Jump to content
Dogomania

Sunia owczarka niemieckiego 7-letnia z Katowic za TM


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jagienko, probowalas dawac ogloszenia w prasie?
Daj ogłoszenie w gazecie wyborczej. Jak sie do sr do północy wyśle ( nawet ze strony [URL="http://www.gazeta.pl/"]www.gazeta.pl[/URL] ) to w piątek wydrukują! Wiem, ze juz jest po polnocy, ale dopiero teraz znalazlam to info w innym poscie. Albo w iny dzien. Ogloszenia w Wyborczej (zwierzaki) sa bezplatne!!
albo do Dziennika Zachodniego?
dogomania nie wystarczy...

Link to comment
Share on other sites

I się nie odzywa, tel nie odbiera... :mad: Osobiście go uduszę!! Jak tylko sunia znajdzie dom...Przysięgam, że go uduszę... Przepraszam HebaNova ale nie mam sie z nim jak inaczej skontaktować tylko mail albo komórka... Stacjonarnego tel nie posiada bo po co...:mad: :angryy: Ale się zdenerwowałam...

Link to comment
Share on other sites

Jest na urlopie i nie ma z nim kontaktu, a o urlopie wiem z.... Powiem Wam w tajemnicy... Że na forum owczarków: Mawe napisała: "Jest szansa, że sunia będzie u mojej mamy, ale nie zapeszam. Pan, który ją dogląda jest na urlopie i mama umówiła się z nim na przyszły tydzień. Sunia jest na terenie kopalni." Kciuki trzeba trzymać mocno żeby Sunia się pięknie zaprezentowała i jakby co dobrze sprawowała w nowym domku... Ale póki co trzymamy za powodzenie...:kciuki: :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Ale się porobiło...
[B][SIZE=4]SUNIA SIĘ OSZCZENIŁA I TRAFIŁA DO SCHRONISKA RAZEM ZE SZCZENIAKAMI!!!:angryy: [/SIZE][/B]
Jak już pisałam Paweł był na urlopie, powierzył Sunię pod opiekę jednemu z pracowników, ale jeszcze w dzień wyjazdu Pawłą Sunia została zabrana do schroniska, razem ze szczeniorkami w liczbie 3 ;) . Jak wrócił władze kopalni oznajmiłu mu, że nie życzą sobie psa na swoim terenie, wiec nie ma mowy o wyjeciu psa ze schronu... Zadzwonił do schroniska, "miłe":diabloti: panie oznajmiły mu, ze szczeniaki zostały uśpione, bo Sunia rzekomo karmić nie chciała... W między czasie zadzwoniła do niego pani z Sosnowca, umówili się Paweł ją zabrał do schroniska, otwierają się drzwi boksu a tam trzy szczeniory :crazyeye:... Jednak nie uśpione, ale zbyt małe żeby je oddzielać od matki, więc Sunia musi zostać w schronie jeszcze jakieś 4 tyg, nie wiadomo czy pani sie nie rozyśli, ona juz ze smyczą była i w ogóle...:-(. Prosiłam Pawła, żeby porobił nowe zdjęcia i Suni i szczeniakom... Obiecał, że to zrobi... Bedne psisko...:shake:
A co do reakcji na koty i dzieci... To Paweł ma dziecko w drodze dopiero (juz tuż tuż :razz: ), więc nie miał jak sprawdzić... a koty... nie wiadomo, pałętały się jakieś i nie rzucała się na nie, ale jakby tak oko w oko stanęła to trudno powiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Szczeniaki mają już domy, a sunia jest dalej w schronisku... Pani, która była nią zainteresowana zrezygnowała, bo stwierdziła, że jest jednak za stara (sunia)... A żona Pawła kategorycznie sie na psa nie zgadza... Ostatnio na tym tle wywiązała się straszna awantura... I ich tygodniowy synek juz na świecie... Paweł nie ma na nic czasu... A sądze, że nie mając stałego kontaktu z sunią nie damy ogłoszenia do gazety, bo nie wiadomo co sie z nia dzieje... (np. z informacji uzyskanych od "schroniska" szczeniaków miało nie byc podobno a sie okazało ze są trzy i sie świetnie mają...). Ja do Katowic do schroniska nie pojade... A może jest ktoś na forum z Katowic??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paweł pojechał do schroniska i się przeraził... Dopóki psina karmiła było ok, ale teraz przenieśli ją do boksów ogólnych... Wychudzona i biedna... I Pawła tknęło, już jest buda i narazie jest na etapie, że ją zabiera (do budy). Dobrze, że się skończy jej pobyt w schronisku, szkoda tylko, że musiała tam trafić... Że też ludzie nie mają wyobraźni i pies musi się tak męczyć, żeby oni na oczy przejrzeli... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Jagienka']Paweł pojechał do schroniska i się przeraził... Dopóki psina karmiła było ok, ale teraz przenieśli ją do boksów ogólnych... Wychudzona i biedna... I Pawła tknęło, już jest buda i narazie jest na etapie, że ją zabiera (do budy). Dobrze, że się skończy jej pobyt w schronisku, szkoda tylko, że musiała tam trafić... Że też ludzie nie mają wyobraźni i pies musi się tak męczyć, żeby oni na oczy przejrzeli... :angryy:[/quote]

Czy sunia ma juz domek ?

Link to comment
Share on other sites

Miał po nia jechać w tym tygodniu.... Ale zuziaM znając mojego kuzyna to kurde... Za każdym razem jak z nim rozmawiam to poruszam ten temat, ale co ja moge na odległość. On jest naprawde dobrym cżłowiekiem, tylko się zoragnizowac nie potrafi, ale jak już sunia do niego trafi to bedzie mieć dobrze... Ja wiem, że to sie bardzo długo ciagnie, ze szkodą za psa.. Zadzwonie do niego wieczorem i jak co to mu d... przetrzepie :diabloti: I nie zważając na to, że jest straszy ode mnie o 10 lat... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...