Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

Uważam że z sensem. Komu się chce czytać wszytko od początku? Od dawna nikt nie zagladał na ten watek, ludzie zapominają, w takiej sytuacje nie wiedzą że pies jet chory. Jak zakładam nowy wątek to coś się rusza, wpływają jakieś pieniądze,jesli wątek jest od dawan, to nagle wszytko cichnie i kasy od miesięcy nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aede']Uważam że z sensem. Komu się chce czytać wszytko od początku? Od dawna nikt nie zagladał na ten watek, ludzie zapominają, w takiej sytuacje nie wiedzą że pies jet chory. [/quote]

ja też uważam że bez sensu. Bo ja pamiętam, kto to Antek, jaki Antek, skąd Antek i prenumeruje jego wątek. A jak widzę trzy wątki o Antku to odechciewa mi się czytać.

[quote name='aede']Jak zakładam nowy wątek to coś się rusza, wpływają jakieś pieniądze,jesli wątek jest od dawan, to nagle wszytko cichnie i kasy od miesięcy nie ma.[/quote]
A pieniądze wcale nie są najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

gdgt, a za co psa leczyć?
ale ok nie będę zakładać więcej wątków na temat Antka , tylko pomóżcie mi zbierac kasę. Bo ostatnio tylko ja się tym zajmuj,ę a nie mam pomysłu jak zachęcac ludzi do pomocy. To ja widze wpływy na konto, i ostatnio nie ma ich wcale.
Nie czuję sie też dobrze z tym, ze w tej chwili utrzymują go dziewczyny z hotelu, one nie mają obiązku go u siebie trzymać.

Link to comment
Share on other sites

[B]Aede[/B], nie odbierz tego jako atak... Ale oprócz zbierania kasy, powinnaś PRZEDE WSZYSTKIM szukać psu nowego domu! Przecież Antek nie może być wiecznie w hotelu!
To ty przede wszystkim powinnaś interesowac się Antkiem, tymczasem w topiku panuje cisza, dopóki Doddy czegoś o psiaku nie napisze... Nic więc dziwnego, że ludzie się nim nie interesują... I nie wpłacają pieniędzy... Liczenie na to, że znajdą się ludzie, którzy będą bez końca utrzymywać Antka w hotelu jest nieco naiwne... :shake:
Musisz ogłaszać Antka gdzie się da. Pomocnicy się znajdą, ale to ty musisz wyjść z inicjatywą... Jesli ty sama się psem nie interesujez, to nikt sobie Antkiem nie będzie głowy zawracał, bo i tak ma na niej aż nadto psich nieszczęść...

A zakłądanie kolejnych wątków nie wniesie nic, oprócz bałaganu :shake: Zawsze możesz zmienić tytuł i pierwszy post w tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][B]Aede[/B], nie odbierz tego jako atak... Ale oprócz zbierania kasy, powinnaś PRZEDE WSZYSTKIM szukać psu nowego domu! Przecież Antek nie może być wiecznie w hotelu!
To ty przede wszystkim powinnaś interesowac się Antkiem,

Przepraszam, ale czemu ja? Znasz początek tej historii? To jest tak, że ja zbieram pieniądze i niestety od początku uważałam, że umieszczenie go w hotelu nie jest najlepszym pomysłem. Dałam ogłoszenie na jednej grupie dyskusyjnej, ktoś skopiował i umieścił je na dogo. Umieszczenie go w hotelu nie było moją decyzją. Napisałam, "czy ktoś, nie chce przygarnąc psa?", a kiedy nie było odzewu, napisałam że niestety, ale dzwonię po s.m. i wtedy "absolutnie nie dzwoń, nie można zabrać psa do schroniska"
Przykro mi, ale nie możecie uznawać mnie za jedyną odpowiedzialną

. Liczenie na to, że znajdą się ludzie, którzy będą bez końca utrzymywać Antka w hotelu jest nieco naiwne... :shake:

No właśnie dlatego nie byłam enstuzjastka tego pomysłu.

