Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zadzwoniłam pod podany nr tel ( który - na pw) i ona byłaby chętna przygarnąć amstaffkę. Jest prawdopodobnie z W - wy - Przyjacielu Koni, ty szukałaś.
Obiecałam jej maila z linkami o pozostałych z hoteliku psiakach. Powiedziała, że poszuka domku jeszcze dla któregoś psiaka i że zaraz zacznie dzwonić tu i tam.
W poniedziałek będzie miała dostęp do netu, odbierze maila i przejrzy wątki.
Teraz tak - ona ma już suczkę, która jest bardzo łagodna i towarzyska, Doddy, powiedz, że dla Evitki to wprost idealnie.
Koszt - powiedziała, że nie robi tego dla kasy, ale coś by się przydało - co jest chyba oczywiste.
Może psy znajdą domki na stałe - musimy marzyć!

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieje ze Evita to znajdzie domek w ciagu najblizszych 2 tyg. Hotel dla niej ktory notabene i tak ja pewnie bym musiala oplacac to dla mnie ostatecznosc. Licze na to, ze w kocu zglosi sie ktos sensowny kto bialaske dostanie.
Wiec czy ja umieszcze w hotelu bede wiedziec dopiero za 2 tygodnie.Nie umiem wczesniej nic napisac.

Ponadto kochane kobitki wezcie pod uwage ze na Antolina nikt z dogo nie wplacil od kilku miesiecy. Obawiam sie ze po 2 miesiacach znowu bedzie problem nawet z kwota 200zl...

Link to comment
Share on other sites

Jak milo jestesmy bogatsi o 10zl :loveu:
Dziekujemy serdecznie.

Ja juz zamiescilam ogloszenia w pierwszych 10 linkach.

A tu link do darmowych ogloszen:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/URL]

Chrupku jak juz wczesniej pisalam nie bede nikogo wymieniac. Kazdy w glebi duszy wie za co jest odpowiedzialny ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja dzis bylam u mamy na ognisku imprezce i znalazlam domekale dla dobermana .... Juz nie poruszalam kopotow z Antkiem ale spytam sie o niego w najbilzszym czasie. Nie maja dobrych warunkow, bo mieszkaja w bloku, maja jeszcze jednego psa, malo kasy. Ale kasa dla psa sie znajdzie, a jak jeszcze pomozemy... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...