Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda, że tak się czasem wszytsko komplikuje, ale mam nadzieję, że cos uda sie w życiu Antka uporządkować.
Czy on przy człowieku tez jest rujnująco- demolujący, czy tylko jak jest sam.
I czy chodzi na smyczy. Nie mam siły czytać w tył.
Myśle jakiej grupie ludzi proponować psiaka - chyba tylko emeryci - tacy dziarscy wchodzą w grę - bo nie pracuję. Chyba że klatka kennelowa na czas wyjścia.
Jasna bida - Antek czego ty taki demolant jesteś.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie to chyba ja mam zabrać Antka z Wyszogrodu jutro z samego rana . Nie wiem natomiast gdzie . Ponieważ muszę być w pracy o 9:30
proszę o informacje . Wygląda na to ,że będzie to blady świt . Poproszę równiez o adres w Wyszogrodzie bo nigdy tam nie byłam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Trzeba chyba jutro kupić jakąś karmę ???? Bo coś Antoś jeść musi zanim się dogada wszystko, chyba, że decydujemy się płacić za karmę. Proszę o sugestie - to miała być robota zbiorowa.[/quote]

Ode mnie, a raczej od Radka, Antek dostanie 3 kg karmy dla watrobowców. W sierpniu moge podarowac Antkowi wiecej, np. 10kg karmy. Ale to dopiero po wypłacie...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co czytam, wyglada na to, ze Antek bardziej nadaje sie do domu, niz do kojca. Sadze tez, ze te jego ucieczki i demolka nie sa zwiazane z nieobecnoscia czlowieka, a raczej z powodu ograniczenia mu wolnosci. Doddy pisala, ze jak czlowiek jest w poblizu to Antos sie pilnuje i slucha, chodzi z nia bez smyczy do sklepu. Moj pies, jak zostaje sam dluzej niz 4-5 h dziennie tez zaczyna niszczyc dom z nudow, i jestem pewna ze wiekszosc osob na dogo nie zostawia swoich psow samych na caly dzien lub ma dla nich opieke w postaci kogos z rodziny. Antek powinien trafic do ludzi, u ktorych caly czas ktos jest w domu, ale chyba nie musza byc to tylko emeryci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']To skad wiadomo, ze Antek ma chora watrobe, kto robil badania i gdzie sa jego wyniki? Leki tez jeszcze ma?
Czy adres juz macie tego hoteliku i nr. tel do Agnieszki?
[URL="http://www.dobrypies.pl"]www.dobrypies.pl[/URL][/quote]
Mam adres i jestem już umówiona z p.Agnieszką .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy'][B][FONT=Tahoma][SIZE=1]Mam nadzieje ze dobrze się wklei[/SIZE][/FONT][/B]

