Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dotka']to są telefony do przytuliska Ami na Ursynowie,844-80-20, 502-388-663
Na razie na antkowej aukcji bylo 37 osob.A co z ta sunia awaria,czy sytuacja ta sama,osoby ktore ja ratowaly interesuja sie,czy tak jak tutaj u Antka?[/quote]

ZAjrzyj na jej wątek, zrobiłam parę rzeczy....

Link to comment
Share on other sites

przeczytalam Czarodziejko,dzieki Ci za to,ja poprosze jeszcze raz o ustalenie osob ktore ,decydowaly o hoteliku dla Antka jak i Awarii.Czy aede jest w Wawie???? czy te osoby cos usiluja zrobic,czy czekaja na cud.
No sorka ale juz mnie ponosi,zostaly dwa tyg.A moze cos robia,tylko tu nie pisza.Odezwijcie sie!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Czarodziejko[/B] - jeszcze raz dziękuję za pomoc i tu i tam !!!
[B]Dotka[/B] - Tobie również - za to że pomagasz. I [B]Chrzan - [/B]stara się jak może. I [B]Kostek- [/B]jak zwykle tam gdzie potrzeba.
Pozostałym również.
Jak Dotka nie bardzo widzę wcześniej zajmujących się Antolkiem.
Dziękuję, że chociaż Wy tu jesteście !!!!!!
[B]I chociaż jest nas tak mało - Nie zostawiajmy tak Antolka.[/B]
Marzy mi się, by ktoś pomógł w znalezieniu domu tymczasowego. Czy Antoś zrobił coś tak złego, że nikt na dogo nie chce mu pomóc !!!!!!!!!!!

[SIZE=4][COLOR=Red][B]Jeszcze raz apeluję do wszystkich forumowiczów - Antoś był tak długo w dobrych warunkach - w schronisku ma marne szanse - pomóżcie !!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Ja naprawdę dalej nie wiem kto się tym zajmował, również mnie denerwuje taka postawa strusia.
[B]Dotka[/B], czy wiesz coś o tym przytulisku bliżej ? Czy możesz się tam delikatnie podpytać ?

[B][SIZE=3]Doddy - na ile zadłużony jest Antolek - Irma pytała !!!!![/SIZE][/B]
Wiemy już, że Awa ma długu ok 760zł. czy Antoś tak samo ?

Chrzan - nasz pomysł składek jest dobry - tylko jakoś nie widzę chętnych do pomocy. Powinno się składać chociaż 6 osób, wtedy to wypali. Składki nie będą duże. Jestem mocno zdegustowana postawą niektórych na dogo.

Link to comment
Share on other sites

przyjaciel koni-o przytulisku na Ursynowie wiem tylko tyle,że jest.Telefony znalazlam w necie :/ Kiedys dawno temu ze 4 lata,dzwoniłam tam kiedy znalazłam psiaka.Wtedy odmowili.Nie wiem jak teraz,nie znam niestety tez nikogo, kto miałby tam jakieś wejscia.Podałam numer gdyz uwazam,że "antkowe osoby" czyli te co go ratowaly,powinny tam zadzwonic.
Ponawiam tez pytanie gdzie jest aede??? Odezwij sie,zostalo tak niewiele czasu.Caly czas mysle co tu zrobic,no ale niestety nie mam zadnych mozliwosci :(

Link to comment
Share on other sites

Czyli krótko:
[SIZE=3][COLOR=Red][B]Dług Antosia za hotel wynosi na dzień dzisiejszy
ok. 900zł + leki
[/B][/COLOR][SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE]"o przytulisku na Ursynowie wiem tylko tyle,że jest.Telefony znalazlam w necie" - Dotka to niewiele nam to daje.

[SIZE=3][B]Może jednak ktoś z dogomanii ma tam jakieś znajomości i zapyta na Ursynowie ????!!!!

Bardzo prosimy !!!!! Szkoda Antolka !!!!!
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

W wątku Awy (do wczoraj Awarii) jest mowa o tańszym hoteliku pod Warszawą. Podobno Chrupek coś wie na ten temat. Czy możecie zapytać ???
Chrupas - odezwij się !!!!

Ktokolwiek wie poprosimy o kontakt !!!!
[COLOR=Red]
[/COLOR][SIZE=4][COLOR=Red]PROSZĘ POMÓŻCIE NAM RATOWAĆ ANTOSIA I AWĘ PRZED SCHRONISKIEM !!!

Liczymy również na pomoc finansową - każda kwota jest ważna !!!!!!!
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ja sie rzadko odzywam bo nie mam teraz netu...
Jesli chodzi o to, kto oddawał Antka do hotelu, to chyba tylko doddy i aede wiedzą. W każdym razie nie była to aede, jak sama gdzieś na tym wątku przyznaje.
Zreszta - jakie to ma teraz znaczenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...