek :evil_lol: - szalala po mieszkaniu i wskakiwala na fotel ( bez najmniejszych problemow :crazyeye: ) - czego wczesniej nie widzialam, chociaz slady tego w domu byly, bo narzutka na fotelu byla czsto skotlaszona.
Zreszta musze Wam powiedziec, ze kondycja Poli jest wspaniala ! Ona po prostu porusza sie z ogromna latwoscia - biega bardzo szybko i wspaniale sie bawi z malymi pieskami - podskakuje i biega w koleczko naokolo pieska leciutko i zwinnie jak baletniczka :loveu: ! Jest ogromna roznica miedzy tym, co bylo na poczatku, kiedy jej ruchy byly nieskoordynowane i powolne..... potrafila sie nawet potknac i przewrocic.... teraz, to niewyobrazalne !:lol:

Pozdrowienia.
.
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']
Wlasnie sie zabieram do czytania o 14-letniej Azie, ktora ponoc 12 lat :crazyeye: :angryy: jest juz w schronisku ! Jest duza i moze mieszkac na dworze, a takiej suczki (!) wlasnie bede szukala.[/quote]
No, zuziaM jakbyś Aze wzięła to zyskasz sobie serce AgiG... Ta psina to "siostra" Kasanowy - ulubieńca Agi z jej sfory...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']No, zuziaM jakbyś Aze wzięła to zyskasz sobie serce AgiG... Ta psina to "siostra" Kasanowy - ulubieńca Agi z jej sfory...[/quote]

Tak, wiem - czytalam o tym. I wyobraz sobie, ze i moja Polcia zostala wypatrzona przez AgeG i umieszczona na forum - moze to jakis znak :lol: ?

A co do Azy, jesli nie znajdzie domku, a Berusia juz bedzie zaadoptowana, to jestem dobrej mysli. Chociaz, z tego co zobaczylam, to Aza razej nie jest duzym pieskiem i nie wiem, czy dla niej nie lepiej byloby znalezc dom, gdzie nie bedzie mieszkala w kojcu, ale w mieszkaniu. Ja do srodka do domu raczej chyba nie bede miala mozliwosci wziecia pieska, bo mam juz dwie, a tesciowa, ktora z nami zamieszka jest alergikiem. Mozliwe bedzie tylko umieszczenie psiaka do kojca na dworze. Do tego wlasnie Berusia bylaby odpowiednia - chociaz bardziej jako rezydentka-bezrobotna :lol: z jej dolegliwosciami niz jako piesek strozujacy :roll: . I dlatego bedzie potrzebna jeszcze jedna - zdrowa i "kompletna" :lol: , kilkuletnia sunia do strozowania.
Ale wszystko przed nami :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Zuziu, podziwiam Cie za wielkie serce. [/quote]


Och, serce to ja bym dopiero pokazala, jakbym wygrala w TOTKA :cool3: !
Podziwiac to nalezy wylacznie Was !
Coz - brak srodkow ( bo nie oszukujmy sie, jest to super wazne w pomocy dla zwierzat ) i czasu :shake: . Ale nie poddaje sie - gram ;) !

Link to comment
Share on other sites

Polcia jest kochana i wesolutka - i dziewczynka wyszczuplala nam w talii - upaly daja sie we znaki - apetyt przestal dopisywac. Ale w jej przypadku to akurat wyjdzie na dobre. Mimo super kondycji - lepiej trzymac linie i nie obciazac zanadto tej jednej tylnej nozki.
Inusia tez nie je juz tak ochoczo, jak dotychczas.
I wyobrazcie sobie, ze Inusia zaczela sie zachowywac jak dama :crazyeye: .
Jeszcze do niedawna biegala po najgorszym blocie, kaluzach, stertach ziemi i piachu ! Od niedawna - nie chce wysciubic noska za brame, kiedy jest na dworze mokro :evil_lol: . Musze na sile ja wypychac :lol: . Wiedzialam juz od dawna, ze to bedzie cudna psina :lol: .
Pozdrawiamy.

