Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

Antek także ma czas na znalezienie nowego domu (takie moje marzenie) do konca lipca.

[B]Dziekuje Katcherine, Dropciowi i jej Gryfowi za 80zł na Antka.[/B]
[B]Kasia przeznaczyła 130zł na Antka i Evitę. 80zł przeznaczam więc na Antka. [/B]

Kasia nie moge zainstalować netu bo nie moge znaleźć umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgodnie z tym, co Doddy nam napisała jest bardzo mało czasu.
[COLOR=Red]Szukajmy więc dla niego domu jak kto umie.
Zróbmy wszystko co się tylko da.

ANTOŚ PILNIE POTRZEBUJE DOMU !!!!
MA MAŁO CZASU !!! POMOCY !!!!!

[COLOR=Black]MOŻE CHOCIAŻ COŚ PRZEJŚCIOWEGO (o Boże znowu) SAMA NIE WIEM
DLACZEGO NIKT ICH NIE CHCE ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

to chyba z doddy albo aede?
sluchajcie- moze by tak poprosic supergoge z Poznania o ogloszenia w gazetach codziennych?to samo z Wroclaiwem i innymi miastami w Polsce?Warszawa i okolice oczywiscie jeszcze raz?

skoro internet nie dziala- to w ten sposob.
Antek jest naprawde fajnym psem. Tz -towi sie bardzo spodobal. Jest spokojnym psem do Towarzystwa.

Link to comment
Share on other sites

Antek jest już od pewnego czasu na 4łapy i na eurocity
[URL="http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?v=Potwierdz&s=7227&k=dS5OKvEE5KlCOOCR26zgFpg"]http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?v=Potwierdz&s=7227&k=dS5OKvEE5KlCOOCR26zgFpg[/URL]

na aaaby - jak tylko wejdę w ta oferte to wstawię link

Mogę go jeszcze wstawić na KupSprzedaj, ewentualnie pozmieniać w opisie.
Sądze, że tymczasówka to nie jest wyjście, bo to kolejny dom.
To jest trudny okres na adopcje - są wakacje i sporo ludzi wyjechało lub wyjeżdża.
Antek jest pięknym psem - już sama nie wiem gdzie go wstawić.

Link to comment
Share on other sites

[I]cyt.) Sądze, że tymczasówka to nie jest wyjście, bo to kolejny dom.
To jest trudny okres na adopcje - są wakacje i sporo ludzi wyjechało lub wyjeżdża.
[/I][B]Supergoga [/B]i ja tak myślę, ale potrzebujemy jakiegoś wyjścia awaryjnego[B] (no właśnie w przypadku Awarii również) jeśli z domu nic nie wyjdzie.
[/B]Podłamana tym wszystkim jestem. Tak mi ich żal, a właściwie już niewiele mogę.
Może na ten kiermasz książek, który wymyślił Legion23 porobić jeszcze plakaty informacyjne ?????

[COLOR=Red]POMOCY !!!!!! BIEDNE PSIAKI !!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie mam pojęcia czy Antolek jest na Allegro. (może nam ktoś podpowie)[/B]
Ja się w tym wątku pojawiłam niedawno, bo chciałam uświadomić wszystkim, że zadłużonym psiakom należy pomóc.
[B]Nie przypuszczałam nawet, że będzie w niektórych przypadkach oprócz zadłużenia problem z domem tymczasowym, czy hotelem w sensie możliwości dalszego zamieszkania psiaków.
Ta sama sytuacja jest u Awarii.

POMÓZCIE !!!!!!!!! DOMY POTRZEBNE !!!!!! PILNE !!!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ręce opadają -naprawdę.
Nie wiem czy jest na allegro. Ja go nie wstawiałam, wydawalo mi sie, że ktoś w wątku pisał o wstawieniu, ale może mi sie pokręciło. Już nie wiem. Jesli trzeba, moge wstawić.
Poprosze Jnk, żeby napisała tekst. Tu musi byc taki szczególny, a ona to potrafi jak nikt.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie,wydaje mi się,że trzeba realnie spojrzec na sytuacje.Dziś jest 12 lipca,zostało dwa tygodnie z kawałkiem.Wątpie ,żeby udało sie w tak krótkim czasie znaleźć dom.Tym bardziej ,że przez tak długi się nie udało.
Trzeba czym prędzej organizować albo tymczas(rozumiem,że z tym też jest bardzo krucho)Więc jedynym wyjściem jest Psi Anioł,czy ktos ma tam jakieś "znajomości".Chrzan pisałą,że porozmawia,ale zastrezgła,że nie ma tam żadnych znajomosci a po prostu przygarnęła stamtąd psa.
Wiem,że możecie napisac,że łatwo mi się mądrzyć,no ale wydaje mi się,że po prostu nie ma co czekac,że zdarzy się cud.I ponawiam pytanie czy jest mail przechodni dotyczacy Antka? I poprosze o tekst to wystawie Antka na allegro jesli jeszcze nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...