Musisz ogłaszać Antka gdzie się da. Pomocnicy się znajdą, ale to ty musisz wyjść z inicjatywą...

Patrz na to, co napisałam wyzej, na temat odpowiedzialności za
Antka


Jesli ty sama się psem nie interesujez, to nikt sobie Antkiem nie będzie głowy zawracał, bo i tak ma na niej aż nadto psich nieszczęść...

Znowu to samo. Czemu ja mam sobie głowę zawracać? Człowiek chce pomóc, a nagle się okazuje, że to co robi to za mało.
To nie jest sprawiedliwe, pisanie, że się psem nie interesuje i to, że przede wszytkim ja powinnam.
Przypomnijcie sobie całą historię i wtedy obarczajcie kogoś 100% odpowiedzialnością.

Link to comment
Share on other sites

:shake: :shake:
po prostu uwielbiam takie dyskusje....

moze po prostu nie angazowac sie o ile nas cos przerasta?
jak sie mowi a to trzeba powiedziec i z.

Poki jak narazie psa nie wyrzucaja z hotelu moze by przestac miauczec ze kasy nie ma itd- tylko zrobic ponowna akcje ogloszeniowo poszukujaca?

czasami tak jest ze dlugo pies szuka domu- ale napewno nie pomaga mu cisza i brak zainteresowania nawet przez tych ktorzy na poczatku dzialali...

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='aede'][/B][quote name='asher'][B]Aede[/B], nie odbierz tego jako atak... Ale oprócz zbierania kasy, powinnaś PRZEDE WSZYSTKIM szukać psu nowego domu! Przecież Antek nie może być wiecznie w hotelu!
To ty przede wszystkim powinnaś interesowac się Antkiem,

Przepraszam, ale czemu ja? Znasz początek tej historii? To jest tak, że ja zbieram pieniądze i niestety od początku uważałam, że umieszczenie go w hotelu nie jest najlepszym pomysłem. Dałam ogłoszenie na jednej grupie dyskusyjnej, ktoś skopiował i umieścił je na dogo. Umieszczenie go w hotelu nie było moją decyzją. Napisałam, "czy ktoś, nie chce przygarnąc psa?", a kiedy nie było odzewu, napisałam że niestety, ale dzwonię po s.m. i wtedy "absolutnie nie dzwoń, nie można zabrać psa do schroniska"
Przykro mi, ale nie możecie uznawać mnie za jedyną odpowiedzialną

. Liczenie na to, że znajdą się ludzie, którzy będą bez końca utrzymywać Antka w hotelu jest nieco naiwne... :shake:

No właśnie dlatego nie byłam enstuzjastka tego pomysłu.

Musisz ogłaszać Antka gdzie się da. Pomocnicy się znajdą, ale to ty musisz wyjść z inicjatywą...

Patrz na to, co napisałam wyzej, na temat odpowiedzialności za
Antka


Jesli ty sama się psem nie interesujez, to nikt sobie Antkiem nie będzie głowy zawracał, bo i tak ma na niej aż nadto psich nieszczęść...

Znowu to samo. Czemu ja mam sobie głowę zawracać? Człowiek chce pomóc, a nagle się okazuje, że to co robi to za mało.
To nie jest sprawiedliwe, pisanie, że się psem nie interesuje i to, że przede wszytkim ja powinnam.
Przypomnijcie sobie całą historię i wtedy obarczajcie kogoś 100% odpowiedzialnością.[/quote]