[SIZE=1][B][FONT=Tahoma]PIES[/FONT][/B][FONT=Tahoma]LECZNICA[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]DATA[/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=red][B]30.05.2006[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma][B]WETERYNARYJNYCH [/B][/FONT][B][FONT=Tahoma]ANTEK[/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]ERYTROCYTY[/FONT][B][FONT=Tahoma]5,85[/FONT][/B][FONT=Tahoma]mln/μl[/FONT][FONT=Tahoma]( 5,5 - 8,0 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]AlAT[/FONT][B][FONT=Tahoma][COLOR=red]250[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Tahoma]IU/l[/FONT][FONT=Tahoma]( 3 - 50 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]SÓD[/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 320 - 360 )[/FONT][FONT=Tahoma]`[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]HEMOGLOBINA[/FONT][B][FONT=Tahoma]14,1[/FONT][/B][FONT=Tahoma]g/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 12 -18 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]AspAT[/FONT][B][FONT=Tahoma][COLOR=red]623[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Tahoma]IU/l[/FONT][FONT=Tahoma]( 1 -37 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]POTAS[/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 16 - 21 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]HEMATOKRYT[/FONT][B][FONT=Tahoma]38,9[/FONT][/B][FONT=Tahoma]%[/FONT][FONT=Tahoma]( 37 -55 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]AP[/FONT][B][FONT=Tahoma]33[/FONT][/B][FONT=Tahoma]IU/l[/FONT][FONT=Tahoma]( 20 - 155 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]CHLORKI[/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 350 - 410 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]MCV[/FONT][B][FONT=Tahoma]66,0[/FONT][/B][FONT=Tahoma]fl[/FONT][FONT=Tahoma]( 60 - 77 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]MOCZNIK[/FONT][B][FONT=Tahoma]23,1[/FONT][/B][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 20 - 45 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]WAPŃ[/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 9,0 - 12 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]MCH[/FONT][B][FONT=Tahoma]24,0[/FONT][/B][FONT=Tahoma]pg[/FONT][FONT=Tahoma]( 19 - 24 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]KREATYNINA[/FONT][B][FONT=Tahoma]1,15[/FONT][/B][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 1,0 - 1,7 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]FOSFOR[/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 4,2 - 8,9 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]MCHC[/FONT][B][FONT=Tahoma]36,2[/FONT][/B][FONT=Tahoma]g/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 32 - 36 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]GLUKOZA[/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 70 -120 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]MAGNEZ [/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 1,7 - 2,9 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]OBRAZ KRWINEK[/FONT][FONT=Tahoma]ALBUMINY[/FONT][FONT=Tahoma]g/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 3,3 - 5,6 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]ŻELAZO[/FONT][FONT=Tahoma]μg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 94 - 122 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]LEUKOCYTY[/FONT][B][FONT=Tahoma][COLOR=red]11,8[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Tahoma]tyś/μl[/FONT][FONT=Tahoma]( 9 - 10 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]BIAŁKO C.[/FONT][FONT=Tahoma]g/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 5,5 - 7,0 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]CHOLEST.C[/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma](127 - 360)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]PAŁECZKI[/FONT][FONT=Tahoma]%[/FONT][FONT=Tahoma]( 0 - 3 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]BILIRUBINA C[/FONT][FONT=Tahoma]mg/dl[/FONT][FONT=Tahoma]( 0 - 0,2 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]LDH[/FONT][FONT=Tahoma]IU/l[/FONT][FONT=Tahoma](105 - 1683)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]SEGMENTY[/FONT][FONT=Tahoma]%[/FONT][FONT=Tahoma]( 60 - 67 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]KWASOCHŁONNE[/FONT][FONT=Tahoma]%[/FONT][FONT=Tahoma]( 2 -10 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]GGTP[/FONT][FONT=Tahoma]IU/l[/FONT][FONT=Tahoma]( 5 - 25 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]CK[/FONT][FONT=Tahoma]IU/l[/FONT][FONT=Tahoma](26 - 467)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]LIMFOCYTY[/FONT][FONT=Tahoma]%[/FONT][FONT=Tahoma]( 12 -30 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]MONOCYTY[/FONT][FONT=Tahoma]%[/FONT][FONT=Tahoma]( 3 - 10 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]LIPAZA[/FONT][FONT=Tahoma]IU/l[/FONT][FONT=Tahoma](268-1769)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]AMYLAZA[/FONT][FONT=Tahoma]IU/l[/FONT][FONT=Tahoma](388-1800)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]OB. 1 h[/FONT][FONT=Tahoma]mm[/FONT][FONT=Tahoma]( 1 - 6 )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma][B]BABESIA [/B][/FONT][B][FONT=Tahoma]NIE STWIERDZONO (-)[/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Tahoma]PŁYTKI KRWI[/FONT][B][FONT=Tahoma]164[/FONT][/B][FONT=Tahoma]tyś/μl[/FONT][FONT=Tahoma](200 - 580)[/FONT][/SIZE][/quote]

sa wyniki tu wpisane, z postu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy'] [B]Oczywiscie tez troche lekow. [/B]
[/quote]

Troche to zn. ile? na ile dni mu starczy i[B] jaki dawki dzienne,kazdego[/B]. Mam oba te leki i pytam dlatego, ze czy JUZ trzeba dostarczyc czy za pare dni.

