Jump to content
Dogomania

Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 995
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toska']dziękujemy za wiadomości !!!
super , że Polcia taka szczęśliwa u Was -pozdrawiamy cieplutko :loveu:[/quote]

;) No coz, wlasciwie po to ja wzielam. My tylko realizujemy plan :lol: .
Pozdrawiamy kochane ciocie :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Witajcie cioteczki. Jestesmy nadal szczesliwe i czekamy z niecierpliwoscia na przeprowadzke do duzego domku z wieeeeeeeeelkim ogrodem. Pancia codziennie nas wozi do ogrodu, gdzie sobie biegamy lub lezymy na kocyku ( co kto woli ), a ona sama na kolanach cos tam skubie, wyrywa, obcina i inne takie dziwne rzeczy robi.

Przeprowadzka nie tak szybko, bo pozna jesienia, ale juz przyzwyczajamy dziewczyny do otoczenia ( szczegolnie Ine, bo na poczatku ganiala po polach jak dzikus prawdziwy, teraz juz zaczyna rozumiec, o co chodzi i zaczyna pilnowac swojego podworka - trzyma sie go i szczeka na przechodzacych i przejezdzajacych ludzi :lol: ).

Mysle juz powoli o nowej ( lub nowych ) suni do kojca. Kiedy przyjdzie czas na to ( najpierw trzeba przygotowac miejsce, zbudowac kojec i ocieplic bude ) poprosze o pomoc w dogomanii oczywiscie. Tylko, ze tym razem to moj TZ bedzie decydowal, ja moge co najwyzej sie zgadzac na wszystko i probowac wciskac swoje "trzy grosze". Wiem, ze ogromnie podobaja mu sie duze dlugowlose ONki. A takich tez ( co przykre bardzo ) nie brakuje wsrod "psow w potrzebie".
Teraz jestem bardzo zainteresowana [B][I]" Slepa Berusia "[/I][/B].

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24524"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24524[/URL]

Ale na nia nie moge liczyc za bardzo, jesli chodzi o pilnowanie.
Dlatego musi byc jeszcze jedna sunia - duza, kudlata, najchetniej kilkuletnia, mogaca zamieszkac na dworze w kojcu - oczywiscie tylko na noc, bo w ciagu dnia oferujemy dlugie spacery po pobliskich polach, a jesli okaze sie grzeczna i przywiazana do miejsca i nieagresywna do przechodniow, to bedzie mogla caly dzien przebywac poza kojcem - na wolnosci. Troche za wczesnie chyba o tym jeszcze pisac, wroce do tego okolo wrzesnia-pazdziernika napewno.
Pozdrawiamy. :kiss_2: :calus:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Zuziu jak ja Ci zazdroszczę tej perspektywy poszerzenia stada psowatych :placz: [/SIZE]
[SIZE=2]No cóż takie życie. [/SIZE]
[SIZE=2]Głaskanki i całuski dla Polusi i Inusi :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66'][SIZE=2]Zuziu jak ja Ci zazdroszczę tej perspektywy poszerzenia stada psowatych :placz: [/SIZE]
[SIZE=2]No cóż takie życie. [/SIZE]
[SIZE=2]Głaskanki i całuski dla Polusi i Inusi :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE][/quote]

Strasznie bym chciala zapewnic wiekszej ilosci psiakow dom. Moze z tymczasowym da sie cos nawet zrobic. Tesciowa jest niestety alergikiem i moga byc problemy z psami w domu, ale w kojcu i ogrodzie......cos wymyslimy.

