Jump to content
Dogomania

Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!


natalijo

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po raz kolejny informuje. ze wszystkie zdjecia znajdujące sie na galerii [URL]http://jamor.fotosik.pl/alb[/URL] są do publicznego uzytku. tam są inne dzisiejsze na ktorych widac wielkość demi. Ponadto , jesli ktos chce porównać , to na youtube : jamor7 jest filmik mojej Redki, Redka jest idenycznej wielkości , tylko znacznie chudsza bo ADHD i charakterem odmienna od Demi

Link to comment
Share on other sites

Trochę głupio się tu czuję, jakbym pisała sama do siebie.
Nikt o nic nie pyta, nie ma info od kas***

Domek sprawdzony, ciepły, pełen miłości dla psiaków. Jest jeden problem. Jest tam dwóch panów, tata i syn. Nie jestem pewna, czy Cynia zaakceptuje facetów - ma z tym problem, ucieka i nie da się pogłaskać. Zastanawiam się, czy nie zaproponować im Demi, chociaż ze zdjęć zakochali się w Cynii. Mam zamiar zaproponować im zamianę siostrzyczek. Nie wiem, czy się zgodzą, ale gdyby - czy deklaracje z niej przerzucicie na Cynię?

Link to comment
Share on other sites

Domek super, na Cynię oni są zdecydowani - moje wątpliwości są takie, czy Cynia kiedykolwiek zaakceptuje facetów. Pani i syn wiedzą o tym i są chętni pracować z psiakiem. Jeśli zaproponuję zamianę - nie wiem, czy się zgodzą. Kas*** ponoć złamała nogę, ale już jakiś czas tmu. Jeśli ma problem, to trzeba zmienić numer do kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Super, że jest potencjalny dom, bardzo się cieszę. Ja myślę, że nie zaszkodzi spróbować zaproponować Demi, jeśli się nie zgodzą, to trudno, ale spróbować można.. A jeśli uprą się na Cynię, to chyba warto dać im szansę? Skoro są świadomi jej problemów itp. chcą z nią pracować. Na pewno z czasem by się do nich przekonała.

Link to comment
Share on other sites

jesli domek chce pracowac z psiakiem to wydaje mi sie ze jak najbardziej powinniśmy dać Cyni szanse... co z tego ze teraz boi sie facetow ?? moze wlasnie zamiast utrwalac ten strach to rzucic ją na glebokie wody ? ;)
a Jamora moze zapytac jak Cynie do facetow najszybciej przekonac i przekazac te sposoby nowym wlascicielom Cyni ...

co wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Ja dzwoniłam do Jamora. Tylko z Demi nie było problemu i nie ma jeśli chodzi o obcych. Jamor mówi że na początku obszczekuje obcego, ale już po chwili łasi się. Nie ma problemu z kontaktem z innymi. Nie od parady były nazwane tak jak były. Cynia to Cykoria, czyli ta co się boi. Cynia dla mnie jest cudownym psem, oddana całkowicie, ale do obcych się boi, a mojego tz unika, choć on ją karmi i w na spółę ze mną wychodzi na spacer.

Link to comment
Share on other sites

no to nie wiem ...
z jednej strony to mlody psiak jest i wydawaloby sie ze mozna ja wszystkiego na nowo nauczyc (np. ze PAN moze byc tak samo fajny jak PANI)... ale behaworysta nie jestem :roll:
ale Cynia chyba potrzebuje pieszczot i kontaktu z ludziem... wiec predzej czy pozniej z braku kobity pokocha Pana :)

no nie wiem... tyle wyleknionych psiakow na dogo i w dobrych domkach lęki są oswajane przecież i wszystko gra...
stad pytanie - czy to na pewno aż taki dobry domek ?

noi czy nie lepiej proponowac Demi tylko ze wzgledow finansowych - bo przeciez nie ma kasy na kolejne miesiace ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpłaciłam moją skromną deklarację za 2 miesiące, tj. luty i marzec :oops:[/B]

Moim zdaniem nad Cynią nie ma co się tak użalać, jeżeli będzie zdana na PANA to i PANA pokocha! Ona wyczuwa tą "troskę" i wykorzystuje to...Przyzwyczaja się do kolejnej kobiety :roll:

Z tego co było mówione na początku - obie siostry to były dzikusy i OBIE bały się ludzi. Demi się przekonała, bo miała do czynienia z Jamorem - facetem...

"Mój" tymczasowicz Bary, bał się wszystkiego co się rusza - oswoił się w niespełna 2 tygodnie na tyle, że mógł pójść do nowym domku.
Nie wiem czy przy takiej selekcji Cynia szybko znajdzie dom...:roll:

[B]Ps. A co myślicie jakby dziewczyny zamienić i Cynię zawieźć do Jamora na socjalizację, a Demi szukać domu z DT?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale to LILUtosi zna ją najlepiej.. i skoro jej TŻ też omija, to może coś w tym być.
Może być tak, że narazi się ją na stres, a może być tak że ona po prostu zaakceptuje akurat tych mężczyzn. Demi od początku była odważniejsza, może Cynie skrzywdził jakiś mężczyzna?
LILUtosi chyba Ty wiesz najlepiej co jest dla niej dobre, nam będzie ciężko to ocenić.
A dom musi być taki, żeby nie dostarczał jej zbyt wielu stresów... i nigdy nie mamy do końca pewności czy dany dom jest najlepszy dla danego psa.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego trzeba zapytać Lucynki czy zgodzi się na taką opcję żeby dziewczyny nasze podmienić?
Demi ma spore szanse na adopcję - Cynia marne...nie oszukujmy się...

Za hotelik Demi i tak trzeba płacić, więc wszystko jedno która będzie w nim przebywać.

Niech inne osoby się wypowiedzą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...