Jump to content
Dogomania

Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]


malagos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziś mija rocznica przybycia do nas Pelasi. Taka sama zima, mróz, śnieg, w nocy temperatura spadła do -28.
To był rok 2006.
Tak dawno, a jednoczesnie to tylko 4 lata...
Miejsce po Pelasi, w jamniczym koszyczku, nadal puste.

[URL=http://img20.imageshack.us/i/kolezanki.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2057/kolezanki.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Małgosiu, ja też do tej pory nie mogę przyzwyczaic się do pustego miejsca po Skowroni...Byłam na cmentarzu dla zwierząt, tam, gdzie Skowronia jest pochowana ale tam jedno wielkie śnieżne pole, wszystko zasypane, nawet alejki nie widać, śniegu gdzieś z 70 cm, więc nie odwiedziłam maleńkiej.
Ale mamy teraz pod opieką w klinice staruszka, 18 letniego jamnisia Kubusia, cichutkiego,bardzo grzecznego rudzielca,który chciałby dożyć swoich dni w ciepłym domku. Zajęłyśmy się nim razem z Tanitką,wielbicielką psich staruszków i mamy nadzieję, że Kubuś jeszcze troszkę pożyje, teraz jest diagnozowany i leczony z wszystkich starczych przypadłości...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Strasznie mi wstyd, zapomniałam o rocznicy przyjścia Pelasi...Dopiero dziś pomyślałam, bo dziś rocznica śmierci mojej Mamy. Pelasia przyszła w sobotę 14 stycznia,, a we wtorek odeszła Mama........ Starowinka zastąpiła starowinkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przeczytałam sobie początek wątku Pelasi. Widać, ile nam dała radości, to0 niesamowite!
Moja Agnieszka mówi, ze chce jamnika-ale nie takiego tymczasowego, ale na stałe. Musi być to suczka, ruda i gładkowłosa.
Podświadomie szuka drugiej Pelasi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='malagos']Śpi sobie obok Majeczki, w sadzie, gdzie są jeszcze dołki wykopane w ubiegłym roku jej łapinkami :-([/QUOTE]

Dwa lata.............Już nie ma dołków po-Pelasiowych w sadzie, zarosły trawą........... Ale jest ten najwspanialszy z jamników nadal z nami, we wspomnieniach, w sercach............

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...