Moje panienki sa bardzo grzeczne :loveu: .
Inusi nie moge sie wprost nadziwic :crazyeye: ! Po tym, co wyprawiala w domu podczas naszej nieobecnosci, to prawdziwe zaskoczenie - w domu nic nie ruszone - nawet jej ulubione zajecie - tj. darcie na drobiazgi polcina poduche :evil_lol: - poszlo w zapomnienie ! Czy ktos cos z tego rozumie ? A moze po prostu trafil mi sie najmadrzejszy psiak swiata ;) ?
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Wyobrazcie sobie, ze Pola zaczela - WRESZCIE ! - po ponad trzech miesiacach - witac sie ze swoim panem, kiedy wraca z pracy ! Do tej pory Polcia byla bardzo powsciagliwa w okazywaniu uczuc innym ( oprocz mnie ).
Od kilku dni, kiedy uslyszy dzwonek domofonu piszczy radosnie, a pana wita juz na progu radosnym merdaniem ogonka ( razem z cala pupcia :loveu: ). I nie powiem - pancio tez jest z tego zadowolony ;) .
Ale w dalszym ciagu, mimo tej okazywanej wielkiej milosci, dalej nie pozwala sie do siebie przytulic...ba, nawet zblizyc bardziej, jak na wyciagniecie reki :shake: - bardzo dziwne zachowanie. To tak, jakby nigdy nie byla pieszczona . Kiedy probowalam ja potrzymac na kolanch, wytrzymywala doslownie kilkanascie sekund i zeskakiwala na podloge ! Czy nikt nigdy jej nie trzymal na kolankach :crazyeye: ? ? ? Przeciez to malenki piesek - wlasciwie jakby do tego wlasnie stworzony :roll: ! A mimo to strasznie domaga sie pieszczot. Kiedy siedze na fotelu, ona "przykicuje" do mnie, siada obok i przednia lapka mnie zaczepia ( fajnie wtedy lapie rownowage ) albo stuka mnie nochalkiem w noge :lol: . Potem przewraca sie na plecki i wystawia do miziania swoj cycaty brzusio. Jest slodka :loveu: .
I tak mi jej zal, ze przezyla tyle lat bez ciepla ( bo z moich obserwacji, niestety, wlasnie to wynika ).

Natomiast moja Inusia.....niesamowite, ale zaczynam miec pewnosc, ze ona nalezala kiedys do jakichs "menelkow"!
Kiedy widzi takiego, ziejacego wodka, jegomoscia, po prostu do niego leci, skacze na niego i macha ogonem z radosci ! PRZYNOSI MI WSTYD ! Tak sie zachowuje rowniez, kiedy widzi panow w pomaranczowych kamizelkach ( sprzatajacych ulice )! I podobnie jest w stosunku do takich 10,11-letnich chlopcow - po prostu przyczepia sie do takiego i biegnie obok, tuz przy nodze, jak jego pies :angryy: ! ! ! Mojego wolania wtedy w ogole nie slyszy :mad: !

Prawdziwy ze mnie detektyw ;) .
.
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Tesciowa jest niestety alergikiem i moga byc problemy z psami w domu, ale w kojcu i ogrodzie......cos wymyslimy.
[/quote]
Moja teściowa nie jest alergikiem, ale to właśnie przez nią nie możemy mieć więcej psów, więc to ja mam alergię na nią i to nie tylko przez psy :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']I tak mi jej zal, ze przezyla tyle lat bez ciepla ( bo z moich obserwacji, niestety, wlasnie to wynika ).
[/quote]
Za to teraz nadrobi z nawiązką :loveu: :loveu: :loveu:

A Inusia, no cóż różne się ma upodobania.
Zuzia uważaj żeby jakiegoś menela nie sprowadziła Ci do domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66']Za to teraz nadrobi z nawiązką :loveu: :loveu: :loveu:

A Inusia, no cóż różne się ma upodobania.
Zuzia uważaj żeby jakiegoś menela nie sprowadziła Ci do domu :evil_lol:[/quote]

Staram sie bardzo i sporo czasu spedzam ostatnio na podlodze ( nie wiem jak to zniosa moje stare kosci :cool3: ) - kolo Polci... i Iny, bo ona zaraz przydreptuje i uklada sie po mojej drugiej stronie :razz: . Czy Wasi TZ tez tak dziwnie reaguja na takie sytuacje - z politowniem kreci glowa, ze malo mu sie ona nie urwie :cool3: !?

