Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']Antek jest na eurocity, 4łapy, aaaby, kupsprzedaj, eoferty, Ostatnio jednak chyba przedwakacyjny zastój. Ale kciuki trzymam[/quote]

ja tam widzę całoroczny zastój... no chyba że w gre wchodzą śliczne szczeniaczki.
a co z tym leczeniem? musimy zrobić wszystko, by leczyć antka, skoro są fundusze. Jeśli trzeba będzie z nim jeździć do warszawy, to może zbierzemy się w kilka osób i każdy będzie miał swoją kolejkę :knajpa:

Link to comment
Share on other sites

No to chyba gdzieniegdzie jest nawet podwójnie, bo ja wczoraj tez trochę wstawiałam ;)

Aede, wyślij mi mailem plakat Antka, wydrukuję trochę i porozwieszam w swojej okolicy. Mam nadzieję, że potencjalnych chętnych nie zrażą kosmiczne kolory - niestety moja drukarka ma focha...

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o leczenie, to pani z azylu, powiedziala ze ona moze zaplacic ale tylko jak bedzie leczony w klinice, tak ze ona bedzie miala pewnosc ze kasa idzie na leczenie, a nie na cos innego... Rozmawialam z doddy i według niej Antek nie potrzebuje ciaglego leczenia w lecznicy, do tego niszczylby co sie da, bo tak robi kiedy jest sam. Najwazniejsze jest ustawienie diety i jakies leki
Druga sprawa, ze pani z azylu dala mi telefon do kogos z sggw, a niestety nie odbiera telefonu.

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem to bardzo rozsądne, że ta pani chce kontrolować, co się z jej pieniędzmi dzieje. Mój pomysł jest taki, żeby leczyć antka u doddy, ale żeby lekarstwa zostały zrefundowane przez azyl - wystarczy wziąć fakturę za lekarstwa/wizyty u weta i przekazać ją azylowi. Warto im to chociaż zaproponować.
Doddy, może zadzwoń do pana Tadeusza Wypycha - też z Azylu - on pomaga!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...