Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio rozmwiałam z osobą z azulu po rozmowie z Tobą, obiecano mi ze jeszcze tego samego dnia wieczorem zostana odebrane opisane wyniki. Pani E. miała zadzwonić do Ciebie jak je tylko odbierze, ale widocznie ich nie odebrała. W czasie rozmowy, mówiła ze to pewnie trzeba podawac leki osłonowe i dośc długo o tym rozmwiałysmy... Nie wiem czy zapomniała, czy uznała że to nic powaznego, wiec nie ma co o tym rozmawiac. No, dla mnie to dziwne, bo miala tego samego dnia rozmawiac z osoba majacą wyniki Antka...

Link to comment
Share on other sites

Już tylko ona pomaga finansowo. Do nas juz nikt nie wpłaca, a więcej watków nie mogę zakładać, bo i tak juz przesadziłam. Zamieściłam nowe ogłoszenie w 4łapy, odnowie na allegro i w nnych miejscach, ale jakoś nie wierzę, że teraz kiedy tyle psów traci domu, ktos bedzie chętny na Antoniego. sytuacja wydaje się byc beznadziejna.

Link to comment
Share on other sites

aede - ogłoszenia są ważne przez czas okreslony, zaleznie od portalu i ja je uaktualniam - czyli przedłużam - poprzezd edytuj, przedłuż. Czyli na tych portalach, które podałam sa aktualne. Nie szkodzi pewnie, że jest dwa razy, taka mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Pytałam się kiedys o 'azyl pod psim aniołem',tzn co o tym sadzicie. Nigdy tam nie bylam, nigdy nie widzialam jak tam jest. W tej chwili jestem chyba jedyna osoba, ktora brala udzial w zlapaniu Antak i nadal sie tu udziela. Jednak podjecia decyzji tego typu nie jestemw stanie dokonac sama. Dlatego bardzo prosze o pomoc, powiedzcie co o tym sadzicie, biorac pod uwage dlug jaki ma Antek, a dlug ten bedzie sie powiekszal. Od kogo wtedy bedzie sie wymagalo, splaty tego dlugu? Dziewczyny nie prowadza schroniksa, tylko hotel. Prosze wezcie po uwage fakty, Antek niszczy, jest już dosć stary, ma problemy z watroba, co nie zacheca ewentualnych chetnych na niego, bo za rok, dwa choroba moze byc powazna. Mysle ze jego szanse na dom sa minimalne, jezeli wogole sa... Nikt z nas, nie jest w stanie zabrac Antka do siebie albo go utrzymywać. Ja czuje sie bezradna, przeraza mnie mysl o Antku w schronie, jednak nie wiem jakie jest inne wyjscie. Trzeba podjac jakas decyzje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...