Jump to content
Dogomania

Sunia owczarka niemieckiego 7-letnia z Katowic za TM


Jagienka

Recommended Posts

[quote name='Jagienka']Miał po nia jechać w tym tygodniu.... Ale zuziaM znając mojego kuzyna to kurde... Za każdym razem jak z nim rozmawiam to poruszam ten temat, ale co ja moge na odległość. On jest naprawde dobrym cżłowiekiem, tylko się zoragnizowac nie potrafi, ale jak już sunia do niego trafi to bedzie mieć dobrze... Ja wiem, że to sie bardzo długo ciagnie, ze szkodą za psa.. Zadzwonie do niego wieczorem i jak co to mu d... przetrzepie :diabloti: I nie zważając na to, że jest straszy ode mnie o 10 lat... :mad:[/quote]

Fantastacznie ! Skoro ma miec u niego tak wspaniale, to coz - moze warto jeszcze troszke poczekac. Pozdrowienia ...tez dla kuzyna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On to jednak ma nie fajną sytuacje... Żenisz się i po ślubie okazuje się, że zupełnie dwie inne wizje życia reprezentujecie ze swoją współmałżonką... Paweł walczy póki co o zgode. Wysłałam mu namiary na rebellie ze ma budę do oddania, myslałam, że go to zmobilizuje... Będę go molestować, bo z jego żoną się nie dogadam... no jak można się brzydzić psów... no nie dogadam sie z nią... :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No coz - w takim razie - [B]nadal szukamy domku dla slicznej panienki[/B]. A ja ja juz wpielam do swojego segregatora i molestuje swojego meza - za 2 - 3 miesiace bedzie juz chyba mozliwosc wziecia jakiejs - chetniej starszej, duzej suni - niestety - do kojca na dworze ( ale za to bedzie on sluzyl tylko za sypialnie, bo kiedy bedziemy w domu - nasze psiaki beda biegaly luzem ).
[B]Wiec sunia szuka domku ![/B] ....... i kto wie....... moze...........ale wybor bedzie nalezal do mojego meza.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Jagienka']Tak się zastanawiałam... Czy nie ma na dogomani żadnych wolontariuszy z Katowic... :candle:[/quote]
Nie ma... ?? Ja nie moge suni odwiedzać, nie jestem w stanie zrobić wypadu do Katowic... czy nie ma nikogo na miejscu kto bywa w tamtejszym schronisku?? :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Dzisiaj wracam do starych, kiedys czesto odwiedzanych watkow, zeby dowiedziec sie o losy psiakow....
Niestety, wiekszosc z watkow .... zapomniane .... pospadaly daleko, daleko, daleko......

Jagienko, czy sunia ma juz domek ( czy u Twojego kuzyna moze ? ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Dzisiaj wracam do starych, kiedys czesto odwiedzanych watkow, zeby dowiedziec sie o losy psiakow....
Niestety, wiekszosc z watkow .... zapomniane .... pospadaly daleko, daleko, daleko......

Jagienko, czy sunia ma juz domek ( czy u Twojego kuzyna moze ? ).[/quote]
A skąd... dziecko na pierwszym miejscu :cool1: . Starałam sie dowiedzieć o schrony w Katowicach ale takowych nie ma w internecie... wolontariusze z Katowic nie wykazali zainteresowania. Jutro podobno ma być u mnie ten kuzyn, więc go przemagluje. Jest to między Nami, że tak powie niewygodny temat... bo on zna moje podjeście do tej sprawy, a sam czuje się bezradny... Zapytam dokładnie, który to schron i poprosze, zeby tam zadzwonił...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...