[B]Aede[/B], teraz to ja już nic nie rozumiem... :niewiem: Trochę to jest dziecinne dla mnie, takie przerzucanie sie odpowiedzialnością... Wynika z tego, że nie za bardzo ci na Antku zalezy...
To przecież Ty zauważyłas psa, to Ty prosiłas o pomoc...Nie wiem, jak dla innych, ale dla mnie oczywiste jest, że w takim razie to Ty powinnaś pilotować sprawę psiaka... Ja nie jestem jakąś wielką psią działaczką, raptem dwa, czy trzy razy zaangażowałam się w faktyczną pomoc bezdomnemu psu, ani razu nie robiłam tego sama, zawsze pomagali mi inni, zarówno finansowo, jak i tak zwyczajnie, choćby dobrym słowem. Ale ani razu nie przyszło mi do głowy, zeby to na tych pomagających mi ludzi zwalać odpowiedzialność za psa... Skoro to ja sprawę zainicjowałam, to naturalne jest dla mnie, że to ja głównie się sprawą zajmuje. No bo jak inaczej? Napiszę sobie post o psie na Dogomanii, czy gdzie indziej, a jak nikt psu nie pomoże, to to nie moja sprawa? :crazyeye:
Skoro nie chcesz pomagac psu, to po co w ogóle zaczęłas temat? :crazyeye:

ps. Aede, jeśli takim strasznym problemem jest dla ciebie wrzucenie kilkunasty darmowych ogłoszeń, to napisz choć krótki tekst o psie, dołącz zdjęcia i prześlij mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, niestety to nie jest pierwszy wątek, który napisałam. To zostało umieszczone na dogo, po przekonaniu mnie, o tym że pies powinien trafic do hotelu. Bo nie wiem czy umieściłas ten link w celu pokazania, że cos tu teraz ściemniam.
Teraz, nie jest to już ważne bo mamy sytuacje taką jaką mamy.... Umieszczam co jakiś czas ogłoszenia, ale nikt go nie chce. Jak już wczesniej pisałam, Antek żyje tam na kredyt. Pieniadze, o które proszę sa potrzebne chociażby po to żeby spłacić dług.
Co do sytuacji która przerasta, to masz w 100% racje, chciałam napisac ogloszenie ze bląka się pies myslac, ze sie komus zgubil, nie planowalam tego co teraz mamy... Kiedy ktos zaproponowal hotel napisalam, ze mnie na to nie stac bo pomyslalam, ze to ja mam za to placic. Ale odpowiedz ktora padla, byla taka, ze ludzei z dogo beda zbierac na ten hotel.

Link to comment
Share on other sites

Asher, no wlasnie o to chodzi, poczulam ze to na mnie teraz przerzuca sie odpowiedzialnosc i tylko dlatego napisalam, to co napisalam. Nie oceniaj mnie, nie znajac szczegolow sprawy, a nie chce tego teraz roztrzasac.

Link to comment
Share on other sites

Aede, ale tu nikt nie pisze o pieniądzach!!! Wręcz przeciwnie! Ale kto, jesli nie ty ma szukac temu psu [B]domu[/B]? Podkreślam, DOMU, nie funduszy...
I gdyby Antek nie trafił do hotelu, to co by z nim było? OPdstawiłabyś go do schroniska i zapomniała o sprawie? :shake:
Ogłoszenia nie mają byc co jakiś czas. Mają być dawane ciągle. Nieustannie. Bez przerwy...
Kto ma to robić, jeśli nie ty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Aede, ale tu nikt nie pisze o pieniądzach!!! Wręcz przeciwnie! Ale kto, jesli nie ty ma szukac temu psu [B]domu[/B]? Podkreślam, DOMU, nie funduszy...
I gdyby Antek nie trafił do hotelu, to co by z nim było? OPdstawiłabyś go do schroniska i zapomniała o sprawie? :shake:
Ogłoszenia nie mają byc co jakiś czas. Mają być dawane ciągle. Nieustannie. Bez przerwy...
Kto ma to robić, jeśli nie ty?[/quote]

Nie mogłam wziac go do siebie, a zblizala sie zima. Sugerujesz ze lepiej zupelnie nic nie robic? Wszystko albo nic? Przeciez ja w kazdym ogloszeniu pisze ze antek szuka domu, jesli chodzi o kase to juz pisalam na co jest potrzebna. Znowu to samo, to tak jakbym miala mu szukac tylko domu a kasa nie potrzebna.
Olgoszenia powinni umieszcac wszyscy, ktorzy zajmowali sie ta sprawa, co nie znaczy ze ja zapomnialam i tego nie robie.

