Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

Jeszcze jedno, żeby była jasność. Niech nikt nie myśli, tak jak Asher, ze zwalam na kogos odpowiedzialność, a szczególnie na osoby które Antkowi pomagały, im jestem najbardziej wdzieczna bo wszytko co robily robily z mysla o psie. Ja chce tylkoz zanaczyc, ze to niej tylko i wylacznie moja sprawa, bo nagle sie okazuje ze tak wszyscy mysla.
Plakaty byly rozklejanie, mejle przechodnie takze, nawet lancuszki na gg.
Do wotu zabrac go nie moge , nie mam jak, nie zawioze go autobusem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aede prosze wstaw ogloszenie Antkowe tutaj w topic- bedzie mi latwiej skopiowac- niz zamieszczac z ogloszenia z emaila.

aede powtorze- to jest watek Antka.Wszysycy sie zmagali i zmagaja z trudnymi adopcjami- ale to co czytam co piszesz...juz mnie nie dziwi ze pies siedzi tyle w hotelu. Tutaj potrzebny osli upor w szukaniu domu, a nie pisanie co sie chce lub nie chce zrobic....

Link to comment
Share on other sites

i przede wszystkim - nie pisanie kto co powiedział, pomyślał, wyjaśnianie, bo ktoś przekręcił intencje, a w sumie wszystkim chodzi o to samo - pies ma znaleźć dom.

[B]aede[/B] wklej tekst ogłoszenia jakie ma pójść w świat.

Antek na Allegro jest tu:
[URL="http://allegro.pl/item108184283_antek_pies_w_typie_owczarka_niemieckiego.html"]http://allegro.pl/item108184283_antek_pies_w_typie_owczarka_niemieckiego.html[/URL]
lakonicznie, ale zawsze. można coś skopiować.

Link to comment
Share on other sites

[B][U][FONT=&quot]SZUKAM DOMU![/FONT][/U][/B]

[B][FONT=&quot]Jego przeszłość nie jest znana... Wiadomo, że mieszkał przy menelach krążących po śmietnikach.[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Świat się od niego odwrócił. Często mieszkał na dworze... [/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Dzięki ludziom, którym los psów nie jest obojętny Antek trafił do hotelu.[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Czeka na prawdziwy i kochający dom.[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekim , nie ma problemu z innymi zwierzętami.[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Uwielbia spacery i pięknie chodzi na smyczy.[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Podaruj Antkowi prawdziwy dom , w pełni na niego zasłużył.[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Ma około 5-7 lat[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Kontakt w sprawie adopcji Antka: 692439270[/FONT][/B][B][FONT=&quot] [/FONT][/B][B][U][FONT=&quot][/FONT][/U][/B][B][FONT=&quot][/FONT][/B]



[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8532/clipimage0029nv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

legion to własnie to ogłoszenie, które zamieściłam. Jeżeli macie pomysł na inny tekst to mozecie to awsze zmienic.
PS a ogłoszenia jeszcze do niedawna były regularnie zamieszczne przez dziewczyny z hotelu. Wiec to nie jest tak, ze ich nigdzie nie ma:(

Link to comment
Share on other sites

aede...gdybys sie zainteresowala...to doddy nie ma netu juz od dluzszego czasu w hotelu....a to ze cokolwiek napisze w tym okresie to dzieki dla sasiada ktory uzycza netu na chwile...

:shake: :shake: :shake:
prosze cie zajmij sie oglaszaniem ponownym Antka gdzie sie da...bo twoje wypowiedzi podnosza cisnienie...