Moja tesciowa jest kochana ( Tobie rk66 - no coz, wspolczuje ), bardzo lubi zwierzeta ( chociaz nieco inaczej niz ja ) i sama mi proponuje, zeby wziac psa duzego - do kojca ( moze to lepiej, ze inicjatywa wychodzi nie ode mnie - i ja sie tylko na to zgodze ;) ). Bedzie z naszymi psami wlasciwie sama przez ponad pol dnia, kiedy bedziemy w pracy, ale sobie poradzi. Polci nie bedzie trzeba nosic, bo domek jest parterowy, a i pilnowac za bardzo jej nie ma potrzeby, bo ona woli sobie lezec na kocyku i nie oddala sie nigdzie sama.

A z tymi menelami, to takie spotkania napawaja mnie......nie powiem czym !
Ostatnio Ina podbiegla :angryy: do takiego....elementa, a on na to :
[I]- " co piesku ? lubisz mnie ? "[/I]
a za chwile do mnie :
[I]- " szczepiony ? " [/I]
myslalam, ze padne ! ! ! - jak to dba o swoje zdrowie :crazyeye: !

Pozdrawiam i caluski od Polci dla cioteczek. Moze kiedys ktoras zawita w nasze strony, wtedy bardzo mile bedzie u nas widziana !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']ale fajnie czytac takie rzeczy z nowego domu:)[/quote]

To opisze jeszcze jedna sytuacje !
Nie wiem, czy ogladacie w TVP 1 lub 2 ( nie wiem dokladnie ) - w ubiegly poniedzialek byl I odcinek o godz. 14,30 program : " Lecznica malych zwierzat " - cudowny program o poswieceniu lekarzy ! Miedzy innymi ratuja tam psiaka, ktory wlozyl lapki w ogrodzenie, za ktorym biegaly dwa rotwajlery i po prostu - odgryzly mu jedna lapke, a druga poszarpaly :placz: oraz malenka sunie, ktora nie mogla sie oszczenic.
I wlasnie - kiedy juz male psiatka przyszly na swiat - obwiescily to swoim cudownym piskliwym glosikiem :loveu: !
[U]I wtedy moje dwie kochane dziewczyny zerwaly sie z poslanek i obie rzucily sie do ekranu telewizora ! [/U]
[U]Zaczely wykrecac glowki i nasluchiwac tych piskow :loveu: ! A potem Polcia sama zaczela cichutko popiskiwac :loveu: ! Bylam bardzo zaskoczona tym wybuchem macierzynskiego instynktu :loveu: ![/U]

W poniedzialek - 12.06 - II czesc i dalsze losy malenstw i tego biednego psiaka ( juz bez jednej lapki :-( ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM'] [U]I wtedy moje dwie kochane dziewczyny zerwaly sie z poslanek i obie rzucily sie do ekranu telewizora ! [/U]
[U]Zaczely wykrecac glowki i nasluchiwac tych piskow :loveu: ! A potem Polcia sama zaczela cichutko popiskiwac :loveu: ! Bylam bardzo zaskoczona tym wybuchem macierzynskiego instynktu :loveu: ![/U]
[/quote]
Normalnie mie rozczuliło :loveu: :loveu: :loveu:
Zuzia, a nie ma szans na jekieś fotki, takie normalne :oops: , nie masz od kogo pożyczyć aparatu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66']Normalnie mie rozczuliło :loveu: :loveu: :loveu:
Zuzia, a nie ma szans na jekieś fotki, takie normalne :oops: , nie masz od kogo pożyczyć aparatu?[/quote]

Juz o tym myslalam. Maz meczy mnie o aparat juz od dawna, ale przy budowie jest ciagle mnistwo nowych ( i niemalych ! ) wydatkow.
Ale planuje grilka u nas na dzialce wkrotce ( do tej pory pogoda nie byla zbyt fajna ) ze znajomymi. Poprosze, zeby pstrykneli mi kilka zdjec i od razu kolega od siebie je przesle do Ciebie - [B]rk66[/B] ( tylko, ze Twoj mail jest podany jako [U]ek66[/U] - i juz nie wiem, jaki jest wlasciwy ) lub do [B]kiwi[/B].
Wiec moze wkrotce...........