Klisza w aparacie sie juz skonczyla i dzisiaj niose film do wywolania.
.
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Baaaardzo lubię te szczególiki z życia dam i innych stworów :cool3:[/quote]

No to w takim razie informuje, ze dzisiaj rano wyslalam do kochanej cioteczki [B]rk66[/B] kilka fotek, na ktorych bedzie mozna podziwiac moje cudowne dziewczyny !
Zdjecia powinny dotrzec jutro, chociaz znajac nasza poczte - moze i w poniedzialek. Coz, i tak dlugo nie bylo zdjec, wiec tych kilka dni dodatkowo .......
Dziekuje [B]rk66[/B] za wklejenie tych zdjec. Na odwrotach sa krotkie komentarze i prosba o wklejenie ich tez w [U]Galerii [/U]w watku : [U]"Metamorfozy"[/U], bo o ile u Polci wiekszych zmian sie trudno dopatrzyc, to [U]Ina zmienila sie NIESAMOWICIE[/U] ! To jest naprawde piekny pies !
Dlatego pozwole sobie wkleic tu [B]link o mojej Inusi - jak wygladala w schronisku : [/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20253"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20253[/URL]

Planuje zrobic niespodzianke cioteczce [B]AleksandraAlicja[/B], ktora opiekowala sie moja Inusia w schronisku ( i oglosila ja na forum ) i ja odwiedzic ( umowimy sie na sterylizacje Inusi ).
I jesli cioteczka wczesniej nie obejrzy zdjec Iny w tym watku, to jestem pewna, ze jej nie pozna.

Pozdrawiam.
.
.

Link to comment
Share on other sites

I wciaz zapominam :oops: .
A od dawna juz chcialam pozdrowic pracownikow schroniska oraz pania doktor, dzieki wysilkom ktorej, moja Polcia nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, ze brakuje jej tej jednej lapki. A przede wszystkim za to, ze...... zyje.:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM'] Na odwrotach sa krotkie komentarze i prosba o wklejenie ich tez w [U]Galerii [/U]w watku : [U]"Metamorfozy"[/U], bo o ile u Polci wiekszych zmian sie trudno dopatrzyc, to [U]Ina zmienila sie NIESAMOWICIE[/U] ! To jest naprawde piekny pies !
Dlatego pozwole sobie wkleic tu [B]link o mojej Inusi - jak wygladala w schronisku : [/B]
[/quote]
Nie ma sprawy :p
Zdjęcia już wysłane :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66']Może dzisiaj :roll: zobaczymy.
Nieustające pozdrowienia dla Polci i Inusi :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

Wlozylam kilka zdjec, a znaczki nakleilam za 6 zl, bo wolalam sie zabezpieczyc, zeby list nie wrocil :lol: .

Szkoda jednak, ze nie doszly jeszcze, bo bardzo bym chciala pokazac kochana Plcie. Mysle, ze wyglada na szczesliwa.

Polcia juz nie robi siusiu i qpek w domku :multi: ! Od jakichs 2 tygodni nie klade folii i jest czysto, a potrzeby zalatwia na dworze :lol: !
Zebyscie widzialy, jak ona sie wtedy cieszy :loveu: !
I uwielbia sie bawic z psiakami. Jest wtedy urocza :loveu: , gdy podskakuje i biega wokolo kolegi. A uszki stawia tak do gory, ze czubeczkami sie dotykaja :lol: :lol: :lol: . I ten usmiechniety pysiol.......ach :loveu: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM'] [B]link o mojej Inusi - jak wygladala w schronisku : [/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20253"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20253[/URL]

Planuje zrobic niespodzianke cioteczce [B]AleksandraAlicja [/B]i ja odwiedzic.

I jesli cioteczka wczesniej nie obejrzy zdjec Iny w tym watku, to jestem pewna, ze jej nie pozna.[/quote]

Co sadzicie o Inusi ? Brzydula z niej straszna, co ?

Wlasnie dostalam informacje od cioteczki AleksandraAlicja, ze sie przeprowadzila. Wielka szkoda ! Tak chcialam sie z nia spotkac !

Link to comment
Share on other sites

Doszły zdjęcia od Zuzi. :multi: :multi: :multi:
Zaraz wstawię, ale jakość jednak taka sobie.
Zuziu nic się nie martw, jutro je zeskakuję i podmienię.
Na „metamorfozy” też dopiero jutro wstawię, żeby wszyscy od razu dostali oczopląsu.
Komentarze Zuzi zamieściłam nad zdjęciem, a ewentualne moje poniżej.

Link to comment
Share on other sites

"czy Polcia nie wygląda na szczęsliwą? :loveu: "

[IMG]http://images2.fotosik.pl/92/4a118a50d9b0b611.jpg[/IMG]

[IMG]http://images2.fotosik.pl/93/ef9b465f374951a6.jpg[/IMG]

Nie ten pies! Pani "kanapowa" na włościach

Zostawiam dwa, żeby b€ło zbliżenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...