Link to comment
Share on other sites

Własnie przed chwilą ktoś odpowiedział w tej sprawie z allegro. Jednak nie wiem co o tym sadzi, bo wiadomośc wyglada tak" czy mógłby pan wysłać mi realne zdjencie pocztom polskom" Cytowałam , takie tam były błędy.
Nie mam "realnych zdjęc" Antka, czy ktoś z Was ma kontakt z doody inny niz przez net? Może ona ma zdjecia. Nawet nie wiem co myslec o tym pytaniu, czy to jakis dzieciak?
W tej chwili musze wyjsc, jak tylko wroce skontaktuje sie z supergoga i pajunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aede']Własnie przed chwilą ktoś odpowiedział w tej sprawie z allegro. Jednak nie wiem co o tym sadzi, bo wiadomośc wyglada tak"[B][I] czy mógłby pan wysłać mi realne zdjencie pocztom polskom[/I][/B]" Cytowałam , takie tam były błędy.
Nie mam "realnych zdjęc" Antka, czy ktoś z Was ma kontakt z doody inny niz przez net? Może ona ma zdjecia. Nawet nie wiem co myslec o tym pytaniu, czy to jakis dzieciak?[/quote]
[I]wyglonda na to, rze ktoź hce pokazadź te zdjencia na pszykuat sfojej kolerzance s pracy, a ona nie ma netu[/I]. ;)

albo dzieciak, albo osoba starsza a [I]piszonca wuaśnie tak [/I];)

Link to comment
Share on other sites

No własnie tego sie obawiałam. Odpisze jednak że to jest realne "zdjencie".
Jak juz pisałam nie mam kontaktu z Doddy, ale znacie adres hotelu mozecie go podac?
Juz napisalm wiadomosci do oso,b o ktorych pisała Katcherine, czekam na odpowiedz od nich.

Link to comment
Share on other sites

niech sobie to [I]zdjencie[/I] wydrukuje i pokaże komu tam chce, wyślij jej może więcej [I]zdjenć[/I] mailem.

znalazłem takie namiary:
[quote]Wyszogród nad Wisłą
ul. Niepodległości 54f
[B] 0.24 2311332[/B]

prosić panią dyr Katarzynę Doddy :smile: ewentualnie kierowcę p Dorotę Lavinię :wink:

to jest między Zakroczymiem a Płockiem jadąc w kierunku Gdańska.[/quote] tu jest ten wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18289"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18289[/URL]

Link to comment
Share on other sites

aede- nastepne kroki- wszedzie gdzie sie da od poniedzialku pozamieszczaj ogloszenia w gazetach- super express, gazeta wyborcza- wszelkie gazety codzienne z zasiegiem mazowieckim- napisz przykladowe ogloszenie - konkretne same info jaki pies i numer ontaktowy- nie rozwlekle.

ja tego zalatwic nie moge bo nie mam adresu w pl

Link to comment
Share on other sites

Więc tak. Zdjęcia Antka są. Tylko jest tyle wątkó, że są w różnych. Niektóre zdjęcia są bardzo ładne np. z nad Wisły.

Prawda jest taka, że Antek ma opłacony hotel chyba do 19 kwietnia. Żyje więc na kredyt. Dokąd nie zostanie spłacony nie mamy go też za co leczyć...

Telefony do nas sa podane chociażby w wątku o hotelu.
0501 797 018
889 509 903

Link to comment
Share on other sites

Najwczesniej, pewne pieniadze będą za około 2 tygodnie, przyslę je Ksia ze Stanów,a sama ma problemy ze swoja sunia i jest teraz spłukana.Jak tu napisałam ze kasa jest wazna, bo Antek żyje na kredyt to padła odpowiedz ze nie ma co miauczec o kase. Napisalam tez do fndacji ,azyl pod psim aniolem, jak ktos poradzil, ale jeszcze nikt nie odpowiedzial.
Wczoraj znowu rozwieszlam ogloszenia na miescie, dalam dzis do gazet, supergoga obiecala pozamieszcac w necie gdzie sie tylko da.

Link to comment
Share on other sites

Leczenie będzie, ale na zasadach tej pani, czyli pies jest leczony w konkretnej lecznicy, przedstawiaja jej rachunek w tej lecznicy i pani ągnieszka za to placi. Musze jednakz adzwonic do doddy, zeby skontaktowala sie z osoba z sggw do ktorej mam nume. Pani Agnieszka zaznaczyla ze chce zeby to ona zalatwiala.

Link to comment
Share on other sites

Aeda, telefony przecież są na górze tej strony!!!!
super, że chociaż leczenie pokryje fundacja!
mam nadzieję, że nie będzie trzeba jeździć co chwila z antkiem do warszawy, bo to na pewno skomplikuje sprawy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...