Przeciez ja bardzo chce sie pochwalic swoimi pannami !
.
.
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66']ek66 - prawidłowy
rk66 -nicka ukradłam mężowi :diabloti:

Zuzia, jak najbardziej możesz do mnie, pierwsza sobie oglądnę :evil_lol:[/quote]

Na budowie teraz wielki bajzel od rana do poznego wieczora - tynkowanie !
Ale przeprosilam sie ze swoim starym /normalnym / aparatem i po prostu porobie zdjecia, wywolam i wysle Ci do domu. Widzialam juz tu na forum zdjecia robione cyfrowka z normalnych zdjec i byly niezle. Zrobie na matowym papierze. Moze tak byc ? Wyslac bede mogla juz w przyszlym tygodniu.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Pisze na PW.[/quote]
Do Ciebie nie mozna wyslac prywatnej wiadomosci ! Czemu ?

Budujemy dom parterowy 140 m2 + garaz 30 m2. Do tej pory kosztowal nas ok. 120 tys. ( stan surowy otwarty - tzn. z dachem, bez okien ). Teraz zaczelismy go juz wykanczac ( od poniedzialku mamy juz okna ) i mowi sie ogolnie, ze trzeba na wykonczenie przeznaczyc drugie tyle.
Zapraszam do watku na temat naszego domu :

[URL="http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=29829"]http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=29829[/URL]

Zreszta na tym forum jest tez dzial dotyczacy zwierzat ( " ZWIERZE TEZ CZLOWIEK "), a ostatnio rozwinal sie bardzo i sa tam umieszczane psy i koty w potrzebie ( czesto kopiowane z dogomanii ).
Ludzie budujacy domy maja przeciez doskonale warunki dla zwierzakow.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elso']Zuziu dziekuję. Czy dobrze doczytalam, że wy zaczeliście w kwietniu czyli 2 temu i już macie okna wstawione.????????[/quote]

JUZ ? ? ? ? ? Wedlug mnie to DOPIERO ! ! ! !
Musimy sie juz w tym roku wprowadzic ! W ubieglym roku zrobilismy sobie przerwe, ale teraz robimy wszystko z podwojnym zapalem :lol: .

[I]Szef mnie juz wygania do domu, wiec sie zbieram ( w domu nie mam netu ).[/I]
Ale jestem pod kom. : 0695 555 221.
Pa.
.
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']
Ale przeprosilam sie ze swoim starym /normalnym / aparatem i po prostu porobie zdjecia, wywolam i wysle Ci do domu. Widzialam juz tu na forum zdjecia robione cyfrowka z normalnych zdjec i byly niezle. Zrobie na matowym papierze. [B]Moze tak byc ?[/B] Wyslac bede mogla juz w przyszlym tygodniu.
Pozdrawiam.[/quote]
Oczywiście że może!
Prześlę Ci adres na PW
Pozdrowienia dla suczydełek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66']Ewentualnie mogłabyś je zeskanować :roll:
chyba że wolisz wysłać - nie ma sprawy :lol:[/quote]

Ach te kopiowania, wklejania, skanowania......trzeba tezszego umyslu niz moj, chyba, zeby to wszystko pojac..... albo dobrego nauczyciela - pokazywacza ;) .
Dzieki za adres. Przesle jeszcze w tym tygodniu.
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...