Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mi sie nie podoba, ze ktos dysponuje juz pieniedzmi na nowy hotel podczas gdy stary stara sie odwlec!! To jest nie fair! Nawet nikt nie zapytal, czy splata hotelu moze sie odwlec. A ja wyraznie napisalam, ze bysmy chcialby by hotel zostal splacony do konca pobytu Antka!

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o karmę, to te 3 kg są u mnie w Warszawie i mogę je podrzucić dziś lub jutro (tak do godz. 16) gdzieś w Warszawie. Jeśli chodzi o dalszą porcję karmy (tylko jakiej?) to mogę ją podrzucić jak ją kupię. Trudno mi się deklarować, bo nie wiem, gdzie jest ten nowy hotel.
A co do spłacania długu, to na pierwszym miejscu trzeba myśleć o obecnej sytuacji Antka. Bo jak to możliwe doddy, że trzymałaś psa przez pół roku i nie wyegzekwowałaś ani grosza za niego od osób za niego odpowiedzialnych? Nikt się w jego sprawie z tobą nie kontaktował, więc na co liczyłaś? Że w ciągu tygodnia - dwóch tygodni obce Antkowi osoby po prostu wysupłają bagatela 1200 zł i go przygarną? Albo spadnie gwiazdka z nieba? no przecież to niepoważne.

Link to comment
Share on other sites

Przyjacielu Koni, żyjesz? Tyle dni w takim stresie - bardzo się dziewczyna wszystkim przejmuje - martwię się o ciebie.
Powinnaś odpocząć, ale nie spocząć na wieki, bo co my tu bez ciebie..?
********************************************************
Camara, czemu zamilkłaś? Antoś/Atos to kochane stworzenie...

Link to comment
Share on other sites

Doddy. Ja nie miałam nic wspólnego z tym żeby Antek znalazł się u Was i nie widzę powodu abym myślała, że jestem Wam coś winna. Aede jest jedyną osobą od samego początku, która mimo wszystko czuje się odpowiedzialna, ale nie możesz od niej wymagać żeby sama spłaciła dług. W sumie jak zauważyłam, chcecie z Lavinią tak naprawdę wzbudzić w nas poczucie winy, ale wydaje mi się, że nie tędy droga. Dla mnie najważniejsze jest w tej chwili, żeby Antek nie trafił do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Chrzan, w sumie to nie życzę sobie, by ktoś wypowiadał się o tym, co ja chcę, lub nie chcę zrobić, a szczególnie ktoś, kto mnie nie zna. Jeśli nie masz nic wspólnego z pobytem Antka w hotelu, to zajmij się może lepiej swoimi sprawami ?

w kwestii długu Antka wypowiadałam się tutaj jeden raz i na podstawie tego postu zbudowałaś sobie tak dogłębną analizę moich poczynań ? daruj sobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...