Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przyda sie, trzeba razem z antkiem przekazac Kubie leki. do tego jakas kase na jedzenie dla psa, narazie nie mozemy liczyc na kase ze stanow, dopiero w sierpniu.
Pamietajcie jednak, ten dom jest tymczasowy, moze ale to malo mozliwe okaze sie domem na stale, ale tak wcale byc nie musi. Nie wiemy co z bernardynem, bo okazuje sie ze antek to nie taki aniolek! Jezeli sytuacja bedzie bardzo zla, to antka trzeba bedzie zabrac, zanim sie pogryza, a ten benek to duzy pies...
Nie chce zeby, nagle ludzi poznikali, bo znalazl sie domek tymczasowy,(tak jak keidys hotel) w tym domku powinien stanac kojec, jezeli tak sie nie stanie, to nie bedziemy mogli winic tych ludzi za znikniecie Antka. Dzis nie moge czesto byc na forum, ale postarams ie wpadac.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Pania od bernardyna. I bardziej niz bernisia obawialabym sie tego malego psa... Bo on to chyba taki waleczny chlopaczek :evil_lol:
Jesli beda umieli konsekwentnie poprowadzic pierwszy miesiac 3 psy to nie powinno byc problemow. Pozniej to juz gorki.

Ja takze chcialabym przypomniec o dlugu w hotelu, ze nadal bysmy chcialby by zostal jak najszybciej splacony! Bowiem my takze mamy sporo spraw do zamkniecia.

Link to comment
Share on other sites

nie zapomnimy o długu, ale antek teraz bardzo potrzebuej pieniedzy, kiedy juz sie unormuje wszytko, mam nadzieje ze bardzo szybko, to zaczniemy splacac dlug.
doddy po rozmowie z nia, wnioskujesz że kojec jest nizbedny, buda itp? ies bedzie spal w domu?
Ja rozmawialam tylko z ich synem.

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę mam problemy z internetem w pracy. Ledwo tu wlazłam.
Ja również nie rozumiem !

[SIZE=3][COLOR=red][B]PROSIMY WSZYSTKICH O POMOC - ANTOŚ NADAL NIE MA GDZIE SIĘ PODZIAĆ !!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]
[B][SIZE=3][B]ZOSTAŁ TYLKO JEDEN DZIEŃ !!!!!![/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]NIE DOPUŚĆMY DO TRAGEDII !!!!![/B][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guz jest. Dzis rano rozmawialam z mama Kuby i ona chyba sie boi ze nie wprowadza Antka do stada. Takie ja mialam wrazenie, kiedy mowila, ze specjalnie Bernis byl kupiony szczeniaczkiem itd. Ponadto pytali ile Antek wazy. Powiedzialam ze ok 40kg to chiba za maly w porownaniu z Bernisiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Guz jest. Dzis rano rozmawialam z mama Kuby i ona chyba sie boi ze nie wprowadza Antka do stada. Takie ja mialam wrazenie, kiedy mowila, ze specjalnie Bernis byl kupiony szczeniaczkiem itd. Ponadto pytali ile Antek wazy. Powiedzialam ze ok 40kg to chiba za maly w porownaniu z Bernisiem.[/quote]

U Antka ten guz, czy u ciebie, bo wczoraj z Przyjacielem Koni prawie osiwiałyśmy na tę wiadomość?


Mama Kuby boi się, że nasz Antek jest za mały w stosunku do Bernisa, tak? Czy to ma coś do rzeczy?

Link to comment
Share on other sites

zapoznali sie z Antkiem osobiscie? Bo napisane ze zrezygnowali po zapoznaniu sie z Antkiem. Czy on ich ugryzl czy co? Pisalyscie ze to mily pies dla ludzi i psow?
doddy napisz prosze o nim cos dobrego, bo narazie napisalas wszystkie jego wady plus premia:evil_lol:
teraz prosimy o pozytywy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Asiuniap, czy mogłabyś dodrukowac mi plakatów? Niestety wcieło mi gdzieś sterowniki do mojej drukarki i nie mogę jej zainstalować :oops:[/quote]

Asiunia wyjechała.

[B][SIZE=4]POMOCY DLA ANTOSIA !!!!!!![/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]JEDEN DZIEŃ A NIC NIE MAMY !!!!!![/SIZE][/B]

Transport tak jak było umówione jest nadal aktualny !
Napewno okolice Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę komuś podrukować plakat - tylko czarno-biały. Ale wydrukowane plakaty musiałby ktoś ode mnie odebrać, między 17.00 -19.00 na Ursynowie, albo wieczorem od ok. 21.00 na Ursynowie. Ja sobie trochę podrukowałam i w okolicy SGGW porozwieszam. Nie dostałam odpowiedzi komu wpłacić 100,00. Może wpłacę na zmniejszenie długu. Za chwilę zaczyna się nowy miesiąc to pewnie coś się u mnie znajdzie. Niestety chodzi mi tu tylko o kaskę.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest nadal szansa na to aby Antoś został do końca lata. Może jeszcze uzbieramy brakująca kwotę. Zajrzę w głąb siebie, może będę palić co drugi papieros, może cos wyskrobiemy.
Ludziska - on nie może do schronu. Ratunku!
Ile jeszcze kasy brakuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...