Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tez o tym myślałam, ale nie wiem czy kiedys doddy nie pisała ze on sie jakos uwolnił z łancucha. Nie wiem. Musimy tez wiedziec, na jaki czas ten łancuch, bo pies nie moze byc przywiazany przez kilka dni. z kojcem jest bardzo trudno.
Przypominam o transporcie.

Link to comment
Share on other sites

Przywiazac to nie problem, tylko czy sasiedzi wytrzymaja psa szczekajacego 23 godziny na 24....
On szczeka jak duren na lancuchu.
U nas zostawal jak ja szlam do sklepu czyli 15 - 30min. I jakims cudem rozwalil z 6 obrozy. Chyba zeby mu kolczatke zalozyc. To wtedy sie nie uwolni.
Biedny Antos :evil_lol:

A ten dom to w Wawie?

Link to comment
Share on other sites

Nadal oferuję swoją pomoc w transporcie . W czwartek wieczorem nie mogę .W piątek mogę z samego rana pojechać do Wyszogrodu . W pracy muszę być ok 9:30 . Mogę tez pojechać w piątek po południu ale wyjazd z Warszawy po 16:30 .

Link to comment
Share on other sites

Jo37 to jest gdzies w okolicy swidra, nie wiem jeszcze dokladnie gdzie. Nie wiem czy zdazysz, nie chce nikogo narazac na jakies nieprzyjemnosci. Trudno mi jest Was umawiac, tzn ciebie i Kube ktory ma zabrac antola. Trudno jest byc posrednikiem, najlepiej jakbyscie sie umowili jakos sami i jeszcze z doddy, bo dobrze zeby pogadala z Kubą i dala instrukcje obslugi Antka.
Błagam umowiecie sie z doddy oktorej mozecie byc w wyszogrodzie, bo trzeba tam zabrac Kube, chyba ze doddy pojedzie z Antkiem i z Jo na "wies"
Jk mówie trudno mi posredniczyc.
Czy chcecie numer do Kuby zeby z nim sie umowic dokaldnie??
Prosze zrobcie to. Jutro mozna go zastac tylko rano albo po 22.

Link to comment
Share on other sites

Kojec dla Antolina musi byc z pretow. Nie moze miec drewnianej podlogi. Buda musi byc w srodku. Musi miec dach.

[URL="http://www.kojce.schron.pl/new/oferta.htm"]http://www.kojce.schron.pl/new/oferta.htm[/URL]

Tu jest str kojcow z Plocka. Tam sa zdjecia. Trzeba zamowic inna podloge i dach musi byc od razu za pretami na gorze. Nie moze byc duzej przerwy.

Link to comment
Share on other sites

[B]aede - umawiaj wszystko na rano w piątek.
Chyba wychodzi na to, że musimy sobie radzić jakoś inaczej.
Wiem już, że pilnie będzie nam potrzebna spora pomoc finansowa.

Taka okazja na schronienie dla Antolka nie trafi się po raz drugi.
Musimy tą szansę wykorzystać.

[/B][B]aede - [/B]chwilę muszę pomyśleć i napiszę do Ciebie PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Oj nie Czarodziejko, tylu dogomamniaków stara się pomóc Antosiowi, on wie że ma wielu przyjaciól. Trzeba wysyłać pozytywne fluidy i trzymać kciuki za psiura! Podnoszę i oby się udało ;)[/quote]

Jego życiu towarzyszy wciąż niepokój i niepewność - on to czuje.
Wszyscy chcemy dla niego dobrze, ale czeka go łańcuch, kraty i tymczas, chyba, że zdarzy się cud, w który wierzę i znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Przypomnę, że jutro koniecznie należy dopracować wszelkie sprawy transportu i reszty.
[B]aede - czekam jutro na info od Ciebie.
Wysyłam teraz jeszcze jedno PW.

[/B]I myślmy pozytywnie - może jakoś się to wszystko ułoży.
Nadal prosimy o wszelką pomoc dla Antka.

Już chyba dzisiaj nic mądrego nie wymyślimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...