Jump to content
Dogomania

Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_bubu_']Nie wyśle Pirata do hotelu , tym bardziej do kojca zewnętrznego. Hotel poza Bielskiem, nawet najlepszy i zaufany, zawsze traktujemy jako ostateczność. Dopóki będzie mógł , zostanie na hotelu w lecznicy gdzie ma ciepły pokoik i będziemy zbierać fundusze na jego opłacenie. Tu mogę go codziennie doglądać, bardzo się o niego martwię. Jak pisałam wcześniej szukamy dla niego dobrego domu tymczasowego. Po Świętach poproszę o jakąś zniżkę w lecznicy za pobyt, w Wigilię nie było osoby kompetentnej.


Dane z adresem :

[I]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/I]
[I][FONT=&quot]ul. Folwark 8 Żywiec 34-300 [/FONT][/I]
[I]NR KONTA 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/I][B][I][/I][/B]

bardzo dziękujemy za każdą złotówkę w imieniu Piracika !![/QUOTE]

Co do pytania o hotelik.....

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dziś trafiłam na wątek Pirata;-( Biedaczek. Robiłam plakacik dla znajomych z psiakami od Bubu żeby ludzie swój 1% wpłacali na Stowarzyszenie i natknęłam się na Pirata i kilka nowych psinek Bubu ;-( Postaram się więcej pomóc jak tylko będę mogła!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Dopiero dziś trafiłam na wątek Pirata;-( Biedaczek. Robiłam plakacik dla znajomych z psiakami od Bubu żeby ludzie swój 1% wpłacali na Stowarzyszenie i natknęłam się na Pirata i kilka nowych psinek Bubu ;-( Postaram się więcej pomóc jak tylko będę mogła!!![/QUOTE]

To jest to samo Stowarzyszenie, o kórym wyżej pisała Bubu?
Jeśli tak, to decyzja u mnie w domu zapadła. Z przyczyn sentymentalnych (moje początki na dogo) chcemy 1% właśnie tam przekazać...:lol:

Trzymaj się, Piracik!!!

Link to comment
Share on other sites

Piraciku kochany jestem z z toba,tak mi ciebie strasznie zal,mysle o tobie i przykro ze nikt nie chce Ci zaufac i podjac walke z Twoja choroba,bo ja nie jestem w stanie by dac Ci to o czym marzysz pysiulku.To tylko odrobina milosci na ktora czekasz .Tak malo i tak wiele dla ciebie.Moze taki ludz jak ja nie bedzie obojetny i pomysli o iskierce dla Ciebie?To tylko cieply dom!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...