Jump to content
Dogomania

Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!


natalijo

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wklejam dotychczasowy tekst, spróbujcie może coś poprawić, uaktualnić ...


[B][I] Demi – młoda suczka mix owczarka belgijskiego[/I][/B]
Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak i kilka miesięcy spędziła w domu tymczasowym. Dzięki temu przeszła socjalizację. Z przyczyn losowych trafiła do poznańskiego przytuliska i nie może dłużej tam pozostać. Demi ma ok. 8 miesięcy, sięga ponad kolano. To łagodna i radosna suczka, zostaje sama w domu i zachowuje czystość. Żywiołowa, uwielbia zabawy z innymi psami, zgodna przy misce, umie chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. Jest zdrowa i zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Pilnie poszukujemy domu, który przyjmie i pokocha tę radosną suczkę oraz sprawi, że Demi będzie czerpała radość z życia u boku człowieka.
[FONT=&quot]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']a gdzie są posty Ninki, coś bym tam skrobnęła...[/QUOTE]

Myślę, że informacje od Ninki mogą być już trochę nieaktualne. Może lepiej bazować na tym, co o Demi mówi Jamor, wprawdzie niewiele pisał, ale zawsze to coś. Jego posty są wklejone do pierwszego postu.

Link to comment
Share on other sites

Propozycja do ewentualnej poprawki

[B][I][FONT=&quot]Demi – młoda wysterylizowana suczka, mix owczarka belgijskiego[/FONT][/I][/B][I][FONT=&quot]
[/FONT][/I][FONT=&quot]Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak i kilka miesięcy spędziła w domu tymczasowym. Dzięki temu przeszła socjalizację. Aktualnie przebywa w płatnym hoteliku i czeka na swoją szansę. Demi ma ok. 9 miesięcy, sięga ponad kolano. To łagodna i radosna suczka, w domu zachowuje czystość. Żywiołowa i energiczna, uwielbia zabawy z innymi psami. Zgodna przy misce, umie chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana, posiada książeczkę zdrowia.
Pilnie poszukujemy domu,[/FONT][FONT=&quot] który przyjmie i pokocha tę radosną suczkę. Demi szybko zaakceptuje nowego opiekuna w zamian za poczucie bezpieczeństwa i trochę miłości.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Co do tekstu, to ja jednak dopisałabym coś o tym, że jest nieufna do obcych i potrzebuje trochę czasu zanim zaakceptuje nowego właściciela...[/QUOTE]

Właśnie, właśnie. Bo to, że szybko zaakceptuje nowego opiekuna, to chyba nie do końca prawda ;)

Link to comment
Share on other sites

Lucyna, ja się sugerowałam tym co pisał Jamor, tu fragment:

[QUOTE]nie wiem jak to bedzie dalej.jesli uda mi sie zrobic tak,aby ogólnikowo polubiła ludzi , to i tak przyszły ds bedzie musiałjej sie podlizac. kilka dni chociaz.
smok to nie bedzie, ale wierny,kochany psiak- na pewno[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Doszły wpłaty:

Sventata - 20 zł :loveu:
halbina - 20 zł
i 5 zł od anonima (domyślam, się, że to od Aguchy, choć adres mnie trochę zmylił).

Agucha - jako, że jest wpisane "miesięczna deklaracja" to wpisuję to przy Twoim nazwisku, ale jak tu zajrzysz, to będziesz się gęsto tłumaczyć, dlaczego miejscowość w danych do przelewu to Chełm, a JA WIEM, że mieszkasz gdzieś indziej ;););)[/QUOTE]

A czemu od Anonima? Wpisywałam swój nick...
Zawsze i wszędzie tłumaczę, że w Chełmie dawno temu zakładałam konto, jak jeszcze tam mieszkałam a od ponad 4 lat na stałe mieszkam w Rybniku. Dane z konta nie są danymi kontaktowymi i proszę się nimi nie sugerować ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, tylko to własnie Demi trzy razy z adopcji wracała...
Nie chcę się wymądrzać, ale lepiej napisać najprawdziwszą prawdę niż potem...(nawet nie chce mi to przejść przez klawiaturę;) )
No to jakąś bazę już mamy. Teraz czekamy na ewentualne propozycje poprawek i ruszamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Zawsze i wszędzie tłumaczę, że w Chełmie dawno temu zakładałam konto a od ponad 4 lat na stałe mieszkam w Rybniku. dane z konta nie są danymi kontaktowymi i proszę się nimi nie sugerować ;)[/QUOTE]


Ok, ok rozumiem :)
Gdyby był nick to bym nawet uwagi nie zwróciła ;);)
Ale ta to już sobie wszystko wytłumaczyłyśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Ok, ok rozumiem :)
Gdyby był nick to bym nawet uwagi nie zwróciła ;);)
Ale ta to już sobie wszystko wytłumaczyłyśmy ;)[/QUOTE]
Kurde, aż sprawdzę w historii przelewów. Może Ci tytuł ucina? Nie wiem, u mnie widać :D
W przyszłym miesiącu napiszę 2 razy jakby miało znów wsiąknąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Kurde, aż sprawdzę w historii przelewów. Może Ci tytuł ucina? Nie wiem, u mnie widać :D
W przyszłym miesiącu napiszę 2 razy jakby miało znów wsiąknąć ;)[/QUOTE]

Dobra, dobra - niech Ci będzie. Jutro zadzwonię do mojego banku zrobić awanturę ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=&quot]Demi – młoda wysterylizowana suczka, mix owczarka belgijskiego[/FONT][/I][/B][I][FONT=&quot]
[/FONT][/I][FONT=&quot]Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak i kilka miesięcy spędziła w domu tymczasowym. Dzięki temu przeszła socjalizację. Aktualnie przebywa w płatnym hoteliku i czeka na swoją szansę. Demi ma ok. 9 miesięcy, sięga ponad kolano. To łagodna i radosna suczka, w domu zachowuje czystość. Żywiołowa i energiczna, uwielbia zabawy z innymi psami. Zgodna przy misce, umie chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana, posiada książeczkę zdrowia.
Pilnie poszukujemy domu, który przyjmie i pokocha tę radosną suczkę. Demi potrzebuję trochę czasu na zaakceptowanie nowych warunków i nowych ludzi. W zamian za cierpliwośc odwdzięczy się wiernoscią i miłością. Poświęcony jej czas wynagrodzi z nawiązką. [/FONT]
[FONT=&quot]Demi potrzebuję rozsądnego, cierpliwego , [U]a nade wszystko wyrozumiałego domu[/U]. Gdzie dostanie czas na aklimatyzację.
[/FONT]




może być tak?:oops:
co by nie zniechęcić na wstępie, ale tez nie pisac, że Demi całkiem bezproblemowa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...