[B]esentiale forte[/B] opakowanie 50 kapsulek placilam 30.90 zl(pozstalo 27 kapsulek)
[B]hepatil[/B] 40 tabletek opakowanie 40 szt placilam 13,54zl(dawno) (pozostalo 18 tabl.) data waz. 01.2007

mam jeszcze [B]hepargen[/B]-opakowanie 100 tabletek(ponad 90 szt jest) placiclam 24,47zl-ale to po konsultacji z wet-odpowiednik powyzszych.
Podaje ceny aby byla jasnosc kosztow lekow.

Gdzies w watku doczytalam, ze jest zabezpieczony p/kleszczom czym? spray, na miesiac? Kiedy trzeba powtorzyc?

Link to comment
Share on other sites

Strasznie wszystkich przepraszam, ale odcięło mnie na kilka dniu od internetu. Koszmar (i parę stów w plecy :angryy:) Z tego co wyczytałam Antoś przeprowadza się czasowo do innego hotelu ale cały czas szukamy dla niego nowego, docelowego domku ?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Na początek potwierdzę, że nadal poszukujemy miejsca stałego lub tańszego rozsądnego tymczasu dla Antosia.
[COLOR=Red]Wszystkich prosimy o pomoc !!!!!![/COLOR]
To sprawa priorytetowa w jego przypadku !!!!!!

[/B][SIZE=2]Jak już napisałam w nocy Antolek będzie czasowo w hotelu.
Terminy podałam poprzednio.
Ponieważ to nadal jest drogie rozwiązanie tymczasowe poszukujemy pilnie innych możliwości.
[U]Koszt hotelu jak podałam wcześniej, ale oczekujemy jednak sugestii co do żywienia.[/U]
Pierwsza wpłata za hotel w poniedziałek lub wtorek - [B]aede[/B] - wydaj tak jak było umówione dyspozycję przelania pieniędzy w kwocie (na początek pobytu) 400zł. na konto Pani prowadzącej hotel. Konto zapewne poda Ci na PW Arka.
Gdyby nie udało się załatwić porządnego domu dla Antosia przez 2 tygodnie, po tej przerwie Antoś wraca do hotelu (mamy jeszcze nadzieję, że uda nam się w czasie tej przerwy przeprowadzić pełne badanie Antosia, na co przeznaczymy również pieniądze zgromadzone na funduszu).
Jeśli Antoś wróci do hotelu, [B]poprosimy wtedy o wpłacenie deklarowanych na sierpień kwot na konto aede, która będzie pilnowała terminów wpłat na konto hotelu. Nadzór nad finansami nie powinien być zbyt kłopotliwy.
Wystarczy, że każdy swoje deklaracje zrealizuje. Na początek [COLOR=Red]poprosimy aede o podanie nr-u konta[/COLOR] by można było wpłacić pieniądze zadeklarowane na sierpień.[/B]
Co miesiąc powiedzmy ok. 20 aede napisze nam jak stoimy u Antosia finansowo. Pamiętajmy, że tu każda kwota może pomóc.
Jak tylko wyjaśni się ostatecznie sytuacja Antka i uzyskamy opinię o stanie jego zdrowia chcemy sukcesywnie spłacać dług hotelowy u Doddy. Na to również będą potrzebne środki.
Jeśli ktoś może oprócz wpłat na bieżące utrzymywanie Antosia pomóc nam spłacać zadłużenie będziemy zobowiązani - zapewne Doddy przekaże Mu na PW nr swojego konta. Wystarczy o to poprosić.

Pytanie w sprawie karmy, którą Antoś ma dostać w prezencie - jak wygląda możliwość dostarczenia tej karmy do hotelu ?
Ewentualnie poproszę o PW w tej sprawie.
Na pytania - jeśli będą chętnie odpowiemy.
Aede - jeśli masz pytania zadzwoń.
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...