Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK. To już coś jest. Ja myslałam o kojcu w sytuacji ostatecznej. Jak nie wyjdzie u Czarodziejki, kojec u Chrzan trzebaby porządnie zabezieczyć. Tak jak mówi Doddy, na podmurówce. Ten psiak będzie tam całe noce i dnie też zresztą, może kombinować ucieczkę, a jak ucieknie to już w ogóle będzie kicha. Pies niemłody.... Ja uważam, a jest jeszcze 10 dni, żeby apelować dalej i reklamować o pomoc w spłacie długu (uważam, że w topiku powinno stać jak byk w dramatycznym tonie, że potrzebne pieniądze na spłatę długu i dalszy pobyt. Jest jeszcze 10 dni. Zrozumiałam, że dziewczyny zgodzą się go dalej prezetrzymać.
Wydaje mi się, że szukanie mu domu idzie niemrawo. W dzisiejszej wyborczej nie widziałam ogłoszenia o Antku. Na allegro chyba go nie ma. Na innych forach zapewne też, jak się mylę, przepraszam. Ja właśnie drukuję plakaty od asher, ładne są, trzeba rozklejać i naprawdę intensywnie szukać domu lub sponsorów.

Link to comment
Share on other sites

asiuniap jeszcze tylko dodam jedno. Dlug jest ogromny i trzeba go splacic, ale jezeli jest tak wielki to wiadomo czemu, myslisz ze jak go splacimy w jakis cudowny sposob, to uzbieramy kase na dalszy pobyt Antka w hotelu? Jak już wczesniej pisalam, musi sie ktos zobowiazac do oplacania hotelu, bo nie moze byc tak, jak bylo do tej chwili, czyli zbiorowa odpowiedzialnosc, wiec w zasadzie zerowa.
Uwazam że to musi sie skonczyc, bo jest tak, ze pomaga sie psom kosztem doddy i lavini.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aede']asiuniap jeszcze tylko dodam jedno. Dlug jest ogromny i trzeba go splacic, ale jezeli jest tak wielki to wiadomo czemu, myslisz ze jak go splacimy w jakis cudowny sposob, to uzbieramy kase na dalszy pobyt Antka w hotelu? Jak już wczesniej pisalam, musi sie ktos zobowiazac do oplacania hotelu, bo nie moze byc tak, jak bylo do tej chwili, czyli zbiorowa odpowiedzialnosc, wiec w zasadzie zerowa.
Uwazam że to musi sie skonczyc, bo jest tak, ze pomaga sie psom kosztem doddy i lavini.[/quote]
ja mogę się zobowiązać do wpłaty po 100 PLN miesięcznie

Link to comment
Share on other sites

Dług to jest 10 osób po 100 zł.
Pobyt w hotelu miesięczny to jest 6 osób po 100 zł.
Asiaf1 deklaruje 100,- miesięcznie, ja tez, jeszcze, nie pamiętam, Basia deklarowała. To już 300, czyli 2 tygodnie obstawione. Te 50 $ od kogoś tam też by było? Jak dogomaniaczki wrócvą z urlopów też może coś dołozą.
Pozostaje problem spłaty obecnego długu. Może dziewczyny ulitują się i pójdą na kompromis, jeśl sitały pobyt byłby opłacany regularnie, a dług spłacany w międzyczasie?
No i szukanie mu domu
[B][SIZE=6]INTENSYWNE![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Maz wystawial go dwa razy, ale teraz z tego co pamietam, jak przeczytalam posty pisane podczas mojej nieobecnosci, ktos go tam umieszczal. Jesli go nie ma to my odnowimy, ale musze wiedziec czy jest czy nie, zeby nie byl dwa razy

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, super, że coś się zaczyna dziać, ja tylko napiszę tak dla wyjaśnienia - Hotel zamknąć musimy - jest to decyzja poniekąd odgórna i nie mamy innej możliwości. Jednak tak jak pisałam, Antek mógłby ewentualnie zostać do końca lata. Nie będzie tam już Doddy na stałe, ja będę od czasu do czasu, natomiast będzie tam moja Mama, no i jej pomocnik, który mógłby opiekować się Antosiem. Poza Antkiem będą tam tylko moje dwa psy - Tyson i Jaro, poza tym żadnych innych.

Jeśli dług Antka zostanie spłacony i ustalimy coś na przyszłość, to myślę, że pies może tam zostać. W końcu to znane mu miejsce i chyba mniejsze szanse na ucieczkę czy głupoty. Ale tylko do końca lata, bo póżniej już nie.

Link to comment
Share on other sites

Zmienilam tytuł, jeżeli ktos ma jakies "ale" to prosze napisać co uważa za sluszne i ja to wkleje na pierwsza stronę. bo nie wiem na czym sie koncentrowac czy antek ma zostac w hotelu czy mamy kombinowac kojec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...