Link to comment
Share on other sites

aede- to watek Antka i moze wreszcie sie cos zacznie dziac w dobrym kierunku ok? Jako zakladajaca watek prosze cie o skontaktowanie sie z osobami mogacymi ci pomoc w rozpropagowaniu Antka gdzie sie da.Wszedzie- w internecie i w gazetach.

Zamiast narzekac jaki swiat niedobry- prosze cie o skonkretyzowane dzialania. Inaczej sie Antkowi nie pomoze jak znajdujac mu jego miejsce na swiecie.

Link to comment
Share on other sites

Poprosze o ogloszenie o Antku. powstawiam na owczarka, wyzelkowo, seterkowo, labradory, lowiecki.

sprobuj sie skontaktowac z supergoga- ona ma doswiadczenie w wystawianiu ogloszen, popros tez moze tanitke o allegro- gdzie mozna i da sie antek ma sie pojawic, mozna tez sprobowac kontaktu z pajunia- moze tym kanalem cos sie ruszy.

za dlugo juz to trwa

Link to comment
Share on other sites

No własnie mam nadzieje, ze zacznie sie cos dziac w dobrym kierunku.
Uwierz umieszczam ogloszenia, i prosze takze Was o pomoc w robieniu tego.
Jezeli ktos jest chetny, niech poda mi swoj adres mailowy, wysle ogloszenie ze zdjeciem. Mozna to drukowac i rozwieszac, a takze zamieszczac w internecie.

Link to comment
Share on other sites

Antek jest na allegro;( juz od dawna, ktos, chyba Aleksandra B go tam "wystawila" niestety nie mam linku do tej aukcji. Gdyby aleksandra sie odezwala byloby wiadomo.
Dzieki Katcherina, mozesz mi podac maila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aede']Asher, jeszcze jedno, to naprawde bardzo przykre, pisanie ,ze nie chce pomagac Antkowi i ze napisanie ogloszenia jest dla mnie strasznym problemem. Latwo przychodzi Ci osadzanie ludzi, zbyt latwo.[/quote]Wybacz aede, a co mam myśleć, skoro na moją sugestię, żebyś przede wszystkim szukała psu domu odpowiadasz:

[quote name='aede']Przepraszam, ale czemu ja?[/quote]
Jak nie ty, to kto ma szukać? Święty Mikołaj? :???:
I sorry, ale tłumaczenie, że to nie twoja sprawa, tylko tych, co zareagowali na Twój apel jest dla mnie poniżej krytyki... :roll:

Ja mogę powstawiać ogłoszenia o Antku na darmowe portale ogłoszeniowe.
Potrzebuję jedynie w miarę krótki (na kilkaset znaków) tekst opisujący Antka i jego zdjęcia.

Można też umieścić Antka na żółtych stronach Gazety Wyborczej (odpłatnie), można go zabrać do WOT-u, można zrobić i porozklejac zwykły plakat, można napisać maila przechodniego... Domek dla tego psiaka nie spadnie z nieba, trzeba go poszukać.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam "przepraszam ale czemu ja? Bo ciagle piszesz "ty"

Jakby to byla, tylko moja sprawa. Przekrecasz tez moje slowa, nie napisalam nigdzie ze to nie jest moja sprawa, ale wspolna sprawa tych co sie tym zajmowali.
Twoje wypowiedzi sprawiaja ze zaczyna sie myslec "lepiej nie robic zupelnie nic, nie reagowac" a wiesz bylam jedyna osoba, ktora chciala zrobic chociaz troche, bo w moim bloku jest okolo 120 mieszkan a to nie jednyny na osiedlu. Pomysl ile ludzi go mijalo kazdego dnia i nikt nic nie robil. Teraz mnie sie dostaje. Dzieki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...