Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doddy']Wlasnie dzwonila lavinia ze czas Antkowi daje do piatku.

Antek u nas mieszkal zawsze w domu. Nigdy w kojcu bo takowego nie mamy.[/quote]
[B]Zwrócę tylko jeszcze uwagę, że tak naprawdę Antoś nigdy nie był w kojcu to pies raczej domowy [/B](niestety w naszym przypadku) i nie wiemy do końca co zrobi.

Natomiast wygląda na to, że [B]jeśli tylko może stale być ktoś w domu, lub wychodząc nie zostawiać go, tylko zabierać ze sobą, to jak napisała Doddy w jego charakterystyce, nie powinno być z Antkiem problemu.

Doddy - czy zechcesz nam trochę pomóc ? Jeszcze dokładnie nie mamy koncepcji, ale pracujemy (głównie Deszczowa).
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie 2 dni - siła wyższa. Dopiero co przebrnęłam przez wątek...
Muszę was rozczarować - jeszcze teraz walczyłam z TZ. Kategorycznie się nie zgadza, nawet jeżeli pies zostałby przywieziony z budą i byłyby pieniądze na utrzymanie. Barani łeb się zaparł i chyba nic już nie pomoże.
Spróbuję jeszcze - ja siedzę w domu i przez wakacje spokojnie mógłby być, ale nie mieszkam samotnie - czasem byłoby to chyba lepsze.

Link to comment
Share on other sites

Mój TZ absolutnie się nie zgadza :(:(:(
Mam już dość takich konfliktów. Tak bardzo chciałabym go wziąć, ale nie da rady.
Wzięłabym go na przkór jemu, ale obawiam się kłótni, nie chcę prowokować. Mamy remonty w domu i TZ jest bardzo drażliwy. Nie chcę go tłumaczyć, ale ...nie potrafię zrozumieć takiej postawy. Skoro są warunki, dlaczego by nie pomóc, ale on jest z innej gliny widać.
****************************************************
Co będzie z Antosiem?
Sugerowałam GreenEvil, żeby Avy 212 zł przeznaczyć na Antka...

Link to comment
Share on other sites

wyslalam Ci plakat Antka chyba przez Legiona zrobiony,

[SIZE=5]dla wszystkich zainteresowanych pomoca Antosiowi tu link do plakatu[/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[URL="http://legion23.republika.pl/psy/antek.doc"][B][SIZE=5]http://legion23.republika.pl/psy/antek.doc[/SIZE][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Doddy napisała w tekście o Antku:

[I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Duza czesc swojego zycia jednak Atos vel Antek spędzał na dworze.
[/FONT][/SIZE][/I][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Stąd ta zmiana imienia.
[/SIZE]
[COLOR=Red][B]Nadal pilnie potrzebny każdy rozsądny pomysł by ratować tego biedaka !!!!!
Wszystkich prosimy o szukanie dla Antosia miejsca na już !!!!!!!!!!
Pomocy bo nie damy rady !!!!!!!! Czas biegnie !!!!!!!
[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jesli ktos ma odwage dzownic, najlepiej z tych ktorzy beda gotowi placic, to niech dzwoni. Ja juz pisalam co mysle na temat kolejnego hotelu.
Szukam domku tymczasowego za darmo, alboz a te 50 dolarow miesiecznie. Niestety dopiero jutro bede miala wiesci od jednej osoby. Ma zwierzyniec, ale trzeba by kojec postawic, ten sam problem. Tylko pytanie jak antek reaguje na kozy??

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za ten telefon, ale do wieczora jeszcze nie będziemy dzwonić. Cały czas poszukujemy czegoś bardziej rozsądnego, by sytuacja się nie powtórzyła.
Możemy jedynie liczyć na chyba 2 osoby, które zadeklarowały bezterminowe dotowanie Atosa. To nas nieco ogranicza. W tej chwili takowy hotel będzie niezbędny dopiero po wyczerpaniu wszelkich innych możliwości.
Na dodatek sądząc po sytuacji w hotelach również tam może nie być miejsca. Tego najbardziej się obawiam.

[B]aede - [/B]ja również jeszcze próbuję coś wyszukać. Ale kiepsko idzie. Wszędzie teren tak jak pisałam, a przecież nie wiemy jak by zareagował. No i wielkość tych stworzeń. I noce w samotności i bez zamknięcia.

[B]PROSZĘ SZUKAJCIE MIEJSCA DLA ANTOSIA _ ATOSA
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie bylby sam w nocy!! ci ludzie to wariaci, Ojciec tego kolegi jezdzf w zime na dzialke zeby pilnowac "przybytku"(domek bez ogrzewania) mieli nawet jelonka, w Warszawie maja z piec psow w typie pekinczykow, na dzialce bernardyna koze i inne takie. Przynosza do domow nawet ranne szczury!
Wiec kojec tylko po to zeby w nocy nie zwial, przez ogrodzenie, albo do czasu az sie nie oswoi z nimi. ale bede wiedziec dopiero jutro, trzeba dalej szukac innych miejc, bo to nie jest pewne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...